Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Bebek Doğum Günü Organizasyonu

Bebek doğum günü organizasyonu için ihtiyacınız olan bebek fotoğrafçısı, balon süsleme, sihirbaz ve daha fazla gösteri sanatçısından ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bebek Doğum Günü Organizasyonu için Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler e-mail adresine gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Bebek Doğum Günü

Bebek sahibi olacağınızı öğrendiğiniz ilk andan itibaren yaşadığınız her an sizin için unutulmaz olacaktır. Zor ama güzel bir hamilelik sürecinin ardından bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra hayatı kutlama tadında yaşamaya başlarsınız. Ailenize katılan bu yeni üye ile birlikte artık yaşadığınız her dakika size daha anlamlı ve daha güzel gelir. Ve bu bebeğiniz kaç yaşına gelirse gelsin devam eder. Bebeğinizin yavaş yavaş emeklemeye, konuşmaya başladığını görmek büyük bir mutluluk kaynağıdır. En önemlisi ise birinci yaşına girmesidir. Bebeğiniz ilk yaşına girdiğinde artık birçok şeyi anlar ve hisseder. Onun ilk partisi olan doğum günü partisi ile mutluluğunuzu sevdiklerinizle paylaşırken bebeğiniz için de harika bir gün olur. 2 ve 3 yaş bebek doğum günü partisi de aynı heyecanı ve mutluluğu içinde barındırır. Bebek doğum günlerine yakışır dekorasyonlar, süslemeler, sevimli ikramlar ve hediyeler ile hem onu hem sizi hem de sevdiklerinizi mutlu edecek harika bir gün geçirebilirsiniz. Bebeğinizin ilk doğum günlerinizi en iyi şekilde kutlayarak o anları ölümsüz hale getirebilirsiniz.

Müşteri Yorumları

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Aysel Gündoğdu

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Mehmet Biçici

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nurdan Öztohum

Nasıl Çalışır

Kategorini Seç

Müzisyen, fotoğrafçı veya palyaço mu arıyorsun?

Teklif Al

En uygun 3 profesyonelden senin adına teklif alıyoruz.

Anlaş

Sözleşme ile haklarını güvence altına almanı öneriyoruz.