Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Aile Fotoğrafçısı

Aile Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
5.431
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Aile Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 7191 oy
Ayşegül Şan
Ayşegül Şan
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Fethiye, Muğla
Serpil Odabaş
Serpil Odabaş
5.0
Çevrimiçi
32 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Angels Photography
Angels Photography
5.0
Çevrimiçi
20 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Osmangazi, Bursa
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
Hatice Karamısır
Hatice Karamısır
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Bakırköy, İstanbul
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Aile Fotoğrafçısı Fiyatları 2024

Aile Fotoğrafçısı fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 2.810 TL ile 3.440 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Aile Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Aile Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

P
Pelin Polat
Kendisi ile 2 çocuğum ve eşimle aile çekimi gerçekleştirdik . Küçük oğlum biraz ürktü fotoğraf çekmek istemedi başta.Sarya hanım o kadar profesyonelce yaklaştı ki çocuklarımıza çocuklar çekim sonunda eve geri dönmek istemediler bizim için unutulmaz anlar yakaladı.Cok teşekkür ederiz

S
Senem Öz
Fotoğrafçı hanımla yenidoğan fotoğraf çekimi ve aile fotoğrafı çekimi yaptık sabırlı güleryüzlü işinde dikkatli çok pozitif biri. Çekim öncesi ve bittikten sonrada her konuda yardımcı oldu bize

Y
Yusuf Şahin
Evlilik teklifi organizasyonunu yaptı arkadaş gerçekten beklenilenin kat kat üstü bütün emekleri için berkay ewents ailesine teşekkür ediyorum.

S
Selamet Arı
Güleryüzlü hizmetleri ile gerginliğimizi en az indirip ve yönlendirmeleri ile işlerinde ne kadar profesyonel olduklarını deneyinlediğimiz bir çekim oldu. Her şey planladığımdan daha güzel geçti. Barok Films ailesine bu özel anımızı en güzel şekilde ölümsüzleştirdiği için çok teşekkür ediyorum.

B
Büşra Yeşilçiçek
Düğün nişan kına mezuniyet doğumgünü aile çekimi hepsi için tercih edebilirsiniz hem guleryuzlu hem işini iyi yapıyor işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz


Aile Fotoğrafçısı Talepleri

T Tuğba K.
Kızımın hem bireysel hemde aile ile (anne-baba) pozlarının olmasını istiyorum. Bir tane pasta patlatma pozu olursa güzel olur.aile ile olanda klasik zamansız pozlardan (Kore tarzı ) olmasını istiyorum max. 10 poz yeterli dijital ve foto baskı şeklinde olursa güzel olur albüme gerek yok çerçeveletip kullanacağım önüzmüdeki bir ay içinde müsait bir güne olursa güzel olabilir kızımın doğum günü 25 Mart
S Simge B.
Anne baba çocuk olarak 3 kişiyiz ☺️ Kızım 1 yaşına girecek. Evde veya stüdyoda farketmez ancak farklı konseptler olabilmesi açısından yerinizde daha uygun olur sanıyorum. Hem aile olarak hemde kızım tek başına resim ve küçük bir video anı olsun istiyorum. Nasıl mümkün olacaksa :) fiyat verebilirseniz sürekli olarak çalışmayı isteriz ?☺️
B Begüm Y.
4,5 yaşında oğlum sünnet oldu herhangi bir organizasyon yapmadık ama bir kıyafet aldım ve hatıra kalsın diye stüdyoda çekim yaptırmak istiyorum. 4-5 poz tek oğlum, 4-5 poz da anne baba ve çocuk olarak max 10 fotoğraflık bir çrkim istiyorum. bu fotoğraflardan küçük boy bir albüm ve birlkaç çıktıları yeterli olacaktır
C Canan K.
4 kişilik aile fotoğrafı.. İki çocuğımuz var onların tek tek ve ikisi birlikte fotoğrafları olsun istiyoruz. Bir iki tane de aile pozu.. Tabiiki temizlik hijyen şu dönemde öncelikli..Bir de biri 1 biri diğeri6 yaşında çocuklarımın ikisi için de güzel birer fon hazırlanmalı ve çocuklara karşı sabırlı olunmalı..
B Büşra T.
Oğlum 2 yaşında onun için çekim istiyoruz bir kaç poz da anne ve babasıyla fotoğraf çekimi istiyoruz çok hareketli olmasından ötürü 1 yaş çekimi konsept çekim yaptiramadik bu yüzden de konsept çekim hem de aile ile doğa da çekim düşünüyorum ama sizin fikirleriniz de çok kıymetli teşekkür ederim şimdiden
N Nilhan A.
3 kişilik aile fotğraf çekimi olacak. 6 aylık bebeğimiz anne ve baba olarak. Oğlumun tekli fotoğrafları, anne baba olarka tekli fotopraflar ve aile fotoğrafı şeklinde kombinasyonlar rica ediyoruz. Konsept dış çekim havanın durumuna göre olabilir. Stüdyo imkanlarına göre konuşabiliriz.
E Elif Y.
Merhaba çocuklarım zamansızlıktan ve bir arada olamamaktan sünnet yaptıramadım bu sebepten dolayı kıyafetleri kaldı vakit geçmeden kıyafetleri küçülmeden bir anı olsun diye ailecek fotoğraf çektirmek istiyorum.. biz beş kişilik bir aileyşiz Bir de anneanne dede teyze olacak o kadar..
N Nazli I.
Merhaba, Baba ve kiz fotoraf cekimi icin bilgi. Ve fiyat almak isterim . Studio yada dis Alan olabilir fakat dis cekinlerde havanin soguklugu biraz endise verici. Bu uygulamayi yilbasi hediyesi olarak vermek istiyorum bu nedenle en yakin zamanda teklifinizi alabilirsem memnun olurum
E Engin K.
3 aylık bebeğimiz ve eşimle aile fotoğrafları çekinmek istiyoruz. Stüdyoda sade pozlar olacak. Arka fon sade siyah, beyaz vs. Her hangi bir arka fon shop vs istemiyoruz. Sadece fotoğrafların düzenlenmesini istiyoruz ( kişilerin yüzlerinin vs düzenlenmesini). Örnek foto alabiliriz.
C Ceyda D.
Bebegim icin 1 yaş çekimi istiyorum.Stüdyoda olmasini istiyorum fakat bebegimin kiyafetini ben kendim temin edeceğim.Fotograflar dijital olarak bana teslim edilse yeterli olur ayrica birkac tanede aile fotografi olursa yeterlidir. En uygun Fiyat nedir acaba?

En Güzel Aile Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Profesyonel fotoğrafçılık alanında en değerli konulardan biri de aile fotoğraf çekimi diyebiliriz. Tüm aile üyelerinin bir arada olduğu kareler, gelecekte gülümseyerek hatırlanacak değere sahip olmaktadır.

Ailenizin içtenliği ve sıcaklığını yansıtan fotoğraf kareleri, geçmişe yolculuk etmenize yardımcı olacak, sizlerin zaman tünelinde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Aile fotoğraf çekimi için sizlere fikir verebilecek çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Ebeveyn ve Çocuklar

Ailenin üyelerinden oluşan çekirdek aile fotoğraf çekimi, yüzlerdeki gülümseme ve birliktelik duygusu ile oldukça sıcak ve samimi bir hava oluşturulabilir. Açık havada yapılan çekimler de yine kusursuz bir arka fon sunmaktadır.

Çocuk Odaklı

Aile fotoğraflarında aileye en son katılan bireye dikkat çekilmesi farklı bir kompozisyon oluşturmaktadır.

Yine çocuğa dikkat çekilen kareler farklı bir konsepte sahiptir.

Doğa ile Uyum

Arka fon olarak doğa ile iç içe olmak, aile sıcaklığını yansıtmak açısından artı bir değer kazandırmaktadır. Sakin ve sade bir ortam bütünlüğü sağlamakta.

Minik Aile Üyeleri Aile Fotoğraf Çekimi

Ailenin en temel sevgisi çocuklara olan hislerde gizlidir. İçten ve samimi gülüşleri ve yapmacıklıktan uzak pozları ile renkli kareler ortaya çıkartan çocuklar, aile fotoğraf çekimi için de güzel bir alternatif olacaktır.

Uyumlu Kareler

Aile fotoğraf çekimi, içerisinde farklı uyumlar yakalayarak bütünlük oluşturabilir. Çocukların ya da anne babanın aynı tarzda ya da kıyafette poz vermeleri farklı bir bakış açısı sunar.

Geniş Aile Çekimi

Çekirdek aile olgusundan sıyrılarak tüm ailenin bir karede olması, kuşakların bir araya gelmesi kompozisyon oluştururken farklı bir bakış olacaktır. Anneanne, babaanne ve dede gibi aile büyükleri ile yeni kuşaktan olan çocuklar ve torunların birleşimi, samimi bir havada çekildiğinde tablo niteliğinde sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Odak Noktası

Net alan derinliğinin etkin kullanımı ile bakış açısı zenginliği oluşturulabilir. Odak noktası bir aile üyesi de olabilir, aileye ait bir detay da...

Uyumlu Kareler

Tüm kuşakların bir arada olduğu, kıyafet ve renk tonları ile uyumun yakalandığı kareler de görsel zevki yüksek sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Farklı Konseptler

Aile fotoğraf çekiminde hayal gücünüze göre farklı sunumlar seçilebilir. Birçok karenin bir araya getirildiği varyasyonlar da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sıralama

Aile birden fazla çocuktan oluşuyorsa yaş sıralamasına göre soy ağacı kareler yakalanabilir.


Aile Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Aile Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Aile Fotoğrafçısı
İstanbul Aile Fotoğrafçısı İzmir Aile Fotoğrafçısı Ankara Aile Fotoğrafçısı Sinop Aile Fotoğrafçısı Kırklareli Aile Fotoğrafçısı daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?