Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Aile Fotoğrafçısı

Aile Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
4.185
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Aile Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 5925 oy
daha fazla...
Aile Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Aile Fotoğrafçısı Fiyatları

Aile Fotoğrafçısı fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 630 TL ile 770 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Aile Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Aile Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

Halime Özenç
Halime Özenç
Çok memnun kaldık gerçekten aile çekimi yaptırdık yine olsa yine tercih ederim teşekkürler stüdyo-tt ☺️
Studio Tatlı Telaşe
Kader tuncer
Kader tuncer
Çok samimi ve başarılı ailemizin fotografcısı
BAHAR ŞAHİN
Kadir Bakırcı
Kadir Bakırcı
Barlas Bey herşeyden önce inanılmaz mütevazi ve iş disiplinine sadık biri. Gigbi den tanıdık aile dostu kazandık. Muazzam kişilik, harika fotograf becerisi 👌🏻👌🏻
Kurtuluş Production
Tuğba Özer
Tuğba Özer
Seda Hanımcım bizi kendi evinde çok güzel bir şekilde karşıladı ve ağırladı. Kendisi çok çok titiz bir anne aynı zamanda o yüzden hem kendi ailesinin sağlığı hem bizim sağlığımız için biz gelmeden önce ve gittikten sonra hummalı bir temizlik yapıyor, gönül rahatlığıyla fotoğraf çekimi yaptırdık bizde. Kızım neredeyse 2 aylık olduğu için Seda teyzemizi biraz😬 yormuş olabiliriz hatta bir ara artık bu çekim olmucak düşüncesine bile kapıldık, yinede asla pes etmedi ve son derece profesyonel bir şekilde kızımı salladı susturdu uyuttu ninniler söyledi çok çok uğraştı ve harika kareler hatıralar verdi bize. Sıcakkanlılığına, güleryüzüne ve kadrajına sağlık çok çok teşekkürler 💞
Seda Dokuz Photography Fine Art
Kübra Salar
Kübra Salar
İlk başta çok tereddüt etmiştim evde çekim nasıl olur ? Nasıl olurda ev çekim alanına çevrilir diye Bebeğim 1 aylıktı acaba durur mu acaba çekebilirmiyiz ama tüm tereddütlerim boşa gitti🥰 Nahide hanımın enerjisi pozitifligi beni rahatlamıştı O kadar güzel o kadar samimiydi ki heyecanım korkum telaşım tamamen kaybolmuştu 🧿🌸.Sanki yılardır tanıyorum gibi sıcak davranışı güler yüzlülüğü kızımı alıp sakinleştirmeye çalışması ilgilenmesi sayesinde Nahide hanımla çok güzel bir çekim yapmış olduk.Aslında biz aile olduk 😊 Bundan sonraki tek adresim Kesinlikle herkese çevremde özellikle tavsiye ediyorum. Allah yolunuzu rast getirsin ayağınıza taş değmesin inşallah tekrardan ve tekrardan ellerinize emeğinize sağlık 😊❤️
FOTOGRAFCIANNE NAHİDE

Aile Fotoğrafçısı Talepleri

C Canan K.
4 kişilik aile fotoğrafı.. İki çocuğımuz var onların tek tek ve ikisi birlikte fotoğrafları olsun istiyoruz. Bir iki tane de aile pozu.. Tabiiki temizlik hijyen şu dönemde öncelikli..Bir de biri 1 biri diğeri6 yaşında çocuklarımın ikisi için de güzel birer fon hazırlanmalı ve çocuklara karşı sabırlı olunmalı..
B Büşra T.
Oğlum 2 yaşında onun için çekim istiyoruz bir kaç poz da anne ve babasıyla fotoğraf çekimi istiyoruz çok hareketli olmasından ötürü 1 yaş çekimi konsept çekim yaptiramadik bu yüzden de konsept çekim hem de aile ile doğa da çekim düşünüyorum ama sizin fikirleriniz de çok kıymetli teşekkür ederim şimdiden
E Engin K.
3 aylık bebeğimiz ve eşimle aile fotoğrafları çekinmek istiyoruz. Stüdyoda sade pozlar olacak. Arka fon sade siyah, beyaz vs. Her hangi bir arka fon shop vs istemiyoruz. Sadece fotoğrafların düzenlenmesini istiyoruz ( kişilerin yüzlerinin vs düzenlenmesini). Örnek foto alabiliriz.
F Fatana S.
merhaba!!! ilk kızım 10 yaşına girdi ve ikinci kızım bir yaşına giriyor ve benim 30 doğum günüm. hepimiz ikizler doğduk bu yüzden fotoğraf çekiminde 3 kişiyi içeren bir konsept istiyorum ama daha çok 1 yaşındaki kızım icin olacak
N Nihal T.
Kızımın 1 yaş doğum gününü Emirgan korusunda aile içi kutlayacağız. Doğal ve aileninde içinde olacağı mutluluğumuzu paylaşabileceğimiz aile fotoğraf çekimi istiyoruz
F Ferhat A.
5 yetişkin 1 çocuk olacak. Dede, babaanne, baba, anne ve hala. Ankara’da herhangi bir yer olabilir. Mekan tercihi için sizin tecrübelerinizden faydalanmak istiyoruz.
D Dilek N.
1 yaş doğum günü için aile fertleriyle de olmak üzere herkesle fotograf çekimi, bebeğin tek fotograflarının çekimi kutlama sırasında çekim talebimiz mevcuttur
B Betül K.
3 aylık oğlum için konseptli çekim yaptırmak istiyorum. Bu tarz fotolar çekiyor musunuz? Belli bir paket ücreti varsa öğrenebilir miyim?
D Demet C.
1 yas dogumgunu, aıle ıcı parti. (anne, abi 5 yas, dede, anneanne, teyze, iki kuzen 3 yas). bahcede parti cekim, evde konsept cekimi
H Hatice B. G.
Oğlumun ilk doğum günü, ama pandemiden dolayı ne doğumda nede sonrasında ailece fotoğraf çektiremedik aile ve doğum günü konsept

En Güzel Aile Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Profesyonel fotoğrafçılık alanında en değerli konulardan biri de aile fotoğraf çekimi diyebiliriz. Tüm aile üyelerinin bir arada olduğu kareler, gelecekte gülümseyerek hatırlanacak değere sahip olmaktadır.

Ailenizin içtenliği ve sıcaklığını yansıtan fotoğraf kareleri, geçmişe yolculuk etmenize yardımcı olacak, sizlerin zaman tünelinde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Aile fotoğraf çekimi için sizlere fikir verebilecek çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Ebeveyn ve Çocuklar

Ailenin üyelerinden oluşan çekirdek aile fotoğraf çekimi, yüzlerdeki gülümseme ve birliktelik duygusu ile oldukça sıcak ve samimi bir hava oluşturulabilir. Açık havada yapılan çekimler de yine kusursuz bir arka fon sunmaktadır.

Çocuk Odaklı

Aile fotoğraflarında aileye en son katılan bireye dikkat çekilmesi farklı bir kompozisyon oluşturmaktadır.

Yine çocuğa dikkat çekilen kareler farklı bir konsepte sahiptir.

Doğa ile Uyum

Arka fon olarak doğa ile iç içe olmak, aile sıcaklığını yansıtmak açısından artı bir değer kazandırmaktadır. Sakin ve sade bir ortam bütünlüğü sağlamakta.

Minik Aile Üyeleri Aile Fotoğraf Çekimi

Ailenin en temel sevgisi çocuklara olan hislerde gizlidir. İçten ve samimi gülüşleri ve yapmacıklıktan uzak pozları ile renkli kareler ortaya çıkartan çocuklar, aile fotoğraf çekimi için de güzel bir alternatif olacaktır.

Uyumlu Kareler

Aile fotoğraf çekimi, içerisinde farklı uyumlar yakalayarak bütünlük oluşturabilir. Çocukların ya da anne babanın aynı tarzda ya da kıyafette poz vermeleri farklı bir bakış açısı sunar.

Geniş Aile Çekimi

Çekirdek aile olgusundan sıyrılarak tüm ailenin bir karede olması, kuşakların bir araya gelmesi kompozisyon oluştururken farklı bir bakış olacaktır. Anneanne, babaanne ve dede gibi aile büyükleri ile yeni kuşaktan olan çocuklar ve torunların birleşimi, samimi bir havada çekildiğinde tablo niteliğinde sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Odak Noktası

Net alan derinliğinin etkin kullanımı ile bakış açısı zenginliği oluşturulabilir. Odak noktası bir aile üyesi de olabilir, aileye ait bir detay da...

Uyumlu Kareler

Tüm kuşakların bir arada olduğu, kıyafet ve renk tonları ile uyumun yakalandığı kareler de görsel zevki yüksek sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Farklı Konseptler

Aile fotoğraf çekiminde hayal gücünüze göre farklı sunumlar seçilebilir. Birçok karenin bir araya getirildiği varyasyonlar da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sıralama

Aile birden fazla çocuktan oluşuyorsa yaş sıralamasına göre soy ağacı kareler yakalanabilir.


Aile Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Aile Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer