Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Aile Fotoğrafçısı

Aile Fotoğrafçısı

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
4.305
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Aile Fotoğrafçısı için en iyi profesyonel listesi
4.9 6081 oy
daha fazla...
Aile Fotoğrafçısı
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Aile Fotoğrafçısı Fiyatları

Aile Fotoğrafçısı fiyatları için ortalama fiyat aralığı 780 TL ile 950 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Aile Fotoğrafçısı fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Aile Fotoğrafçısı Müşteri Yorumları

Murat Yalçın
Murat Yalçın
Çok profesyonel çekimler yaptı sağolsun çok memnun kaldık emeklerin ve titizliğin için hem kendi adıma hem de ailem adına çok teşekkür ederim ☺️
Fatma Aygün
Ezgi
Ezgi
Son derece profesyonel bir hizmet almakla beraber aynı zamanda aile gibi bir ortam oluşturuldu böylelikle çok daha rahat bir şekilde fotoğraflarımız videolarımız çekildi. Biz Sabri Yıldız Photography ve ekibinden çok memnun kaldık, herkese tavsiye ederiz.
Sabri Yıldız Photography
Mehtap sevindik
Mehtap sevindik
Çok keyifli bir aile çekimiydiii👍💐🥰😘🧿
Hazan Sözen Photography
Halime Özenç
Halime Özenç
Çok memnun kaldık gerçekten aile çekimi yaptırdık yine olsa yine tercih ederim teşekkürler stüdyo-tt ☺️
Studio Tatlı Telaşe
Kader tuncer
Kader tuncer
Çok samimi ve başarılı ailemizin fotografcısı
Bahar Şahin

Aile Fotoğrafçısı Talepleri

T Tuğba K.
Kızımın hem bireysel hemde aile ile (anne-baba) pozlarının olmasını istiyorum. Bir tane pasta patlatma pozu olursa güzel olur.aile ile olanda klasik zamansız pozlardan (Kore tarzı ) olmasını istiyorum max. 10 poz yeterli dijital ve foto baskı şeklinde olursa güzel olur albüme gerek yok çerçeveletip kullanacağım önüzmüdeki bir ay içinde müsait bir güne olursa güzel olabilir kızımın doğum günü 25 Mart
S Simge B.
Anne baba çocuk olarak 3 kişiyiz ☺️ Kızım 1 yaşına girecek. Evde veya stüdyoda farketmez ancak farklı konseptler olabilmesi açısından yerinizde daha uygun olur sanıyorum. Hem aile olarak hemde kızım tek başına resim ve küçük bir video anı olsun istiyorum. Nasıl mümkün olacaksa :) fiyat verebilirseniz sürekli olarak çalışmayı isteriz ?☺️
C Canan K.
4 kişilik aile fotoğrafı.. İki çocuğımuz var onların tek tek ve ikisi birlikte fotoğrafları olsun istiyoruz. Bir iki tane de aile pozu.. Tabiiki temizlik hijyen şu dönemde öncelikli..Bir de biri 1 biri diğeri6 yaşında çocuklarımın ikisi için de güzel birer fon hazırlanmalı ve çocuklara karşı sabırlı olunmalı..
B Büşra T.
Oğlum 2 yaşında onun için çekim istiyoruz bir kaç poz da anne ve babasıyla fotoğraf çekimi istiyoruz çok hareketli olmasından ötürü 1 yaş çekimi konsept çekim yaptiramadik bu yüzden de konsept çekim hem de aile ile doğa da çekim düşünüyorum ama sizin fikirleriniz de çok kıymetli teşekkür ederim şimdiden
N Nazli I.
Merhaba, Baba ve kiz fotoraf cekimi icin bilgi. Ve fiyat almak isterim . Studio yada dis Alan olabilir fakat dis cekinlerde havanin soguklugu biraz endise verici. Bu uygulamayi yilbasi hediyesi olarak vermek istiyorum bu nedenle en yakin zamanda teklifinizi alabilirsem memnun olurum
E Engin K.
3 aylık bebeğimiz ve eşimle aile fotoğrafları çekinmek istiyoruz. Stüdyoda sade pozlar olacak. Arka fon sade siyah, beyaz vs. Her hangi bir arka fon shop vs istemiyoruz. Sadece fotoğrafların düzenlenmesini istiyoruz ( kişilerin yüzlerinin vs düzenlenmesini). Örnek foto alabiliriz.
B Bircan U.
Merhaba 6 buçuk yaşında bir oğlumuz ve 10 aylık bir kızımız var. Hem çekirdek ailemizin hem de çocuklarımızın ayrı ayrı pozları olacak şekilde stüdyo fotoğrafları çektirmek istiyoruz. Güzel bir hatıra çekimi yaptırabilirsek çok seviniriz.
F Fatana S.
merhaba!!! ilk kızım 10 yaşına girdi ve ikinci kızım bir yaşına giriyor ve benim 30 doğum günüm. hepimiz ikizler doğduk bu yüzden fotoğraf çekiminde 3 kişiyi içeren bir konsept istiyorum ama daha çok 1 yaşındaki kızım icin olacak
S Semra B.
Kızımın 12 mart ta doğum günü olacak. Nilüfer metro istasyonunun yakınındaki grande kafede aile arasında olacak. Max 1 saat sürer fotoğraf çekimi. Pasta kesimi esnasında ve sonrasında fotoğraf çekilecek sadece.
P Pelin K.
1 yaş doğum gunu cekimi olacak. Ailenin diğer fertlerinin de olduğu birkac kare fotograftan ibaret bir çekim istiyoruz. Mustakil evimizin bahcesinde gerceklesebilir. Konum: Villakent

En Güzel Aile Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Profesyonel fotoğrafçılık alanında en değerli konulardan biri de aile fotoğraf çekimi diyebiliriz. Tüm aile üyelerinin bir arada olduğu kareler, gelecekte gülümseyerek hatırlanacak değere sahip olmaktadır.

Ailenizin içtenliği ve sıcaklığını yansıtan fotoğraf kareleri, geçmişe yolculuk etmenize yardımcı olacak, sizlerin zaman tünelinde keyifli dakikalar geçirmenizi sağlayacaktır. Aile fotoğraf çekimi için sizlere fikir verebilecek çalışmaları inceleyebilirsiniz.

Ebeveyn ve Çocuklar

Ailenin üyelerinden oluşan çekirdek aile fotoğraf çekimi, yüzlerdeki gülümseme ve birliktelik duygusu ile oldukça sıcak ve samimi bir hava oluşturulabilir. Açık havada yapılan çekimler de yine kusursuz bir arka fon sunmaktadır.

Çocuk Odaklı

Aile fotoğraflarında aileye en son katılan bireye dikkat çekilmesi farklı bir kompozisyon oluşturmaktadır.

Yine çocuğa dikkat çekilen kareler farklı bir konsepte sahiptir.

Doğa ile Uyum

Arka fon olarak doğa ile iç içe olmak, aile sıcaklığını yansıtmak açısından artı bir değer kazandırmaktadır. Sakin ve sade bir ortam bütünlüğü sağlamakta.

Minik Aile Üyeleri Aile Fotoğraf Çekimi

Ailenin en temel sevgisi çocuklara olan hislerde gizlidir. İçten ve samimi gülüşleri ve yapmacıklıktan uzak pozları ile renkli kareler ortaya çıkartan çocuklar, aile fotoğraf çekimi için de güzel bir alternatif olacaktır.

Uyumlu Kareler

Aile fotoğraf çekimi, içerisinde farklı uyumlar yakalayarak bütünlük oluşturabilir. Çocukların ya da anne babanın aynı tarzda ya da kıyafette poz vermeleri farklı bir bakış açısı sunar.

Geniş Aile Çekimi

Çekirdek aile olgusundan sıyrılarak tüm ailenin bir karede olması, kuşakların bir araya gelmesi kompozisyon oluştururken farklı bir bakış olacaktır. Anneanne, babaanne ve dede gibi aile büyükleri ile yeni kuşaktan olan çocuklar ve torunların birleşimi, samimi bir havada çekildiğinde tablo niteliğinde sonuçlar ortaya çıkarabilmektedir.

Odak Noktası

Net alan derinliğinin etkin kullanımı ile bakış açısı zenginliği oluşturulabilir. Odak noktası bir aile üyesi de olabilir, aileye ait bir detay da...

Uyumlu Kareler

Tüm kuşakların bir arada olduğu, kıyafet ve renk tonları ile uyumun yakalandığı kareler de görsel zevki yüksek sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Farklı Konseptler

Aile fotoğraf çekiminde hayal gücünüze göre farklı sunumlar seçilebilir. Birçok karenin bir araya getirildiği varyasyonlar da sıklıkla tercih edilmektedir.

Sıralama

Aile birden fazla çocuktan oluşuyorsa yaş sıralamasına göre soy ağacı kareler yakalanabilir.


Aile Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Aile Fotoğrafçısı tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?