Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Bağlama Saz Dersi

Bağlama Saz Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
52
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Bağlama Saz Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 48 oy
Balkan Bayraktar
Balkan Bayraktar
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Yunus Serez
Yunus Serez
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Selin Güzel
Selin Güzel
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Beşiktaş, İstanbul
Taha Güzelyurt
Taha Güzelyurt
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
5 aydır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Nalan Erdoğan
Nalan Erdoğan
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Bağlama Saz Dersi Fiyatları 2024

Bağlama Saz Dersi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.420 TL ile 1.730 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Bağlama Saz Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Bağlama Saz Dersi Müşteri Yorumları

H
Hasan Boğaz
Yunus Hocam saz hakkında çok fazla bilgiye sahip. Çok profesyonel birisi.

I
Ilgaz Kambur
Eda hocam her şey için çok teşekkür ederim. Her hafta derslerinizi heyecanla bekliyorum.

B
Batu Şinaz
Konservatuvara hazırlık için Selin Hocadan ders alıyorum. Deşifre, ritim, parça seslendirmesi ve piyano üzerinde yoğun olarak çalışıyorum. Çok profesyonel bir hoca.

H
Hakan Ay
Taha Hoca tam bir sanat adamı. çok değişik ve çok özel parçalar üzerinde çalışıyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

T
Tunahan Sayış
Nalan Hocam çok profesyonel bir öğretici. Onundan ders aldığım için çok şanslıyım.


Bağlama Saz Dersi Talepleri

C Cumhur Y.
1 yıl uzun sap bağlama kursuna 17 yaşındaki yigenim ile gittim nota düzeni ile çalmayı öğrendim ilk 4 ay notalar klavyeye yapışık olarak notalara baka baka çalmaya çalıştım sonrasında notaları çıkarttım çaldığım 15 e yakın türkü ve oyun havasını ezbere notalar yapışık olmadan çalmaya başladım ancak çalınan atım Arap parçası o kadar atım Arap dinledim gerçi elektro saz ile çalınıyor ses fark eder tabiki faklı bir nota sistemi ile öğretildi yani o coşku oyun havalarında çalınan o ses yok her hafta gittiğinde bir parca bazen 2 parçayı notaları i yazar birkaç kere gösterir ve evde tekrarlamam ile parçayı calardim ben ağır bir şekilde öğrenmek istemem benim hızlı ve her konuda eğitimi tam verecek bir hocaya ihtiyacım var yigeniminde tabi ki parası da makul olacak heryerde kurs ne kadarsa biz iki kişiyiz aileden o fiyattan daha aşağı olmalı orta seviye çalıyorum yigenimde başlangıç ve orta seviye arasında çalıyor özellikle Ankara oyun havaları ni tamamen öğrenmek söylemek herturlu türküyü çalmak isterim uzun hava yada Neşet tarzı öğrenmek istemiyorum biz türkü ve oyun havalari çalmak ve söylemek istiyoruz bu eğitimi tam anlamı ile verebilecek bir hocamız var ise yigenim ile makul fiyat olur ise sürekli olarak gelmek isteriz eski hocam çok başarılı ve çok bilgili bir hoca idi ancak çok ağır ilerliyordu
O Onur Ö.
Enstrüman’ım yok ve bu işle alakalı hayatımın hiçbir yerinde karşılaşma fırsatım olmadı, ailem de vs. Kimse de müzisyenlik yok ama ben hem bir saz çalmayı çok istiyorum heves ediyorum hem de kendime iş alanı yaratmak istiyorum, kendi mesleğim garsonluk 13 yıldır yapıyorum ama saz çalanları her organizasyon da görüyorum sürekli dikkatimi çekiyor.
S Sercan G.
Enstrümanım var kısa sap Bağlama ardınç Bağlama aldım sağlaktı solağa çevirdim daha önce 6aylık bir ders aldım hocam fiat konusunda anlaşamadık maddi durumlardan ötürü bir kaç parça birşeyler çata pat çalmaya çalışıyorum ama bir türlü ilerliyemiyorum
O Osman M.
Bağlamam yok derslerin hangi aralıklarla yapılmasına hocamla birlikte karar vermek isterim öğrenmek isterim derse başladıkdan sonra bağlama alıp evim de de kendi kendime çalışmak istiyorum
E Eyüp T.
Cumartesi pazar dersler için müsait olabilirim. Enstrümanım yok maalesef, başlangıç yapmak için donanımlı bir hocaya ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim.
E Enes İ.
Hafta sonu olursa iyi olur. Başlangıç aşamasındayım. Kendime ait sazım yok. Bursa yıldırımda yada osmangazi merkezde olan eğitmenler tercihimdir.
S Sahra Ö.
Merhaba ben sahra 24 yaşındayım. Saz ve bağlama çalmayı öğrenmek istiyorum. Müziği çok seviyorum ve öğrenmek istiyorum teşekkür ederim
U Utkan Ö.
Hafta içi 5 den sonra haftasonu farketmez saat. Bağlamam var solak bağlama. Notaları öğrenmek istiyorum notaları okuyarak çalabilmek.
E Esra T.
Çalışma düzenim olmadigi için haftada bir hocaya izinli günümü söyleyip ayarlaman gerek ayrıca dersleri birebir istiyorum
S Serdar S.
derslerin günlerinde işim gereği esneklik olabilir sıfırdan başlayacağım için sabır bir hocamın olmasını isterim Saygılar

Bağlama Saz Dersi Hakkında Sık Sorulan Sorular!

Bağlama saz dersi almak istiyorsan öncesinde bu yazıyı kesinlikle okumalısın. Senin için Bağlama saz dersi hakkında bilmen gereken önemli noktaları derledik!

Bağlama saz dersi birçok kişinin her zaman öğrenmek istediği ancak çekindiği bir enstrümanlarda biridir. Genellikle "bağlama ve saz çalmayı öğrenmek zordur" düşüncesi kişilerin bu konuda bir adım atmasının önüne geçmektedir.

Bağlama Çalmak Zor Mudur?

Bağlama dersi alarak, kolayca bağlama çalmayı öğrenmek mümkün. Aslında bilinenin aksine bağlama çalmak sanıldığı gibi zor ve karmaşık değildir. Özel saz dersi ile çok çalışarak ve düzenli alıştırmaları yaparak bağlama öğrenmek mümkündür.

Bağlama dersi ile kolayca bağlama çalınabilir. Ancak bu biraz da kişinin öğrenmek için ne kadar hevesli olduğu ve ne kadar çalıştığı ile de orantılıdır. Bu işi severek yapan biri, düzenli alıştırmalarını tekrar ederek ve azimle çalışarak profesyonel bağlama çalabilir. Günümüzde artık online bağlama kursu sayesinde kolayca eğitmenler ile bir araya gelebilir ve derslerini düzenli olarak devam ettirebilirsin. Bağlama dersleri, uygulamalı olmasından kaynaklı olarak keyifli geçmektedir. Sen de yerinde ya da online bağlama dersi almak istiyorsan bu alandaki en iyi ve en güvenilir bağlama saz eğitmenlerinden hemen teklif alabilirsin!

Herkes saz çalabilir mi?

Saz dersi alarak, düzenli çalışma programı ve alıştırmaların aksatmadan yapılması durumunda saz çalmak oldukça kolaydır!

Saz çalma dersinin en büyük amaçlarından biri de düzenli saz derslerinin yürütülmesi programlı bi çalışma disiplini elde edilmesini sağlamaktır. Bu sayede saz ve bağlama gibi enstrümanların hızlı ve doğru bir şekilde öğrenilmesi sağlanır. Her yaştan birey aladığı saz çalma dersi sayesinde bu enstrümanı rahatça öğrenebilir.

Saz kursu ne kadar sürer?

Saz dersi süresi, öğrenen kişinin çabasına, bu işe ayırdığı zamana göre değişkenlik gösterir.

Saz bağlama derslerin sayesinde, sen de yerinde ya da online saz kursunu düzenli olarak sürdürebilir, çalışmalarını eksiksiz yapar ve sürekli tekrar edersen çok kısa sürede saz bağlama çalmayı öğrenebilirsin. Tüm çalışma prensiplerine uyar eğitmenin söylediği ödevlerini ve tekrarlarını aksatmazsan yaklaşık 16-18 hafta içinde temel saz çalma seviyesine gelmiş olabilirsin.

Bağlama kursu fiyatları ve saz kursu fiyatları nedir?

online bağlama kursu ya da sıfırdan bağlama dersi mi alacaksın? Uzun sap bağlama dersi mi yoksa normal bağlama dersi mi almak istiyorsun? Saz dersi alacağın eğitmen alanında çok mu deneyimli yoksa bir öğrenciden mi eğitim alacaksın? Haftada kaç saat ders alacaksın? gibi pek çok etken bağlama saz dersi fiyatlarını etilemektedir. Ancak tüm bunların dışında ortalama bir fiyat söylemek gerekirse yaptığımız araştırmalar sonucunda 50 ila 150 TL arasında bir fiyat vermek mümkündür.


Bağlama Saz Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Bağlama Saz Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Bağlama Saz Dersi
İstanbul Bağlama Saz Dersi İzmir Bağlama Saz Dersi Ankara Bağlama Saz Dersi Sinop Bağlama Saz Dersi Kırklareli Bağlama Saz Dersi daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?