Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Çello Dersi

Çello Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
29
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.


Çello Dersi Fiyatları 2023

Çello Dersi fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 380 TL ile 460 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Çello Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Çello Dersi Müşteri Yorumları

Cansu Tandoğan
Cansu Tandoğan
Emre Hocamla çok kısa sürede çok verimli bir çalışma süresi geçirdik. Düşündüğümden hızlı ilerliyoruz. Çünkü gerçekten motive ediyor ve çok destekliyor. Derslere devam edeceğim. Çok teşekkür ederim hocam😊
Emre Elifoğlu
Batu Şinaz
Batu Şinaz
Konservatuvara hazırlık için Selin Hocadan ders alıyorum. Deşifre, ritim, parça seslendirmesi ve piyano üzerinde yoğun olarak çalışıyorum. Çok profesyonel bir hoca.
Selin Güzel
Hakan Ay
Hakan Ay
Taha Hoca tam bir sanat adamı. çok değişik ve çok özel parçalar üzerinde çalışıyoruz. Kendisine çok teşekkür ediyorum.
Taha Güzelyurt
Tunahan Sayış
Tunahan Sayış
Nalan Hocam çok profesyonel bir öğretici. Onundan ders aldığım için çok şanslıyım.
Nalan Erdoğan
Nermin Tatlı
Nermin Tatlı
Arkadaşım ile birlikte ders amaya başladık Yunus Bey çok deneyimli bir hoca. Tavsiye ederim
Yunus Serez

Çello Dersi Talepleri

C Can C.
Küçük yaşlardan beri gitar çalıyorum. Uzayıp kısalma veya profesyonellik durumum maalesef yok ancak sevdiğim her türlü şarkıyı ritim solo çalacak seviyedeyim. Gam konusunda bilgim olsa da üzerinde çok çalışmışlığım yok. İlerleyen süreçlerde şan konusunda da eğitim almak isteyebilirim. 1.5 senedir AXA sigorta şirketinde Risk Mühendisliği yapıyorum. İşim gereği bazı günler şehir dışında kalmam gerekiyor. Bu zaman zaman planlanan derse katılmama engel olabilir. Fakat en az 2 gün önceden netleşiyor.
Ö Özge A.
Kemanım var. 8 ay gibi bi süre eğitim almıştım keman ve piyano için 2 yıl önce. Yazın bi keman kursuna gittim fakat sınıf olarak da epey geride oldukları ve sıkıldığım için kursu 2 derste bıraktım. Piyano çalarken aynı zamanda öğretmenim çocuklara piyano öğretmeme,onları çalıştırmama müsade ediyordu.Üniversite öğrencisiyim sadece cuma günlerim boş ama zaman yaratmak da isterim. Yakın zamanda çello sahibi olmak istemiyorum ilk önce alışmak ve sıkılmamak hedefim. Teşekkür ederim.
T Tuğçe A.
Merhaba.. 12-15 yaşlarımda gitar üzerine eğitim aldım, fakat hayalim bu olmadığı ve yanlış yönlendirilme sebebiyle gitar kursuna başladığım için lise dönemimde müzik eğitimini ve gitarı tamamıyla bıraktım.. 29 yaşındayım, çello eğitimi almak istiyorum.. Haftada 3 ders kadar zaman ayırabilirim, sizin yönlendirmenize göre ders saatini arttırıp azaltabiliriz.. Sizin ders vermek istediğiniz yere gelebilirim..
M Meryem S.
Daha öncesinde hiç enstrüman aletleri çalmadım ve öğrenme isteği duymadım ama çelloyu öğrenmek istiyorum Çellonun sesi, duruşu beni etkiliyor ve öğrenmek için sabırsızlanıyorum. Tabii ki sınavlardan sonra daha uygun olur. Fiyat konusunda ise normal fiyat aralığı seviyesinde olursa ailem uygun bulup gönderebilir yoksa fazla bulup göndermek istemezler .d
M Miray G.
Henüz enstrümanım yok ancak kısa zamanda temin edebilirim. 3 hafta içerisinde 2 parça çıkartmam gerek basit seviyede olması yeterli benim için . 3 hafta sonra bir etkinlikte çalacağım bu sebeple öncelikle parça odaklı ilerlemek istiyorum sonrasında derslere geliştirme amaçlı devam etmek istiyorum.
Z Zeynep Ö.
Kızım 7 yaşında piyona kursu biraz aldı fakat çello çalmak çok çalmak istiyor çello için neler gerekli bilgi almak yaş grubu uyuyor mu ve dene dersi yapüılabılıyormu en kısa zamanda yazın gelmesiyle birlikte derslere başlamak istiyor
H Hamide M.
Merhaba aslinda isaretlemem gerektigi icin isaretledim. Ancak benim ricam farkli bir konu biz bir isletmeyiz ve yilbasinda çello çalinmasini istedik restsurantta maksimum 2 saat Yardimci olabir misiniz? Nasil görüsme saglayabirim?
Y Yiğit Y.
Abla ben yiğit 17 yaşındayım çelloya ilgi duymaya başladım ve çalmayı öğrenmek istiyorum ama temel müzik ve nota bilgim yok müzik kulağım var mı yok mu bilmiyorum çellom yok ama eğer çalabiliyorsam almak istiyorum tabiki
Z Zeynep B.
Merakım çok fazla ama hiç eğitim almadım kendim için artık bir adım atmak istiyorum ve öğrenmek istiyorum Keman çello en sevdiğim enstrüman ama bende yok almam gerekiyor mu ne yapmam lazım destek olursanız çok sevinirim
B Büşra Y.
Müzik aletim yok yıllar önce çok istemiştim hiç fırsatım olmadı giresuna yeni geldim burada bir aktivitem yok hem kendime bir şey katabilmek hemde vaktimi kaliteli geçirmek istediğim için ders almak istiyorum

Çello Dersi Hakkında Merak Edilenler

Diğer bir adı viyolonsel olan çello dersi ile sandığından daha rahat bir şekilde çello çalmayı öğrenebilirsin.

Çello kursu yerine özel ders almak eğitimi hem hızlandıracak hem de enstrümanı çok daha iyi kavramı sağlayacaktır. Bilindiği üzere çello oldukça büyük ve taşıması zor bir enstrümandır. Günümüzde artık çello dersi online olarak da verilmektedir. Peki online çello dersi için nasıl bir yol izlenmeli?

Çello dersleri nasıl online alınır?

Online çello dersi doğru alındığı takdirde oldukça fayda sağlıyor.

Öğrencilerin online çello dersi almadan önce dikkat etmesi gereken nokta çello dersinin önceden kayıt alınıp öğrenciye gönderilmemesi gerektiğidir. Dersler online platformlar aracılığıyla bire bir ve canlı olarak ilerlemelidir. Öğrenci için kişiselleştirilmiş bir program ile çello dersi verilmelidir.

Uzaktan çello dersi verenler nasıl seçilir?

Çello ders için kendine en uygun eğitmeni seçmene yardımcı olmak için gigbi.com yanında

gigbi.com'da ücretsiz olarak çello dersi talebi oluşturabilirsin. Yalnızca birkaç soru yanıtlandırarak talebini oluşturduktan sonra alanında uzman ve güvenilir eğitmenlerden teklifleri almaya başlayacaksın. Gelen teklifleri, eğitmenlerin geçmiş çalışmalarını ve öğrenci yorumlarını inceleyerek kendin için uzaktan çello dersi veren en iyi eğiteni seçebilirsin!

Çello dersi fiyatları ne kadar?

gigbi.com'da eğitmenler çello dersi için fiyatlandırmalarını saatlik üzerinden hesaplamaktadır. Her eğitmenin saatlik fiyatlandırması aynı olmayabiliyor. Ancak belli bir ortalamanın üstünde fiyat veren bir eğitmen olması nadir karşılaştığımız bir durum. Eğitmenlerin deneyim ve tecrübesine göre verdiği ders ücreti de değişiklik gösterebiliyor. Ortalama olarak saatlik 100 TL ile 200 TL arasında çello dersi fiyatları değişiklik gösterebiliyor.

Çello çalmak zor mu?

Çello dersi alırken kendin de göreceksin ki viyolonsel çalmak sanıldığının akside o kadar da karmaşık ve zor değil. Perdesiz bir enstrüman olması sebebiyle genellikle karmaşık gelen çello aslında gitar mantığında öğrenilebilir ve çalışılabilir bir enstrüman.


Çello Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Çello Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?