Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Diksiyon Dersi

Diksiyon Dersi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
11
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Diksiyon Dersi için en iyi profesyonel listesi
5.0 24 oy
daha fazla...
Diksiyon Dersi
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Diksiyon Dersi Fiyatları

Diksiyon Dersi fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Diksiyon Dersi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Diksiyon Dersi Müşteri Yorumları

Zozan AKDOĞAN
Zozan AKDOĞAN
Üniversite öncesi şehir ve bölge değişiminden korktuğum ve konuşma bozukluğunun yarattığı anksiyete sebebi ile diksiyon eğitimi alma kararı aldım. Bu süreçte arkadaşların önerisi ile Kübra Hanımla tanıştım pozitifliği vealışma stili ile kısa sürede etkili bir eğitim alıp diksiyonum düzeldi ve konuşma bozukluğum giderildi. Kendisinden oldukça memnumum sık sık ihtiyacı olan arkadaşlarıma da öneriyorum.
Kübra
Oktay Sarıgül
Oktay Sarıgül
Cengiz Hoca ile çalışmak ayrıcalıktır. Deneyimini size aktarıyor. Sadece diksiyon değil birçok konuda yaptığı paylaşımların hepsi de çok kıymetli. Kendisine bir kez daha buradan teşekkür etmek istiyorum. 🙏🏽
Cengiz Seymen
Yunus Emre
Yunus Emre
Mesleğim gereği almam gereken bir eğitimdi. Ön yargılı başladım açıkçası çok önemsemedim diksiyon eğitimini. Ancak Öngül Hoca sayesinde ne kadar önemli bir konu olduğunu ve bu eğitimin faydalarını görmeye başladım. Çok teşekkür ederim hocama da. 🙂🙂
Öngül Yudum
Ecemnur Gökova
Ecemnur Gökova
Çok memnun kaldım. İyi bir eğitmen ve çok güler yüzlü. Kötü bir gününüzde olsanız bile dersten yüzünüz gülerek çıkıyorsunuz. 💕😇
Tuğba Özyol
Bahar Ilgaz
Bahar Ilgaz
Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim hem gigbiye hem Görkem hocaya.😇
Görkem Özdemir

Diksiyon Dersi Talepleri

O Oğuz A.
Dil tembelliği olduğu söyleniyor. Akıcı konuşmak ve toplantılarda diğer insanları etkilemek istiyorum. Bunun için de iyi bir diksiyon eğitmeninden diksiyon dersi almak istiyorum. Diksiyon dersi fiyatları konusunda ve ders programı konusunda detayları bilgi alabilirsem çok sevinirim.
O Olcay K.
İş yerimde veya öğretmen evinde olabilir saat olarak 18.00’sonrası daha uygun haftada En az 2 gün olaması daha uygun ve yüz yüze istiyorum hafta içi olması ayrıca daha uygun olur
S Selin T.
Çizgi film seslendirmesi yapmayı düşündüğüm için önce diksiyon dersi almamın daha doğru olur diye düşündüm yani buna yeteneğim var ve gelişmek istiyorum.
C Celal G.
okulda 1 sene kadar dersti pek dikkate almadım ama az çok bilgim var bunun üstüne ekleme yapmak istiyorum
A Ahmet Ç.
Bir kaç harfi söylemekte sıkıntı yaşıyorum bu da kelimeleri dogru düzgün telaffuz edemiyorum
E Elif K.
Doğru anlaşılma kabiliyeti doğru kelime seçimi teleffuz ve beden dilini doğru kullanma
M Mehmet O.
işim gereği daha önce nispeten idare ederdi, sonrasında kötü oldum.
C Cuma D.
Öğrenci olduğum için birazcık uygun olsa çok mutlu olurum

Diksiyon Dersi Neden Gereklidir?

Konusu açılınca, birçok kişinin "benim diksiyonum zaten iyi" dediği, ancak sanıldığı kadar önemsiz olmayan çok önemli bir konu, Diksiyon Dersi.

Diksiyon, sözcüklerin doğru ve güzel telaffuzunun sağlanması ile güzel konuşmayı hedef edinen bir sanattır. Diksiyon dersi her yaştan bireye hitap eder. Gerek iş hayatında gerek sosyal hayatta, insan ilişkilerinde çok büyük fayda sağlar diksiyon dersleri bu sebeplerden dolayı hitabet dersleri olarak da bilinmektedir. Üstelik yerinde eğitim gerektirmeyen, online kanallar aracılığıyla da oldukça verimli derslerin sürdürülebileceği bir alandır. Özetle; etkili ve güzel konuşma dersi ile sosyal ilişkilerimizde, yaratacağımız imaj ile güzel bir etki bırakmak oldukça mümkün.

Diksiyon Eğitimini Nereden Alabilirim?

Alanında deneyimli, en iyi ve en güvenilir diksiyon dersi eğitmenlerine ücretsiz olarak anında ulaşma imkanından faydalanabilirsin!

İster yerinde, ister online olarak diksiyon dersi hizmeti alabilirsin. gigbi.com'da hizmet veren diksiyon dersi eğitmenleri ile görüşmek için ücretsiz bir talep oluştur ve kısa süre içinde alacağın teklifleri değerlendirerek detaylı bilgi edinebilirsin. Online diksiyon kursu hizmetinin son dönemde popüler hizmetler arasında yer aldığını da belirtmek isteriz.

Diksiyon Dersi Fiyatları Nedir?

Diksiyon kursları hakkında en sık aldığımız sorulardan birisi de "diksiyon dersi fiyatları nedir?" Olarak karşımıza çıkıyor.

Türkçe diksiyon dersi için fiyatlar saatlik olarak veriliyor. gigbi.com'da yer alan diksiyon dersi eğitmenleri ortalama olarak 60 TL ile 200 TL arasında fiyat teklifleri verebiliyor. Fiyatlar haftada alınan ders saatlerinin sıklığına göre değişiklik gösterebiliyor.


Diksiyon Dersi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Diksiyon Dersi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?