Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Havadan Çekim

Havadan Çekim

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
1.580
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Havadan Çekim için en iyi profesyonel listesi
4.9 2264 oy
Mavi Stüdyo
Mavi Stüdyo
4.9
Çevrimiçi
46 kez değerlendirildi.
5 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
Burak Bayrak
Burak Bayrak
4.3
Çevrimiçi
13 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beykoz, İstanbul
Can Güngör
Can Güngör
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
4 yıldır gigbi'de
Akdeniz, Mersin
Taha İlbak
Taha İlbak
5.0
Çevrimiçi
10 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Şişli, İstanbul
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Havadan Çekim Fiyatları 2024

Havadan Çekim fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 4.410 TL ile 5.390 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Havadan Çekim fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Havadan Çekim Müşteri Yorumları

A
Ahmet Saygin
Biz, hem dış çekim, hem konsept, hem havadan görüntüleme hizmeti aldık. Ve gayet memnun kaldığımız bir düğün hatırası oldu. Teşekkür ederiz daKare Medya.

H
Hayri Sarı
Onur benim kına, düğün ve dış çekimlerimi yaptı. Her şeye erkenden geldi. Biz çekilirken çok eğlendik ve sonuçları çok güzeldi. Herkese tavsiye ediyorum. Gayet efendi ve kibar biri. Yönlendirmeleri güzel. Drone ile havadan çekim içinde ayrı teşekkürler.

E
Eren Demir
İzmirde fotoğraf çekimi denildiğinde tereddütsüz tercih edin profesyonel kaliteli ekipman ve havadan çekim

U
Umut Karakaya
İlgi alaka çok güzel işlerinde başarılı çok profesyonel ler

Y
Yesim Ipekci
Çok anlayisli, azimli, uyumlu bir fotografci. Hamilelik cekimleri yaptik, memnun kaldik.


Havadan Çekim Talepleri

T Talha G.
Çekim yapılacak yerler: Çankırı – Ovacık ve Polatlı – Haymana bölgeleri Çekim günleri: Perşembe günü Çankırı bölgesi, Cuma günü Polatlı bölgesi Ulaşım, yemek vb masraflar firmamıza ait olacak şekilde; Süre sınırı olmadan drone çekimi ve pilotaj hizmeti, elde edilen görüntülerin olduğu gibi kurumumuza teslim edilmesi (1 gün) Drone Hakkında Teknik Yeterliliği için ihtiyaç duyulan minimum Gereklilikler: Minimum 3 adet batarya yedek olacak şekilde günlük 4 saatin üstünde çekim yapabilecek. 500 mt yükseklik ve 3 km yatay menzile sahip olmalıdır. 5.4K kalitesinde video kayıt ve 48MP fotoğraf çekimi yapabilmelidir. 360 derece fotoğraf çekim özelliği olmalıdır.
H Halil I. K.
Eskiden bir an deriz ya anımız olur ben ömrümde ilk defa yapıyorum tmm nasıl olacak cidden bir fikrim yok hani belki beceremicez belki elimize yüzümüze bulaştıracaz ama içimden bir his yap be diyor ben işte o tek kareye yansıyacak o anımı istiyorum sizden bana hayalimi belkide hep bakıp evet denen o zamanı hatırlatacak silinmicej tek bir anı bana bunu yaşatsın yeter
M Muhammet E.
Merhaba. Donem odevimiz icin kucuk bir camiinin (eyup kaptanpasa) tum cephesini detayli bir şekilde cekmemiz lazim modelini oluşturabilmek icin. Cephe başına ortalama 50 fotograf cekmemiz gerekecek (ince isleri gorebilmek icin). Fiyat teklifi alabilir miyiz?
R Recep T.
müzik klibi çekeceğiz. araba takip sahneleri, doğa ve sahil görüntülerine ihtiyacımız var. yönetmen ve asistanı var. olympos doğa, sahil ve kumluca yolunda çekimler olacak. çekimlere erken başlayacağız. yönetmen için kullandiğınız ekipmanı öğrenmem gerek
A Aybüke G.
Merhabalar tarım kredi kooperatif market bağlıca şube için drone ile tanıtım videosu çektirmek istiyoruz. Önce dış mekan ardından mağaza içi çekim yapılacak. Video süresi toplamda maksimum 5 dakika olacak şekilde ayarlanacak. Teklifinizi bekliyoruz :)
A Ahmet K.
Çekim evlilik teklifi için olacak. Sahile geliş anımızdan evlilik teklifi yapılacak ana kadarlık havadan drone ile çekim istiyorum. Drone çekimin videosunun editini de istiyorum. Evlilik teklifi esnasında aynı zamanda fotoğraf çekimi de istiyorum.
M Mustafa G.
Yaklaşık 100e yakın ürünün güzel arka planlar ile çekimi sağlanacaktır. Ürünler internet sitesine ve sosyal medyaya yükleneceği için birçok ürün aynı arka plan ve aynı dekorda çekilebilir. Çekilecek ürünler doğal taşlar, sabunlar ve çay olacaktır.
M Mehmet C.
MERHABA, İNŞAAT FİRMAMIZIN PROJESİNİN TANITIM FİLMİ HAZIRLANACAKTIR. FİYAT TEMSİLİ VERİLMİŞTİR. SİZ TEKLİFİ GÖRMEZDEN GELEREK PROFESYONEL BİR ÇEKİMİ KAÇA YAPABİLİRSİNİZ UCUZA VEYA PAHALIYA İLETEBİLİRSENİZ SEVİNİRİM
S Semra S.
Evlilik teklifi fotoğraf ve kısa film şeklinde bir çekim istiyoruz. Uçan elbise kiralaması dahil olabilecek bir teklif gönderirseniz daha iyi olur balonların uçtuğu saatte güzel manzaralı bir yerde istiyoruz
B Burak E.
merhaba , ekimde olacak nikahımız için öncesinde kendi fotoğrafçımızla birlikte klip çekimi ve aynı zamanda havadan drone çekimi talep etmekteyiz. eylül ayında nikah öncesi yapmak istiyoruz.

En İyi Havadan Fotoğraf ve Video Çekimi Fikirleri

Fotoğraf çalışmalarınızda farklı bir açı yakalamak ve yerden görüntülenmesi mümkün olmayan büyüklükteki alanları görüntülemek için havadan çekim tekniğini uygulayabilirsin. İyi bir ekipman kullanarak havadan fotoğraf çekmek zor değil.

Geniş alanları fotoğraflamanın tek yolu havadan çekim yapmak olabilir. Yüksek bir noktadan yerdeki bir alanı görüntülemek için uygulanan metod bu şekilde adlandırılır. Bu çekim yöntemi genellikle doküman elde etmek için uygulanmaktadır. Haber kanallarının ve belgesel ekiplerinin sıklıkla başvurduğu bir yöntem olduğunu söylemek mümkün. Aynı zamanda ticari olarak iyi bir içerik üretmen için de kullanılabilir. Havadan Çekim ile arsa çekimi, şantiye ve fabrika çekimi, emlak fotoğraf ve video çekimi ve benzeri çekimler de yapılabilir.

Havadan Çekim Araçları Nelerdir?

Yüksek bir noktadan havadan çekim yapmak için Flycam, Aircam, Skycam, Helicam gibi drone ve multikopter teknolojisiyle çalışan ürünler kullanılır. Flycam teknolojisinin diğer sistemlere göre daha işlevsel olduğunu söylemek gerekiyor. Flycam, çekim yapılan saate göre ışığı ayarlıyor ve doğru görüntü elde edilene kadar tekrar tekrar görüntü alabiliyor.

Havadan Çekim Kameraları

Flycam, Helicam gibi ekipmanlarla havadan çekim yapılırken genellikle Canon ürünleri tercih edilir. Canon 500d Mark II, havadan çekim için en çok tercih edilen kameralar arasında yer alıyor. Canon 600d ve 500d modelleri de bu fotoğraf çekimi için uygun. Bununla birlikte GoPro modelleri özellikle spor müsabakalarını kaydetmek için kullanılıyor.

Havadan Çekim Yüksekliği

Geniş bir alanı detaylı bir şekilde görüntüleyebilmek için, uçak ve helikopterlerin inemeyeceği bir irtifada havadan çekim yapmak gerekir. Bu ölçü alanın genişliğine ve yakalanmak istenilen detaylara göre değişir. Ancak 500 metrenin üzerine çıkıldığında görüntülenmek istenen detaylar kaybolacaktır. Konser alanı, tarihi bölge gibi yerleri çekebilmek için ideal yükseklik 500 metredir.

Ayrıca düğün, konser, miting gibi kalabalık etkinliklerde alçak bir mesafeden çekim yapmak insanların zarar görmesine sebep olabilir. Bu yüzden yüksek bir ölçü belirlenmelidir.

Çekim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Yağmurlu ve aşırı rüzgârlı havalarda havadan çekim yapmak iyi bir fikir olmayabilir. Kullanılan ekipman bu havalarda zarar görecektir. Ayrıca çekim yapmadan önce, kaydedilecek olan alanın yüz ölçümü öğrenilmeli ve çekim yapılacak yükseklik bu ölçüme göre belirlenmelidir.

Bununla birlikte havadan çekim yapmanın yasak olduğu bölgeler de bulunmaktadır. Askeri alanlarda, havaalanlarında ve özel arazilerde çekim yapmak soruşturma açılmasına sebep olabilir. Çekim yapmadan önce yasal izin almanız faydalı olacaktır.

Havadan Çekim Ücretleri

Havadan çekim yaparken işi bir profesyonele teslim etmek istersen, senin için gigbi.com'da onlarca havadan çekim firmasını bir arada bulunduruyoruz. Etkinlik, ticari ve benzeri havadan çekimleri 1.000 TL'den başlayan fiyatlarla rahatlıkla yaptırabilirsin. Çekim süresi, video düzenlemesi ve benzeri durumlarda fiyatlandırmayı ekstra etkileyecektir. Hava çekimi yapmadan önce kullanılan ekipmanı tam anlamıyla kontrol etmek faydalı olacaktır. Cihazın bataryası mutlaka kontrol edilmelidir. Havadayken yaşanan bir arıza cihazın yere düşmesine sebep olabilir bu da ortamdaki kişiler için tehlike arz edecektir. Kalkış için motorların ısınması beklenilmelidir. İniş yapılırken de cihaz olduğu yerde alçaltılmamalı, bir pist olarak belirlenmiş düz bir alana yokuş çizerek iniş yapması sağlanmalıdır.


Havadan Çekim hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Havadan Çekim tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?