Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
İlkokul Özel Ders

İlkokul Özel Ders

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
1.671
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

İlkokul Özel Ders için en iyi profesyonel listesi
4.9 463 oy
Kardelen Gültepe
Kardelen Gültepe
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Tuzla, İstanbul
Tolga Yazıcı
Tolga Yazıcı
0.0
Çevrimiçi
2 aydır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Gizem Tayar
Gizem Tayar
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bahçelievler, İstanbul
Ahmet Eves
Ahmet Eves
5.0
Çevrimiçi
9 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Çankaya, Ankara
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

İlkokul Özel Ders Fiyatları 2024

İlkokul Özel Ders fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 330 TL ile 400 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, İlkokul Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

İlkokul Özel Ders Müşteri Yorumları

K
Kemal Zayıf
Kızımızın ilkokul ödevlerine destek oluyor. İletişimi çok kuvvetli, küçüklerle nasıl anlaşacağını çok iyi biliyor. Herkese tavsiye ederiz.

Y
Yeliz Kınalı
Kızıma ilkokul derslerinde yardımcı oluyor. Şimdiden sağlam bir altyapı oluşturup ileride kendisini sıkıntıya sokmasını istemiyorum. Göksel Hocamız çok profesyonel ve dersleri çok keyifli geçiyor.

K
Kamil Erciyes
Oğlum Aleyna Hanımdan ders alıyor. ilkokul öğrencisi ve şimdiden çok fazla geliştirdi kendisini. Güvenilir ve profesyonel bir hoca, herkese tavsiye ederim.

B
Berkcan Ramiz
BİLSEM sınavına hazırlık çalışmaları sayesinde ilkokula giden oğlumuz genel yetenek sınavını geçmeyi başardı. Farklı ve zengin kaynaklarla çalışma fırsatını yakaladık. Emeklerine teşekkür ederiz.

Y
Yusuf Varlı
8. Sınıfin 2. Döneminde melek hocayla çalıştım cidden çok iyiydi konu eksiğim olmasına rağmen lgs'de 12 net yaptım matematikte gerçekten çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum


İlkokul Özel Ders Talepleri

S Sıla N. S.
Sıla Nur Sevgi. 20 yaşındayım.Ankara`da ikamet ediyorum.Ankara Hacı Bayram Veli Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı 3.sınıf öğrencisiyim.Geleceğin öğretmen adayıyım.Öğretmenlik ve ödev ablalığı konusunda tecrübelerim bulunmaktadır. İletişim kurulduğu taktirde fiyatta da yardımcı olabilirim. Hafta içi belirli saatlerde ,hafta sonları ise tamamen müsaitim. Çocuklarımızın gelişimi ve eğitimi için genç bir beyin olarak elimden geleni her daim yaparım. Bu tür işleri genç beyinlerin değişen toplum ve kuşak faktörü açısından daha iyi yapabildiğini düşünüyorum. Saygılar...
C Can T.
Merhaba,Bizim talebimiz öğretmenimizin Branş öğretmeni olması bu konuda en az 5 yıllık deneyime sahip olan , drama eğitimi almış. Eğlenerek öğretebilen bir öğretmenle çalışmayı uygun buluyoruz. Öğretmen 1. Sınıfı bitiren sosyal eğlenceli digital merakı olan ve ders arasın da mola isteyen bir erkek çocuğuna eğitim verecek. 2. Sınıfa hazırlık çarpma bölme işlemi öğrenmesi hedeflenmekte. Türkçe de okuma hızlan ma konusunda destekleyici bir eğitim ile birlikte öğrenme için teklif verebilir.Teşekkürler
D Dilek S.
Merhabalar biz 3 yıldır Ürdündeyiz eşimin görevi icabı ve burada okula başladı şuan 2. Sınıfa gidiyor. Burada İngilizce/ arapça/ Almanca dersleri alıyor international bir okul. Ağustos ayında dönmeyi planlıyoruz 3. Sınıfı Ankara'da okumasını istiyoruz. Ben okul öncesi öğretmeni olduğum için harfleri, okuma ve yazmayı öğrettim. 3. Sınıfa başlamadan 1. Sınıf ve 2. Sınıf müfredatını öğrenmesini istiyorum. Burada sadece whatsap üzerinde iletişim kurabiliyoruz. Mesaj olarak.
R Rumeysa K.
şimdiye kadar ders verdiğim öğrenciler güleryüzlü sabırlı ve anlayışlı olduğumu söyler. ezberci değil öğretici eğitim metodunu benimsiyorum. çocuklarla ve gençlerle güçlü bir iletişimim var. ben de halen öğrenci olduğum için kendimi ders verdiğim kişilerin yerine koyabiliyorum. öğrencinin kapasitesini ve ilgisini baz alarak yol çiziyorum. genel değil bireysel eğitim taraftarıyım.
S Seval K.
Haftanın 5 günü, saat 16:00-19:00 arasında, kızımla düzenli ilgilenecek biri arıyorum. Gelirken kızımı okuldan alacak (okul eve çok yakın) ve sonrasında ödevlerine yardımcı olacak, eksik olduğu konuları tamamlayacak biriyle çalışmak istiyoruz. Saatlik değil aylık olarak fiyat teklifi vermenizi rica ederim.
M Melike D.
Merhaba, Anneannem 69 yaşında ve okuma yazması yok. Öğrenmek istiyor ama “ben beceremem” diyor. Bir kaç defa biz kendimiz öğretmeye çalıştık ama hep pes etti. Sizin yardımınıza ihtiyaçımız var :) Ders ücretleriniz ne kadar? Şimdiden teşekkür ederim cevabınız için. İyi günler, Melike Denizli
B Berfin K.
anestezi bölümü ikinci sınıf öğrencisiyim. bu zamana kadar çoğu öğrenciye özel ders vererek derslerdeki başarısının ve motivasyonun artmasına sebep oldum. sizlerde çocuklarınızın kendine olan özgüvenin artmasını ve derslere daha çok adapte olmasını istiyorsanız benimle iletişim kurabilirsiniz.
M Merve G.
Kızımız 1. Sinifta matematikte zorlanıyor, tarihler para hesapları 2 haneli sayılarla toplama çıkarma işlemleri geriye sayma konularında eksiklerimiz var. 2. Sınıfa geçmeden eksikleri tamamlamak istiyoruz, bizim desteğimiz sanirim yeterli olmuyor yada öğretme methodumuz yanlış olabilir.
R Ramazan K.
Merhaba kolay gelsin 7 yaşında kız çocuğumuz var birde 9 aylık bebeğimiz var ben çalıştığım için eşimde 9 aylık bebeğimize baktığı için kızımın derslerine yardımcı olamıyoruz haftanın 5 günü akşam olur sabah olir ders almak istiyoruz yardımcı olursanız sevinirim hayırlı aksamlar
E Emel K.
4.sınıfa geçecek çocuğum matematikte özellikle de problem çözmede başarısız,biraz sabırsız ve okumadan çözmeye çalışıyor yapamadıkça dersten de uzaklaştı.Genel bir matematik tekrarı ve 4.sınıfa hazırlık niteliğinde ders alması gerekiyor,sabırlı eğlenceli bir öğretmen arıyorum

İlkokul Özel Ders Almadan Önce

İlkokul özel ders almadan önce dikkat etmen gereken bazı konular var. Bu yazıda aklındaki biçok konuyu yanıtlandırmış olacağız.

İlkokul özel ders çocukların geleceği için oldukça büyük önem taşıyor. Özellikle de çalışan ebeveynlerin ilkokul özel ders için bir eğitmen ile çalışmaları, öğrencinin eğitimi açısından sağlıklı bir karar olacaktır. Sınıf öğretmeni özel ders verirken çocukların eğitimi ile birebir ilgilenilenecektir. Çocuğun sağlam adımlarla eğitim hayatına girmesi sağlam bir temel oluşturması gelecekteki tüm eğitim hayatını da olumlu yönde etkileyecektir. İlkokul özel ders almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken bazı önemli konular mevcut. Öncelikle eğitim seçimi nasıl olmalıdır? Nasıl bir çalışma programı oluşturulmalıdır? İlkokul özel ders için hangi dersler tercih edilebilir? Gibi konuları sizin için detaylandırdık.

İlkokul özel ders almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken konular

Nasıl bir çalışma programı oluşturulmalıdır? İlkokul özel ders için hangi dersler tercih edilebilir? Gibi konulara bu yazıda senin için yer verdir.

İlkokul özel ders için seçtiğin eğitmen ile iyi bir program oluşturman gerekiyor. Çocuğun kaçıncı sınıfa gittiği, hangi dersleri alacağı (ilkokul matematik özel ders ya da ilkokul ingilizce özel ders vb). Haftada kaç gün ve kaç saat ders alacağı gibi soruların eğitmen ile ortak bir noktada buluşularak belirlenmesi gerekiyor. Daha sonra ilkokul özel ders için alacağınız dersleri belirlemelisiniz. Tüm bu konular belirlendikten sonraki aşama ise ilkokul özel ders ücretleri ile ilgili planlama olabilir.

Peki ilkokul özel ders fiyatları nedir?

İlkokul özel ders fiyatları için net bir rakam vermek doğru değildir. Özel ders fiyatları ilkokul öğrencileri için şu şekilde değişiklik gösterebilir; ilkokul özel ders saatleri nasıl olacak? Günde kaç saat eğitim ve haftada kaç gün olduğu fiyatı etkileyecektir. Daha sık ve uzun yapılan eğitimlerde fiyatta uygunluk sağlanabilir. İlkokul öğrencisine özel ders nasıl verilecek? Evde eğitim ya da online eğitim gibi unsurlara dikkat edilmelidir bunlar da fiyat üzerinde farklılıkların olmasını sağlayacaktır. Özel ders ücretleri ilkokul öğrencileri için bu şekilde açıklanabilir.


İlkokul Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun İlkokul Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye İlkokul Özel Ders
İstanbul İlkokul Özel Ders İzmir İlkokul Özel Ders Ankara İlkokul Özel Ders Sinop İlkokul Özel Ders Kırklareli İlkokul Özel Ders daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?