Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Kimya Özel Ders

Kimya Özel Ders

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
11
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Kimya Özel Ders için en iyi profesyonel listesi
5.0 43 oy
daha fazla...
Kimya Özel Ders
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Kimya Özel Ders Fiyatları

Kimya Özel Ders fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Kimya Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Kimya Özel Ders Müşteri Yorumları

Murat Güneş
Murat Güneş
Fırat hoca matematik ve kimya dersleri için bana yardımcı oluyor. Netlerim ve sınav sonuçlarım olumlu yönde artış göstermeye başladı bile. Hala derslere devam ediyorum.
Fırat Doğan
Leyla Cüce
Leyla Cüce
Seda Hocammm. Her şey için çok teşekkür ederim. Sayenizde kimya dersini sevmeye başladım. Herkese tavsiye ederim. Derler çok eğlenceli geçiyor, sıkılmadan öğreniyorsunuz.
Seda Gökmen
Yeşim Sarıgül
Yeşim Sarıgül
Erdoğan Hoca kadar iyi ders anlatan bir matematik öğretmenim olmadı daha önce. Aslında hiç zor değilmiş Matematik. Çok teşekkür ederim hocam.
Erdoğan Şentürk
Hilal Yıldırım
Hilal Yıldırım
Hüseyin Hocam ile 3 aydır çalışıyorum. Fizik dersi için hizmet alıyorum ve üniversite sınavlarına hazırlanıyorum. Anlamadığım konuları ve soruları sabırla tekrar tekrar gösteriyor. İlgisi için çok teşekkür ederim.
Hüseyin Erdem
Tunç Yiğit
Tunç Yiğit
Sezen Hocadan sınava az bir zaman kala ders almaya başlamama rağmen hızlandırılmış bir program ile beni en kısa sürede en etkili şekilde hazırladı. yüzde 50-60 oranında netlerimde artış oldu. Çok teşekkür ediyorum kendisine.
Sezen Aşama

Kimya Özel Ders Hakkında Bilmen Gerekenler

Üniversite ve lise dönemlerindeki öğrencilerin en çok zorlandığı derslerden biri kimya olarak karşımıza çıkıyor. Sen de kimya dersinde zorlanıyor ve bir çözüm arıyorsan bu yazıyı mutlaka okumalısın!

gigbi.com'da her gün onlarca öğrenci ve velinin "Kimya Özel Ders" talebini, alanında bilgili eğitmenler ile buluşturuyor ve hizmet almalarını sağlıyoruz. Üniversite sınavına hazırlanan öğrencilerin yanı sıra, üniversite öğrenimi görmekte olan öğrencilerin de özellikle; fiziko kimya özel ders, organik kimya özel ders ve analitik kimya özel ders gibi alanlarda talep oluşturduğu görülmektedir. gigbi.com'da yer alan eğitenler verdikleri özel kimya dersi ile gerek yerinde eğitim gerek online kimya özel ders vererek öğrencilerin yardımına yetişiyor! Sen de Kimya özel ders hizmeti almak istiyoran hemen ücretsiz bir talep oluşturabilir ve eğitmenlerden gelen talepleri değerlendirerek kendin için uygun bir kimya öğretmeni ile anlaşmanı anında yapabilirsin! Peki kimya özel ders fiyatları nedir?

Kimya Özel Ders Fiyatları

Herkesin merak ettiği bir diğer konu ise kimya özel ders fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmek. Kimya özel ders fiyatları belirlenirken dikkate alınan birkaç belirleyici unsur var.

Öncelikle dersi verecek olan kişinin kimya alanında deneyimi ve tecrübesi vereceği kimya özel dersinin saatlik fiyatını da etkileyecektir. Üniversite kimya özel ders ya da lise kimya özel ders gibi öğrenim seviyeleri de teklif veren eğitmen için belirleyici olabilir. Tüm bunların dışında öğrencinin dersi yerinde mi yoksa online olarak mı alacağı da fiyatta değişikliklere neden olacaktır. Tüm bu değişkenler göz önünde bulundurulduğunda Kimya özel ders fiyatları için 80 TL ile 150 TL arasında bir değişkenlik gösterdiğini söyleyebiliriz.


Kimya Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Kimya Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer