Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.

Moda Fotoğrafçıları

Moda alanında çalışıyor ya da modaya ilgi duyuyorsanız, ürünlerinizi en doğru şekilde tanıtacak fotoğraflara ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Size yardımcı olacak şehrinizdeki moda fotoğrafçısı önerilerimizi inceleyin, teklif alın ve size en uygun çekimi yapacak olanı seçin!

Moda Fotoğrafçısı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç saat içinde teklifler gelsin, karşılaştır ve en uygununu seç.

Yükselişe geçen mesleklerden biri olan moda fotoğrafçılığı, moda dünyasının gelişimleri ile birlikte değişim gösteren bir meslek halini aldı. İyi bir moda fotoğrafçısı yalnız fotoğraf çekim teknikleri bilgisine değil aynı zamanda modaya ait farklı bakış açısına da sahip olmalı. Genellikle moda dergileri veya modacılar ile birlikte çalışan moda fotoğrafçısı modeli en iyi şekilde kullanarak stili ön plana çıkaracak fotoğrafları çeken kişidir. Estetiğin ve görsel güzelliğinin ön planda olduğu bir alan olduğu için iyi bir moda fotoğrafçısı da bu estetik bakış açısı ile birlikte hareket etmelidir. Modacının, moda dergisinin ya da markanın stilini en iyi yansıtacak fotoğraflar çekmenin yanı sıra oluşturacağı kompozisyon da oldukça önemlidir. İyi bir moda fotoğrafında yalnızca kıyafetlerin ne kadar güzel olduğu değil aynı zamanda stilin vurgusu, modelin verdiği poz ve diğer detaylar çok önemlidir. Moda alanı çok fazla değişime açık olduğundan dolayı başarılı bir moda fotoğrafçısı da bu değişimlere ayak uydurabilen ve bu değişimleri en iyi şekilde uygulayabilen kişidir.

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Teklif Al

Etkinliğin için fotoğrafçı, müzisyen ve gösteri profesyonellerinden ücretsiz teklif al.

2
Anlaş
Anlaşma Yap

En uygun profesyonel ile anlaşma yapıp yorum yapma hakkını elde et.

3
Güvenli Öde
Güvenli Öde

12 aya kadar taksit imkanı ile ödemen senin onayınla profesyonelin hesabına geçsin.