Moda Fotoğrafçısı Profilleri, En İyi Reklam Fotoğrafçıları
Favori listeniz boş.
Favori listeniz boş.
2500+ profesyonel size teklif vermek için hazır!
Sizi en iyi profesyoneller ile eşleştirebilmek için birkaç sorumuz olacak.
Fotoğrafçıya kaç saat ihtiyacın var?
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Emin misin? % tamamlanmıştı.

Moda Fotoğrafçısı için 3 Fiyat Teklifi Al

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.

Nasıl Çalışır

1
Teklif Al
Bir kaç soru cevapla

Bize hayallerinden bahset; sana en uygun profesyoneli bulalım.

2
Anlaş
Hemen teklifler gelsin

Tam istediğine uygun teklifler gelsin.

3
Güvenli Öde
En uygunu ile anlaş

Teklifleri kıyasla, detayları netleştir, anlaşmanı yap.

Moda Fotoğrafçısı hizmeti mi veriyorsun?

gigbi Profesyonel ile düzenli müşteri talebi alın, müşteri kitlenizi genişletin.

photo_camera Hizmetlerinizi tanıtan fotoğraflar ekleyin. phone Fiyat ve iletişim bilgilerinizi belirtin. star Yorumlar ve yıldızlı değerlendirmeler ile daha fazla müşteri çekin. Hizmet Ver
Teklif Al

Müşteri Yorumları

Bir Yaş Çekimi
Aysel Gündoğdu Aysel Gündoğdu

"1 yaş çekimi için bebek fotoğrafçısı ihtiyacımı gigbi'den karşıladım, çok memnun kaldım. Herkese tavsiye ederim."

Düğün Fotoğrafçısı
Mehmet Biçici Mehmet Biçici

"Eşimle düğün fotoğrafçımızı ve müzisyenlerimizi gigbi'den bulduk. Sorunsuz bir şekilde hizmetlerimizi aldık. Teşekkürler."

Palyaço
Nurdan Öztohum Nurdan Öztohum

"Kızımın doğum günü için gigbi'den bir palyaço ile çalıştık. En eğlenceli doğum günümüzdü."

Moda Fotoğrafçıları Talepleri

ebru gemici karakoc
Ebru Gemici K.
Merhaba; Muhafazakar giyim ürünlerini mankenli olarak çekebilecek bir fotografçıya ihtiyacımız var. Foto kalitesi, styling, duruş, makyaj, kombin, poz kısaca genel siluet Modanisa “Benin” markası gibi olmalı. Aşağıda inceleyebilmeniz için linki gönderiyorum https://www.modanisa.com/benin.shtml?q=benin&ck=1-tr-TRY-axcv-seditor:desc Verilecek fiyatlara stüdyo, manken, styling, kombin ürünleri (ayakkabı, kıyafet aksesuar vs.), makyaj dahil olmalı Her bir ürün fotosu 5 poz (ön, arka, sağ, sol, detay) olmalı Yukarıdaki bilgiler ışığında aşağıdaki grup için ayrı ayrı fiyat verir misiniz? Teşekkürler Çekim Ürün Grubu Ürün Adedi Dış Çekim Şal/Turban 10 Dış Çekim Şal/Turban 20 Dış Çekim Şal/Turban 50 Dış Çekim Şal/Turban 100 Studyo Çekim Şal/Turban 10 Studyo Çekim Şal/Turban 20 Studyo Çekim Şal/Turban 50 Studyo Çekim Şal/Turban 100 Dış Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 10 Dış Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 20 Dış Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 50 Dış Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 100 Studyo Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 10 Studyo Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 20 Studyo Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 50 Studyo Çekim Hazır Giyim Ürünü (Elbise, Tunik vs.) 100
ayben sarisen
Ayben S.
Ankara Beysukentte evin bahçesinde instagramda satışa sunacağım ürünler için (7-8 tane) fotoğraf çekimi yaptırmak istiyorum.

Yükselişe geçen mesleklerden biri olan moda fotoğrafçılığı, moda dünyasının gelişimleri ile birlikte değişim gösteren bir meslek halini aldı. İyi bir moda fotoğrafçısı yalnız fotoğraf çekim teknikleri bilgisine değil aynı zamanda modaya ait farklı bakış açısına da sahip olmalı. Genellikle moda dergileri veya modacılar ile birlikte çalışan moda fotoğrafçısı modeli en iyi şekilde kullanarak stili ön plana çıkaracak fotoğrafları çeken kişidir. Estetiğin ve görsel güzelliğinin ön planda olduğu bir alan olduğu için iyi bir moda fotoğrafçısı da bu estetik bakış açısı ile birlikte hareket etmelidir. Modacının, moda dergisinin ya da markanın stilini en iyi yansıtacak fotoğraflar çekmenin yanı sıra oluşturacağı kompozisyon da oldukça önemlidir. İyi bir moda fotoğrafında yalnızca kıyafetlerin ne kadar güzel olduğu değil aynı zamanda stilin vurgusu, modelin verdiği poz ve diğer detaylar çok önemlidir. Moda alanı çok fazla değişime açık olduğundan dolayı başarılı bir moda fotoğrafçısı da bu değişimlere ayak uydurabilen ve bu değişimleri en iyi şekilde uygulayabilen kişidir.