Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Ofis Temizliği

Ofis Temizliği

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
690
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Ofis Temizliği için en iyi profesyonel listesi
4.7 178 oy
Mehmet Ali Kandemir
Mehmet Ali Kandemir
4.7
Çevrimiçi
20 kez değerlendirildi.
6 aydır gigbi'de
Konak, İzmir
Adera Temizlik
Adera Temizlik
5.0
Çevrimiçi
7 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Karatay, Konya
Yasemin Kök
Yasemin Kök
5.0
Çevrimiçi
12 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
İlkadım, Samsun
Batuhan Temizlik
Batuhan Temizlik
5.0
Çevrimiçi
6 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Karatay, Konya
Derya Ayral
Derya Ayral
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Karabağlar, İzmir
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Ofis Temizliği Fiyatları 2024

Ofis Temizliği fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 1.030 TL ile 1.260 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Ofis Temizliği fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Ofis Temizliği Müşteri Yorumları

S
Samed Yanık
Yaklaşık 1 hafta önce ofisimizi temizletmek amacıyla kendileri ile iletişim sağladık. Kendileri gerçekten profesyonel çalıştılar. Tertemiz oldu heryer. Teşekkür ederiz tekrardan.

S
Sümeyye Pekol
Aldığım hizmet çok güzeldi. Ne dediysem yaptı yardımcı oldu. Kendisine teşekkür ediyorum.

C
Cumhur Özcan
Kendisi gayet başarılı

U
Uğur Batmanlar
Gerçekten dediği zamanda evimde oldu 2 farklı yere temizlik için verdiğim koltuğumda ki lekeri bile çıkardı gerçekten başarılı elinize emeğinize sağlık bir kaç gün sonrasında aracımı da yıkattım teşekkür ederim

S
Senem Haşhaş
Hacer Hanımla 3 aydır çalışıyorum, çok memnunum


Ofis Temizliği Talepleri

A Aycan C.
Ofis temizliği Genel olarak yapılacak iş; Masaların sandalyelerin cam kenarlarının dolapların vs. tozunu alma. Yerleri süpürme. Yerler halıfleks olduğundan silme yok. Mutfak tezgah temizliği, bulaşık makinası çalıştırma, boşaltma. Ofiste 1 adet mutfak çöp kovası, 1 adet genel müdür odasında çöp kovası bulunmakta. Başka çöp kovası yok. Ofiste wc olmadığından temizlik yapmaya gerek yok. Katlarda genel kullanım var. Pencereler dıştan temizlenmiyor. İçten iki ayda bir yer yer dönüşümlü temizlenebilir. Ofis toplu taşıma araçlarına E5 ve metroya yakın (Merdivenköy Mahallesi/ Göztepe/ Kadıköy) Ofis çalışma saatleri dışında temizlenecek. Cumartesi veya pazar yada hafta içi(akşam 18:00 da mesai bitiyor mesai bitimi. 18:00-22:00 arası olabilir) Temizlik için 4 saat yeterli olur( üç senedir dört saatlik çalışma ile temizleniyor ofis). Şimdilik 2 haftada bir düşünüyoruz. Teklif verirken; İki haftada bir dört saat ve haftada bir dört saat olarak teklif verebilirsiniz. Değerlendirme yapacağız. Teşekkürler Kolay gelsin Aycan
A Aycan C.
Ofis temizliği Genel olarak yapılacak iş; Masaların sandalyelerin cam kenarlarının dolapların vs. tozunu alma. Yerleri süpürme. Yerler halıfleks olduğundan silme yok. Mutfak tezgah temizliği, bulaşık makinası çalıştırma, boşaltma. Ofiste 1 adet mutfak çöp kovası, 1 adet genel müdür odasında çöp kovası bulunmakta. Başka çöp kovası yok. Ofiste wc olmadığından temizlik yapmaya gerek yok. Katlarda genel kullanım var. Pencereler dıştan temizlenmiyor. İçten iki ayda bir yer yer dönüşümlü temizlenebilir. Ofis toplu taşıma araçlarına E5 ve metroya yakın (Merdivenköy Mahallesi/ Göztepe/ Kadıköy) Ofis çalışma saatleri dışında temizlenecek. Cumartesi veya pazar yada hafta içi(akşam 18:00 da mesai bitiyor mesai bitimi. 18:00-22:00 arası olabilir) Temizlik için 4 saat yeterli olur( üç senedir dört saatlik çalışma ile temizleniyor ofis). Şimdilik 2 haftada bir düşünüyoruz. Teklif verirken; İki haftada bir dört saat ve haftada bir dört saat olarak teklif verebilirsiniz. Değerlendirme yapacağız. Teşekkürler Kolay gelsin
S Sinem Ç.
Her hafta cumartesi sadece sabahtan bir buçuk saat ayrılarak sil süpür toz al ve sadece lavabo temizliği basit yüzeysel bir temizlik istiyorum 1 adet karşılama salonu 1 ofis ve 2 küçük oda mevcut odalar çok küçük ofisimiz emek mahallesi Kazakistan caddesinde yer alıyor detaylı değil günlük temizlik tarzı istiyorum ona göre fiyat alabilir miyim
B Berat Ç.
400 m2 veteriner kliniği 2 katlıdır. İki adet 50 m2 lik terası bulunmaktadır.Küçük bir tadilat işleminden sonra detaylı bir temizlik talep etmekteyim. Hayvanlar ile ilişkisi kötü olan yahut alerjisi olan kişiler varsa hizmet için uygun personeller talep etmekteyim. Sağlıklı günler dilerim.
M Matador K.
TEMİZLİK HER AY YAPILACAK TEMİZLENEN ALAN KÜÇÜK 2 TANE ODADAN BİR WC VE BİR TEZGAHTAN OLUŞUYOR HER YERIN GUZELCE TOZU ALINIP YERLER COK TEMİZ BIR SEKILDE SILINMELI OFISE SIKCA MISAFİR GEGDİGI ICIN DUZENLI TEMIZ GORUNUMLU BAYAN PERSONEL TERCİHİMİZDİR.
K Kemal B.
150 m2 ofis.. halı yok.. 7oda var ama kullanımda olan 3 oda var.. diğer odalarda eşya yok.. 2ofis odası ve 1 toplantı odası, mutfak ve wc.. her hafta cuma günü saat 4'den sonra müsait
L Leda M.
300m2'lik bir ofiste banyo/tuvalet yok, 4 odası var, ortak alan ve masalar, epoksi zemin döşeme süpürme silme, masaların silinip tozlarının alınması, mutfak temizliği.
E Ergün Ç.
Turizm acentası için,paspas,toz alımı ,çöpierin alınması 2 haftada bir cam temizliği icin Haftada 5 gün aksam 19-21.30 arası çalışma
S Sevda Y.
kızılay karanfil 2 sok eğitim kurumu. 8 adet cam,4 adet tuvalet ve yerden 1 metre duvarlar silinecek, zemine paspas atılacak..
İ İrem G.
İki oda bir salon ve bir mutfaktan oluşan tuvalet banyosu olmayan ofisimizin temizlik ve cam silmesi toplam 95 metre² alan

Ofis Temizliği Tavsiyeleri, Fiyatları ve Profesyonel Seçimi

Ofis temizliği için temizlikçi seçerken aşağıdaki faktörlere dikkat etmeniz önemlidir:

  1. Referanslar: Bir temizlik şirketi ya da temizlikçi birey hakkında daha önce çalıştığı kişilerden referans isteyin. Bu, işinizi emanet edeceğiniz kişinin iş tecrübesi ve güvenilirliği hakkında size bilgi sağlayacaktır.

  2. Lisans ve sigorta: Seçtiğiniz temizlikçinin lisanslı olduğundan ve aynı zamanda sigortalı olduğundan emin olun. Bu, herhangi bir kaza ya da hasar durumunda korunmanızı sağlar.

  3. Deneyim: Tecrübeli bir temizlikçi, ofisinizin ihtiyaçlarını daha iyi anlayacak ve işi daha verimli bir şekilde yapacaktır. Bu nedenle, seçtiğiniz temizlikçinin iş tecrübesi hakkında bilgi alın.

  4. Hizmetler: Temizlik şirketinin sunduğu hizmetleri kontrol edin. Ofisinizin ihtiyaçlarına uygun hizmetleri sunan bir şirket seçin.

  5. Fiyat: Fiyatlar konusunda farklı şirketler arasında karşılaştırma yapın. En ucuz seçeneği seçmek her zaman en iyi seçenek olmayabilir. Kaliteli bir hizmet için makul bir fiyat ödeyin.

  6. Kimlik doğrulama: Güvenliğiniz için temizlikçinin kimliğini doğrulayın. Bunu yapmak için kimlik veya referans kontrolü yapabilirsiniz.

  7. Temizlik malzemeleri: Temizlikçinin hangi malzemeleri kullanacağını öğrenin. Bazı malzemeler, ofis mobilyalarınızı veya zeminlerinizi zarar verebilir. Bu nedenle, doğru temizlik malzemelerini kullanacak bir şirket seçin.

Bu faktörlere dikkat ederek, ofis temizliği için uygun bir temizlikçi seçebilirsiniz.


Ofis Temizliği hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Ofis Temizliği tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?