Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış
Resim Özel Ders

Resim Özel Ders

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
5
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Sağlıklı ve güvenli hizmet için profesyonellerimizin HES kodunu düzenli olarak kontrol ediyoruz.

Resim Özel Ders için en iyi profesyonel listesi
5.0 22 oy
daha fazla...
Resim Özel Ders
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Resim Özel Ders Fiyatları

Resim Özel Ders fiyatları için en yaygın fiyat aralığı 270 TL ile 330 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Resim Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Resim Özel Ders Müşteri Yorumları

Meltem Ayazlı
Meltem Ayazlı
Zehracım her şey için çok teşekkür ederiz. Senden ders aldığımız için çok memnunuz. Sude sayende kendisini çok fazla geliştirdi. Sınav hazırlık sürecinde de tercihimiz sen olacaksın. Herkese tavsiye ediyorum. 🙏🏼💜💜
Zehra Aydın
Oya Koç
Oya Koç
Tusem Hanım ile çalışmak bir ayrıcalık. Çok yetenekli, çok kibar ve çocuklarla iletişimi mükemmel. 👏🏼❤️
Tusem Gül
Handan Kara
Handan Kara
Polina Hanım çok tecrübeli ve deneyimli birisi. Kendisine hayran olmamak elde değil. Ders almak isteyen herkese tavsiye ediyorum. 💐
Polina Sevinç
Ümran Güzel
Ümran Güzel
Okancım seni tanıdığımız için çok memnunuz. Çocukların hayal gücü bile sayende genişliyor. Her şey için çok teşekkür ederiz. 😊
Okan Doğa
Yeliz Hisar
Yeliz Hisar
Semih Hoca ile uzun zamandır sınava yönelik olarak çalışıyoruz. Umarım sayesinde ben de istediğim okula girip hayalimi gerçekleştireceğim. Her şey için teşekkür ederim. 🙂🙏🏼🎨
Semih Varlıklı

Resim Özel Ders için Tüm Detaylar!

Bu alanda kendini geliştirmek isteyen her yaşan bireyin rahatlıkla resim özel ders alarak hayallerini gerçekleştirmeleri oldukça mümkün.

Çizim yeteneği olup kendini geliştirmek isteyen ama bunu hep erteleyen binlerce kişi olduğunu biliyoruz, ayrıca güzel sanatlara girmek isteyen hazırlık öğrencileri için ve çocukların gelişimi için de resim özel ders oldukça büyük fayda sağlıyor.

gigbi.com'da resim özel ders almak isteyen yüzlerce kişiyi her gün, alanında uzman ve yetenekli eğitmenler ile bir araya getiriyoruz. Profesyoneller kendi deneyimlerini ve verdikleri hizmetleri anlattıkları detaylı tekliflerini hizmet ihtiyacı olan kişilere iletiyor ve iletişime geçiyor. Sen de resim özel ders ihtiyacın için anında ücretsiz bir talep oluşturabilir ve eğitmenlerden aldığın teklifleri değerlendirerek seçimini yapabilirsin. İster yağlı boya özel ders ister karakalem özel ders hizmeti almak istiyor ol, en iyi ve en güvenilir resim dersi eğitmenleri gigbi'de seni bekliyor!

Özel Resim Dersi Fiyatları Nedir?

Çizim dersi almak istiyorum ama özel resim dersi fiyatları hakkında hiç fikrim yok diyorsan bu bölümü dikkate almalısın.

Resim özel ders için haftada kaç saatlik bir planlama yapacağın saatlik fiyatı etkileyebilir. Genellikle eğitmenler haftada 1'den fazla ders alan öğreciler için saatlik ücretlendirmeyi biraz daha düşürebiliyor. Onun dışında ders alacağın eğitmenin geçmişi oldukça büyük önem taşıyor ve fiyatlarda farklılıklara sebep olabiliyor. Son olarak da dersi eğitmenin evinde mi, kendi evinde mi yoksa online olarak mı alacağın da etkenler arasında.

Yukarıdaki değişkenler göz önünde bulundurulduğunda özel resim dersi için ortalama fiyat aralığını biraz geniş tutmak doğru olacaktır. Özel resim dersi fiyatları saatlik 60 TL ile 250 TL arasında alacağın hizmet detaylarına göre farklılık gösterebilir.

Çizim dersi almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Çizim dersini hobi olarak mı istiyorsun yoksa bu alanda profesyonel anlamda bir hedefin var mı? Öncelikle buna karar vermelisin. Profesyonel olarak bu alanda ilerlemek istiyorsan çok daha disiplinli olmalı ve resim özel derslerini düzenli aralıklarla sürdürmelisin. Kendin için en uygun eğitmeni ise gigbi.com sayesinde tek bir tuşla bulabilirsin. Hemen hızlı talep butonuna bas ve yalnızca birkaç soruyu yanıtlandırarak ücretsiz talebini oluştur. Resim eğitmenleri sana tekliflerini göndermeye başlayacaktır. Gelen teklifleri, eğitmenlerin çalışmalarını ve öğrenci yorumlarını da okuyarak seçtiğin kişiyle anlaşanı sağlayabilirsin!


Resim Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Resim Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer