Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Resim Özel Ders

Resim Özel Ders

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al

En İyi Resim Özel Ders Hizmetleri

Resim Özel Ders için en iyi profesyonel listesi
5.0 46 oy
Belcin Ercan
Belcin Ercan
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Polina Sevinç
Polina Sevinç
4.9
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Beyoğlu, İstanbul
Tusem Gül
Tusem Gül
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Kadıköy, İstanbul
Zehra Aydın
Zehra Aydın
5.0
Çevrimiçi
4 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Bahçelievler, İstanbul
Okan Doğa
Okan Doğa
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
2 yıldır gigbi'de
Sarıyer, İstanbul
Resim Özel Ders
15.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Resim Özel Ders Fiyatları 2023

Resim Özel Ders fiyatları 2023 yılı için ortalama fiyat aralığı 2.270 TL ile 2.770 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Resim Özel Ders fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Resim Özel Ders Müşteri Yorumları

Meryem Gül Büyük
Meryem Gül Büyük
Aynı anda resim kursuna da gidiyodum ancak kendisi çok daha yardımcı oldu ve öğreticiydi. Teşekkürler 🙏
Gamze Bataloğlu
Begüm şahin
Begüm şahin
Pelin hocam çok tecrübeli ve deneyimli, kızımın resim becerisini geliştirmesinde çok katkıları oldu. Çok memnun kaldık ve iyi ki kendisine denk geldik. Her şey için teşekkürler
Pelin Arte
Sıla Çetin
Sıla Çetin
Esra hocam çok disiplinli ve çok yönlü bir çalışma sürdürdü onunla ders yapmak çok zevkliydi.
Esra Aslan
Olcaytug cambaz
Olcaytug cambaz
bir öğretmenden daha fazlasıydı
Barış Taymin Bedirhan Atılğan
lara ışık
lara ışık
Baran bey, derse ciddi hazırlık yaparak geliyor... güzel bir prgoram hazırlamış... bu programaı uygularken beni de gözlemleyip uyarlamalar yaptı... beni sürekli motive etti.. ilerlediğimi çalışmalarımda da gördüm..mutlu oldum... kendisine emekleri için çok teşekkür ederim..
Baran Düzgün

Resim Özel Ders Talepleri

A Ahmed H.
Merhaba, Benim bu eğitimden beklentim biraz karışık (belki de değildir). Öncelikle Mimarlık mezunuyum. Genel kompozisyon ve temel tasarım kavramlarını iyi biliyorum. Fakat Mimarlığı geride bıraktım ve oyun sanatçısı olarak çalışıyorum.( dijital oyunların gerekli model karakter vb işlerini yapıyorum. Bir nevi ucuz heykel yapımı ) Mimarlıktan gelen form bilgimin gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Renk ve renk kompozisyonları bilgisine hakim değilim. Ben kendimi renk, texture (impasto) gibi konularda geliştirmek istiyorum. Bu konuda bir uzmanla çalışmak istiyorum. Özellikle çok canlı, yüksek doygunluk içeren renk kompozisyonları üretebilmek hedefim. Bir mimar gözüyle değil ressamın bakış açısı ile renk ve kompozisyona bakmayı öğrenmek istiyorum. Eğer bu konuda yardımcı olabileceğinizi düşünüyorsanız. Teklifinizi bekliyorum. İyi günler dilerim.
C Ceren O.
Amator olarak basladigim isi profesyonele tasimak istiyorum. Soyut resim teknikleri ve malzeme konusunda kandimi gelistrmeye ihtiyacim var. Akrilik, yagli boya ve duvar & sprey gibi cesitli boyalar, spatula, pouring vb teknikler, tuvalde doku olusturma gibi konularda bilgili bir ogretmene ihtiyacim var. Calistigim bir atolye var Taraby’da, ogretmen oraya direk gelebilir, eger onun atolyesi var sa ben de gidebilirim.
A Akın G.
Merhaba, Kara kalem çalışması ile resim çizmeyi öğrenmek istiyorum. Başarabilirsem ileride portre resim yapmak isterim. Daha önce böyle çalışmam olmadı ama yapmak istiyorum:). Gerçekten öğrenmek istiyorum, gerçekten öğretmek isteyen bir hoca arıyorum açıkcası. Ders yeri, öğretmen evi, öğrenci evi veya zoom. Nasıl uygun olursa anlaşılır.
L Leyla T.
Resim alanında gelişmek istiyorum . Liseyi güzel sanatlar okudum ve 1 senedir resim alanında çalışma yapmıyorum . O yüzden beni geliştirecek eğitmen arıyorum. Ben Balıkesirde yaşıyorum veİzmirde çizim alanında daha gelişmiş eğitmenler olduğunu düşünüyorum. Şimdilik haftada 1 gün benim acımdan iyi olacağını düşünüyorum
A Abdullah B.
Hızlı olmalı sanat düşünülerek icra edilen bir mefhum evet fakat arayışım daha çok endüstri benzeri bir durum. on dakikada bir kişiyi çizebilmeli ben bunu ortalama kırk dakikada yapıyorum gerekli tekniklerle çalışmam ve hız kazanıp çalışma süremiz on dakikaya inebilmeliyim
Ş Şafak Y.
Oğlum 10 yaşında resim çizmeyi seviyor fakat insan çizerken daha düzgün çizmek istiyor çöp adam çizmek istemiyorum diyor.Eğlenceli vakit geçirip çizmek istediği şeyleri daha düzgün çizmeyi öğrenmesi için istiyoruz.
S Serkan O.
Merhaba, 7 yaşındaki kızım için resim dersi aldırmak istiyorum. Zeynep resim yapmaktan çok keyif alıyor. Keyif aldığı bu aktiviteyi daha keyifli bir hale getimek için yeni bilgiler almasını istiyoruz
M Makbule K.
Eskişehir osmangazi üniversitesi sanat ve tasarım fakültesi görsel sanatlar bölümü okuyorum. Üniversiteside alsışım ders yeterli gelmediği için kendimi geliştirmek istiyorum. Her türlü teknik için
S Serra T.
Evim Fenerbahce Kadikoyde. Ozellikle secilmis akrilik renkleri ile beraber bir tablo boyama gerekiyor. Mermer desen olabilir mesela. Devamli bir egitim aramiyorum. Sanirim 3/4 saat yetecektir.
G Gürbüz Y.
Resim yapmayı çok seviyor. Binlerce çizdiği resimler var. Keyif aldığı bu sanat üzerinde daha profesyonel çizimler yapabilmesi için eğitim almasını istiyoruz.

Resim Özel Ders için Tüm Detaylar!

Bu alanda kendini geliştirmek isteyen her yaşan bireyin rahatlıkla resim özel ders alarak hayallerini gerçekleştirmeleri oldukça mümkün.

Çizim yeteneği olup kendini geliştirmek isteyen ama bunu hep erteleyen binlerce kişi olduğunu biliyoruz, ayrıca güzel sanatlara girmek isteyen hazırlık öğrencileri için ve çocukların gelişimi için de resim özel ders oldukça büyük fayda sağlıyor.

gigbi.com'da resim özel ders almak isteyen yüzlerce kişiyi her gün, alanında uzman ve yetenekli eğitmenler ile bir araya getiriyoruz. Profesyoneller kendi deneyimlerini ve verdikleri hizmetleri anlattıkları detaylı tekliflerini hizmet ihtiyacı olan kişilere iletiyor ve iletişime geçiyor. Sen de resim özel ders ihtiyacın için anında ücretsiz bir talep oluşturabilir ve eğitmenlerden aldığın teklifleri değerlendirerek seçimini yapabilirsin. İster yağlı boya özel ders ister karakalem özel ders hizmeti almak istiyor ol, en iyi ve en güvenilir resim dersi eğitmenleri gigbi'de seni bekliyor!

Özel Resim Dersi Fiyatları Nedir?

Çizim dersi almak istiyorum ama özel resim dersi fiyatları hakkında hiç fikrim yok diyorsan bu bölümü dikkate almalısın.

Resim özel ders için haftada kaç saatlik bir planlama yapacağın saatlik fiyatı etkileyebilir. Genellikle eğitmenler haftada 1'den fazla ders alan öğreciler için saatlik ücretlendirmeyi biraz daha düşürebiliyor. Onun dışında ders alacağın eğitmenin geçmişi oldukça büyük önem taşıyor ve fiyatlarda farklılıklara sebep olabiliyor. Son olarak da dersi eğitmenin evinde mi, kendi evinde mi yoksa online olarak mı alacağın da etkenler arasında.

Yukarıdaki değişkenler göz önünde bulundurulduğunda özel resim dersi için ortalama fiyat aralığını biraz geniş tutmak doğru olacaktır. Özel resim dersi fiyatları saatlik 60 TL ile 250 TL arasında alacağın hizmet detaylarına göre farklılık gösterebilir.

Çizim dersi almak istiyorum, ne yapmalıyım?

Çizim dersini hobi olarak mı istiyorsun yoksa bu alanda profesyonel anlamda bir hedefin var mı? Öncelikle buna karar vermelisin. Profesyonel olarak bu alanda ilerlemek istiyorsan çok daha disiplinli olmalı ve resim özel derslerini düzenli aralıklarla sürdürmelisin. Kendin için en uygun eğitmeni ise gigbi.com sayesinde tek bir tuşla bulabilirsin. Hemen hızlı talep butonuna bas ve yalnızca birkaç soruyu yanıtlandırarak ücretsiz talebini oluştur. Resim eğitmenleri sana tekliflerini göndermeye başlayacaktır. Gelen teklifleri, eğitmenlerin çalışmalarını ve öğrenci yorumlarını da okuyarak seçtiğin kişiyle anlaşanı sağlayabilirsin!


Resim Özel Ders hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Resim Özel Ders tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?