Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Tanıtım Filmi Çekimi

Tanıtım Filmi Çekimi

Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, detayları mesajlaş ve anlaş.
Hızlı Teklif Al
3.113
profesyonel sana hizmet vermek için hazır. Hemen teklif al, fiyatları ve yorumları karşılaştır.

Tanıtım Filmi Çekimi için en iyi profesyonel listesi
4.9 3425 oy
Efe Photo Studio
Efe Photo Studio
5.0
Çevrimiçi
22 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
Cüneyt Özyurt
Cüneyt Özyurt
5.0
Çevrimiçi
3 kez değerlendirildi.
6 yıldır gigbi'de
Muratpaşa, Antalya
Damat Gelin Wedding
Damat Gelin Wedding
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Merkez, Isparta
Abdullah Sefa Öztürk
Abdullah Sefa Öztürk
5.0
Çevrimiçi
5 kez değerlendirildi.
3 yıldır gigbi'de
Üsküdar, İstanbul
Zeynep  İnci
Zeynep İnci
5.0
Çevrimiçi
8 kez değerlendirildi.
1 yıldır gigbi'de
Yenimahalle, Ankara
30.000'den fazla profesyonel sana hizmet vermek için hazır.
Talep oluşturarak tüm profesyonelleri görüntüleyebilir, müşteri değerlendirmelerini inceleyebilirsin.
Hızlı Teklif Al

Tanıtım Filmi Çekimi Fiyatları 2024

Tanıtım Filmi Çekimi fiyatları 2024 yılı için ortalama fiyat aralığı 6.750 TL ile 8.250 TL’dir. Hizmet kapsamına göre özel fiyat almak için profesyonellerimiz ile iletişime geçebilir, Tanıtım Filmi Çekimi fiyatları ve paketleri ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilirsin.
İletişime Geç

Tanıtım Filmi Çekimi Müşteri Yorumları

S
S.aslan
İşletmemizin tanıtım film çekimi için detaylı araştırmalarım sonucu Muhammet Beye denk geldim. Çekimin her aşamasını titizlikle düzenleyen, sabırlı, güleryüzlü ve en önemlisi profesyonel bir çekim yaptığından ötürü çok teşekkür ediyorum kendilerine. İyi ki sizinle karşılaştık. Tanıtım filmi çekimi düşünenler tereddütsüz bir şekilde tercih edebilirler.

M
Mia Cappadocia
Otelimiz için istediğimiz tanıtım videosu ve sosyal medya içerikleini eksiksiz ve kusursuz bit şekilde yaptığın için teşekkür ederiz

O
Onur Polat
Erhan Bey ile işletmemizin, ürünlerimizin resimlerini ve kilit bir kaç ürünümüzün videosunu çekmek için anlaştığımızda sonucun bu kadar iyi olacağını düşünmemiştik. Planlı ve titiz çalışması sayesinde, çok verimli bir çekim süreci yaşadık. Çok kısa sürede sosyal medyamızda bütün ürünlerimizi gururla ve kurumsal kimliğimize yakışır şekilde sergileyeceğimiz onlarca fotoğraf ve videomuz oldu. Ayrıca fotoğraflar o kadar kaliteli ve estetik oldu ki sadece sosyal medyada değil, işletmemizdeki iç alanlarda baskı alarak kullandık ve reklam için baskı alınca bile hiç bir kalite kaybı yaşamadık... Kendisiyle çalışma kararımız işletmemizin değişim ve gelişim sürecinde aldığımız en doğru karar oldu.

A
Ali Rıza
reklam yönetimi ve sosyal medya hizmeti alıyoruz. çok profesyonel bir ekip. başarılarının devamını diliyorum

M
Melihşah Özbek
Özel bir etkinliğimizde ve birçok alanda İrfan Beyle çalıştım.Fotoğraf tanıtım klip ve video çekimlerinden,bize hazırlamış olduğu özel klipten oldukça memnun kaldım.Çok kaliteli bir hizmet sundu.İşini gayet güzel yapıyor.Kendisiyle tanıştığım için ve kendisiyle çalıştığım için mutluyum.Çalışmak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim.


Tanıtım Filmi Çekimi Talepleri

A Aykut T.
Merhaba Web sayfası kuracağız, turizm sektöründe mavi yolculuk yapan bir firmayız. Teknemiz Bodrum'da. Bunun tanıtımı için bir film olacak, jenerikli ve İngilizce konuşma olacak tanıtım filminde. 10 tane de Instagram için Reals videoları istiyoruz. 1 dakikalık da ayrı bir kısa tanıtım filmi olacak. Müşterilere e-mail ve whatsapp üzerinden de ileteceğimiz için çekilecek bu videoların jpeg hallerini de rica edeceğiz.
C Celaleddin K.
yeni açılan kliniğimize instagram reklamı vermek için profesyonel video çekimi ve montaj sağlayabilecek birini arıyoruz. eğer fiyat konusunda anlaşabilirsek daha sonraki intagram video postlarımızın(bilgilendirici video tarzında birkaç dakikalık kısa videolar) çekimini de yaptırabiliriz.
I Ipek A.
Cekim hem kusadasinda bir klinikte hemde izmir havalimaninda bir hastanede cekimi yapacak, transferler tarafimiza ait olacak ve tek kisilik bir ekip sadece fotografcinin yer aldigi bizim icin yeterli olacaktir. Klinigimiz icin tanitim videosu istiyoruz
K Kutluğ B. K.
Diş Polikliniği için dış bina, giriş resepsiyon, klinikler ve ortam hakkında kendini tekrar eden, sosyal medya ve internet sitesi için kısa video sunum ve mekan, dr. çalışanların kısa biyografisi için de resim çekimi isteniyor.
B Banunur Ö.
Kütahya Doğluşah Köyü'nde bulunan madenin girşinin 1-15 saniyelik videosunun çekilmesi gerekiyor. Aşırı acil, önümüzdeki 1-2 gün içerisinde olması gerek. Yakın çevre illerden ulaşımı karşılayabiliriz.
K Koray A.
Ürün tanıtımı icin fotograf cekimi sırasında tüm gün için video cekimi yapılacak cekilen goruntuler reels instagram ve youtube icin hazirlanacak plato cekimi olacak. Modelle ve modelsiz olacak
C Ceydanur D.
Sezber Teknoloji olarak röportaj çekimi istiyoruz. 2 adet 4K kamera ile çekim yapılmasını istiyoruz. Videoyu ham olarak da almak istiyoruz. Firmamız söğütlü 3. organize sanayi bölgesindedir.
O Ozge E.
Merhaba, 4-5 manken ile acikhavada , dogada, yoga / meditasyon foto ve video cekimleri gerekmektedir. Fiyat alabilir miyim? Ekstra manken icin de fiyat verebilirsiniz (Tercihen bayan)
M Mehmet A.
Bir tekstil fabrikası iç ve dış mekan çekimi olucak. Belki Drone ile fabrika dıştan bir çekim alabiliriz. Ürün çekimi olmuyacak. Teklifinizi bekliyor olucam. Tam tarih belli değil şuan.
S Samin A.
Kendi iş sayfamın gelişimi için bi kaç fotoğraf ve tanıtım videosu istiyorum girdiğim seanslar genellikle kadın ağırlıklı olduğu için tercihim kadın sanatçılardan yanadır


Tanıtım Filmi Çekimi: Markanızı Öne Çıkarın

Tanıtım filmi, bir markanın, ürünün ya da hizmetin hedef kitleye etkili bir şekilde sunulmasını sağlar. Estetik, ses ve görsel bütünlük içeren bu filmler, izleyicilere unutulmaz bir deneyim sunarak marka imajını güçlendirir. Peki, profesyonel bir tanıtım filmi çekimi nasıl gerçekleştirilir ve seçim yaparken nelere dikkat edilmelidir?

Tanıtım Filmi Çekimi Nedir?

Tanıtım filmi, bir kurumun, ürünün ya da hizmetin hedef kitleye en iyi şekilde tanıtılması için hazırlanan kısa videolardır. Görsel ve işitsel öğelerin bir araya gelerek hikaye anlatımı ile sunulduğu bu filmler, markaların iletişim stratejisinin önemli bir parçasıdır.

Tanıtım Filmi Hangi Aşamalardan Oluşur?

  1. Konsept ve Senaryo: Markanın hedefleri ve iletmek istediği mesaj doğrultusunda bir konsept oluşturulur. Bu konsepte uygun senaryo yazılır.
  2. Çekim: Profesyonel kamera ekipmanları ve ekiple beraber, senaryonun gerektirdiği mekanlarda çekim gerçekleştirilir.
  3. Montaj ve Post Prodüksiyon: Çekilen görüntüler montajlanır, renk düzenlemesi, ses miksajı ve gerektiğinde özel efektler eklenir.

Tanıtım Filmi Çekimi Fiyatları Ne Kadar?

Tanıtım filmi çekiminin fiyatı, filmin süresi, kullanılan ekipman, çekim mekanları ve ek hizmetlere bağlı olarak değişebilir. Uygulamamız üzerinden farklı teklifleri karşılaştırarak en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Tanıtım Filmi için Fotoğrafçı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

  • Çekim kalitesi ve kullanılan ekipmanın güncelliği
  • Önceki işlere ait referanslar ve portfolyo
  • Filmin senaryosunun markanızın hedefleriyle uyumu
  • İletişim yeteneği ve profesyonellik

Bir markanın hikayesini en etkili şekilde anlatmak için profesyonel bir tanıtım filmi çekimi gerekir. Uygulamamız üzerinden tanıtım filmi hizmeti veren profesyoneller hakkında bilgi alabilir, fiyatları ve yorumları karşılaştırarak en iyi seçimi yapabilirsiniz. Markanızın potansiyelini en üst düzeye çıkarmak için doğru ekibi seçin!


Tanıtım Filmi Çekimi hizmeti mi veriyorsun?

Profil Oluştur
Fotoğraflarının, videolarının ve hatta geçmiş müşteri yorumlarının olduğu profilini oluştur.
Talepler Gelsin
Şehrine, hizmetlerine ve fiyat aralığına uygun müşteri talepleri ile seni eşleştirelim.
Anlaşma Yap
Teklif ver, detayları görüş, vereceğin hizmetleri sözleşme oluşturarak garanti altına al.
Profesyonel Olarak Kayıt Ol
gigbi-customer

Talep oluştur, bikaç dakika içinde teklifler gelsin.

İhtiyacına en uygun Tanıtım Filmi Çekimi tekliflerini gönderebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Devam
gigbi-customer

Türkiye Tanıtım Filmi Çekimi
İstanbul Tanıtım Filmi Çekimi İzmir Tanıtım Filmi Çekimi Ankara Tanıtım Filmi Çekimi Sinop Tanıtım Filmi Çekimi Kırklareli Tanıtım Filmi Çekimi daha fazla
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?