Orheyn

Hakkında

Kalite tesadüf değildir; //[Düğün, Nişan vb. etkinlik DJ’liği yapmıyorum, sadece private party boat party ve kulüplerde çıkıyorum] Elektronik müziğin kalbini taşıyan ve işini severek yapan birisiyim. Daha çok private partilerinizde ve elit ortamlarda sizlere eşlik edeceğim. Kendime benimsediğim tarz House ve alt türevleridir. Aynı zamanda canlı performanstan ziyade müziklerinizin altyapısını yapabilir ve birlikte güzel ve kaliteli projelere imza atabiliriz. ——————————————————- Orheyn Kimdir; Elektronik müzik piyasasında “Orheyn” adı ile tanınan Orhancan Subaşı, şu anda Bahçeşehir Üniversitesi'nde Yazılım Mühendisliği Bölümü okuyor. İsmini ilk olarak 16 - 17 yıllarında "Lay Lay" isimli EP albümü ile duyurdu ancak şimdi ise Prodüktörlük ve Dj'lik yapıyor. Prodüktörlük hayatına ilk olarak Trap müzikle başlamış olsa da bugün çıkarttığı parçaları daha çok House ve Deep house tarzında müzikler oldu. Son albümü sadece Türkiye'de değil, aynı zamanda Amerika, Rusya ve Azerbaycan başta olmak üzere dünya listelerinden listelerin başında yer alıyor. Ocak ayı verisine göre, Youtube'da paylaşmış olan diğer kullanıcılar ile birlikte toplam 88 Mn izlendi.

Videolar

Müşteri Değerlendirmeleri

volkan bektas
Volkan Bektaş
06/07/2019

Brother project tarafından düzenlediğimiz tekne partimizde kendisiyle çalıştık,bidahaki organizasyonlrda ve etkinliklerde görüşmek ğzere.

hande koc
Hande Koç
02/02/2019

Kendisi gibi eğlenceli müzikleriyle çok güzel bir gece yaşatmıştı, normal standartların üstü performansı ve iyi niyeti için tekrardan teşekkür ederim.

Hizmetler

gigbi.com
size teklif vermek için hazır!
Fiyat teklifini en kısa sürede iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Ne kadar sürecek?
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini kaç kişi katılacak?
Lütfen bir değer seçin.
Ses ve ışık sistemi gerekli mi?
Lütfen bir değer seçin.
İhtiyacın acil mi?
Hemen seninle iletişime geçiyor ve ihtiyacını kısa yoldan halletmeye çalışıyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Tahmini bütçeni belirtebilir misin?
Bütçe seçimin önemli. Seni bütçene uygun profesyonellerle eşleştiriyoruz.
Lütfen bir değer seçin.
Emin misin? % tamamlanmıştı.