Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış
Hakkında
Fotoğraflar

Platinium Music Company

Platinium Music Company

0.0 (0)
Çevrimiçi
Teklif Al

Platinium Music Company
0.0 0 oy
Hakkında
Platinium Music Company 20 yıllık alt yapısı ile aktif bir şekilde sizlere hizmet vermekten onur duyacaktır.
Adres
Karşıyaka, İzmir
Genel Bakış
Ortalama 2 günde teklif veriyor
5 kişi çalışıyor
3 aydır gigbi'de
2022 yılında işe başladı

Fotoğraflar ve Videolar
, 29 VideoSık Sorulan Sorular
Fiyatlandırmanız hakkında bilgi verebilir misiniz?
Düğün, Kokteyl, Özel Davet organizasyonları için profesyonel orkestra, dj ve ses sistemleri ekibimiz ile birlikte sizler ile çalışabilmek ve mutlu edebilmek adına 2000 yılından beri hizmet vermekteyiz. Profesyonel orkestra, dj ve ses sistemi ile birlikte 6000-12000 tl arasında bir tutar ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece Düğün After etkinlikleri ya da özel kokteyl, parti organizasyonları için 2 adet profesyonel en az 20 yıllık deneyimi olan türkiye genelinde popüler ve ünlü dj ekibimiz ile birlikte minimum 5000 tl'den dj ekipmanı ile birlikte istenilen her tarz geniş müzik porföyümüz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sadece profesyonel orkestra ve ses sistemi isteği üzerine de 6000 tl ila 10000 tl arasında bir fiyatlandırma seçeneğimiz bulunmaktadır.
Yeni bir müşteriyle çalışmak için standart süreciniz nasıldır?
Müşterilerimizle kuracağımız iletişim doğrultusunda saat mevhumumuz çok esnek olduğu için repertuarımızda istedikleri portföyü öncesinden koordine edip görüşerek repertuar yapmaktan çekinmeyiz. Kişiye ve organizasyonu düzenleyen ekip ile birlikte istenilen düzeyde ve saat aralığında profesyonel ekip kadromuz ile her türlü talep ve yeniliklere açığız.
Uzmanlığınız ile ilgili hangi eğitimlere sahipsiniz?
DJ Escobar, Power FM (App) Master DJs kategorisinde 4 senedir profesyonel olarak çalmaktadır. Red Bull Music Academy 2005 En iyi şarkı seçim kategorisi Avrupa 3.sü olmuştur. Talent House firmasının 2013 yılında dünyaca ünlü DJ Robbie Rivera'nın şarkısı ''Makes Me Feel Good'' 'a derlenen remix yarışmasında, global internet oylaması ile dünya birincisi olmuştur. 2015 yılında Türkiyenin en büyük ve popüler elektronik müzik radyosu FG Radyo'nun düzenlemiş olduğu Newcomers yarışması Club DJs kategorisinde yapmış olduğu dj seti ile Türkiye 3.sü olmuştur. 1994 yılından bu yana 28 senedir profesyonel olarak 38 farklı ülkede dünyaca ünlü bir çok dj ve sanatçı ile birlikte performans sergilemiştir. Kendisine ait olan İngiltere, Brighton'da 17 farklı dijital plak şirketi bulunmaktadır. 22 senedir dünyaca ünlü birçok dj ve sanatçı yakın arkadaşlarının booking menajerlik ve organizasyonlarını türkiye ve türkiye dışındaki ülkelerde etkinliklerini düzenlemiştir ve halen daha da isteğe özel tüm isimlerle de çalışmaktadır. Ünlü elektronik müzik web radyosu Radio XLarge'ın müzik direktörü ve yayın koordinatörüdür. Bir diğer profesyonel dj, aranjör ve ses mühendisi olan DJ Aydogan'da 17 senedir birçok rap ve pop sanatçısının repertuar, aranje ve derlemelerini üstlenmiştir. Hali hazırda çalışmış olduğu yerli ve yabancı ünlü ve local sanatçılar ile de studyomuzda çalışmalarına devam etmektedir. Animasyon, hotel, club ve yerel radyo dj'liği yaparak günümüzde geniş müzik arşivi ile istenilen her türlü etkinlikte performans sergilemektedir.
Bu işi yapmaya nasıl başladınız?
1977-1980 yılları arasında Bodrum Halikarnas Club'ün ilk resident dj'i DJ Apo (Abdullah Uyar), DJ Escobar (Korhan Tatış)'ın öz dayısı 90'lı yıllarda o dönemin imkan ve şartları ile plak (LP) ve kaset ile çalabilmek ve öğrenebilmek adına birebir ders görerek, geleceğimizdeki yeni çıkan dijital dj ekipmanlarına da adapte olarak kendini geliştirmiştir. Aynı şekilde DJ Aydogan (Halis Aydoğan)'da dijital gelişim sürecinde her türlü ekipmanı kendi öz öğrenme istek ve yeteneği ile kendini geliştirmiştir. Yani bizlerin zamanında öyle dj'lik kursu ya da aranje eğitimi gibi özel seçenekler olmadığı için elimizde bulunan çevre imkanlardan yararlanarak profesyonelliğe adım atma yolunda kendimizi geliştirdik.
Şu ana kadar ne tür müşterilerle çalıştınız?
Yerli ve yabancı her tür elit, kültür düzeyi yüksek, anlayışlı ve müzik anlayışı olan, müzisyenleri ve müzikaliteyi benimseyen ve takdir etmiş olan lokal, yerel ve yurt dışında düzenlenen birçok organizatör ve etkinlik sahipleri ile birebir görüşüp koordineli bir şekilde çalıştık ve çalışmaya da devam etmekteyiz.
İyi iş çıkardığınız bir projeyi açıklayın. Ne kadar zaman aldı? Nasıl bir projeydi?
2015 yılında İzmir Bornova Leman Kültür'e dünyaca ünlü dj ve şarkıcı EVA SIMONS'u getirdik. Leman Kültür'ün iç kapasitesi 750 kişi idi ve biz 1500'ün üstünde bilet kestik. Folkart Towers'da EVA SIMONS Leman Kültür de sahne almadan 2 saat öncesinde imza ve tanışma töreni düzenledik ve birçok medya, gazete ve dergiler röportaj yaparak o dönemde hem dijitalde hemde türkiye genelindeki tüm gazetelerde haberlerimize yer verdiler. Aynı zamanda 2015 ağustos ayı içerisinde 3 kere Grammy Ödülü alan House müziğin üstadı dünyaca ünlü DJ ROGER SANCHEZ'i Çeşme Alaçatı Sound Pool'a getirdik, 4000 kişilik bir katılımcı izdihamı ile tekrardan tüm medyalarda haberlerimiz oldu. O gün düzenlediğimiz after partimizde de dünyaca ünlü DJ GUY J'yi konuk ettik. 2017 yılında Ankara Anadolu Downtown Hotel'de yine DJ ROGER SANCHEZ'i Türkiyeye getirdik. 2018 yılında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde 2000'li yıllarda tüm global radyolarda liste başı olmuş ''Feel What You Want'' şarkısı ile tanınan dünyaca ünlü DJ PHONIQUE'yi ağırladık. 2008 yılında Ankara Airport Club'e INNA'yu Türkiye'ye ilk getiren organiasyon firmasıyız. Bunlarla birlikte, SHANTEL, PAKITO, ROYAL GIGOLOS, MARI FERRARI, DECAPARECIDOS, ROYCE MERCEDES, CLAUDE CHALLE, HANINE EL ALAM, BOB SINCLAR, DAVID VENDETTA & MICAH, NICOLA FASANO gibi dünyaca ünlü isimleri Türkiye'ye ilk getiren ve etkinliklerini düzenlemiş olan ilk Türk organizasyon firmasıyız. Aynı zamanda bu saymış olduğumuz ve dahası olan isimler ile de Türkiye Booking menajerliklerini üstlenmekteyiz.
Çalışma alanınızla ilgili profesyonel/şirket seçmek isteyen bir müşteriye ne tavsiye edersiniz?
Sosyal medya ve çalışma ekip portföyü geniş, istenilen düzeyde derlenecek ve oluşturulacak olan etkinlik planlamasına uygun olan her türlü seçeneği özel toplantı ve görüşmelerimiz ile organize edip, elit ve anlayışlı her türlü müşteri ile çalışmaktan memnuniyet duymaktayız.
Müşteriler, çalışma alanınız ile ilgili bir profesyonel seçerken, hangi soruları sormalıdır?
Öncesinden müşterilerimiz ile özel etkinlik planlaması ve toplantıları yapıp kendi özel istek ve arzularına her şekilde olanaklar sağlayıp birlikte görüşmeler kurmaktayız. Etkinlik organizatörlerinin ya da etkinlik sahiplerinin kendi müzik repertuarı için istenilen şarkı listesi (playlist) öncesinden seçilmiş ve listelenmiş olarak bize sunulursa o listeye bağlı kalıp müşterilerimizi de memnun etmekten kaçınmayız. Fakat etkinlik anında etkinlik organizatörü ya da etkinlik sahibi dışında herhangi bir birey ya da etkinliğe gelmiş herhangi bir misafir, eğer özel istek parça ister ise katiyen çalmamaktayız. Çünkü etkinlik organizatörü'nün derlemiş olduğu repertuarın dışına çıktığımızda daha öncesinden görüp karşılaştığımız birçok organizasyonda malesef kopukluk ve anlaşmazlıklar yaşandığı için katiyen istek parça kabul etmemekteyiz. Çünkü repertuarımız 28 senedir bu işi yaptığımız için geniş olduğundan dolayı, her müzisyenin ve dj'in kendine ait bir performans programı olduğundan dolayı katiyen gelecek olan istekleri kabul etmemekteyiz. Zaten DJ'den şarkı istenmez, DJ dediğin müzik kutusu değildir. İstek şarkı denilen şey DJ'e yapılan çok büyük bir hakarettir. DJ'in ya da müzisyenin kendi repertuarını zaten beğenmiyorsanız, o etkinlik alanında bulunmanıza gerek yok, gidin başka bir yerde kendinizi eğlendirin. Sonuç itibari ile sadece ve sadece etkinlik repertuar planlaması yaptığımız orgarnizatör ve etkinlik sahipleri ile koordineli bir şekilde bunların plan ve programlarını etkinlik başlamadan önce derlemekteyiz.

Fotoğraflar

Fotoğraflar ve Videolar

Tüm Fotoğraflar
gigbi-customer

Platinium Music Company sana hizmet vermek için hazır

En doğru fiyat teklifini iletebilmemiz için birkaç sorumuz olacak.
Devam
Hangi hizmeti almak istiyorsun?

Devam
gigbi-customer
Platinium Music Company
Platinium Music Company gigbi.com'da teklif veremiyor.
Diğer profesyonellerden fiyat teklifi alabilir; fiyatları ve yorumları karşılaştırabilirsin.
Diğer Profesyonelleri Görüntüle

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?