Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Uzun bir tarihi olan dövmeler vücudunda kalıcı izler bırakmak isteyenlerin seçimidir. Sadece görsel açıdan değil, anlamları ile de hayatımızda önemli bir yere sahiptir dövmeler. Kişiler, anlamlı dövme modelleri ile şanslı olacaklarına ya da kötülüklerden korunacaklarına inanırlar. Örneğin, eski Mısır'da hamile kadınlar göbeklerine örümcek ağı dövmesi yaptırırlardı. Annenin karnı büyüdükçe ağın da genişleyerek bebeği koruyacağına inanılırdı.


Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri

Her insanın dövme sahibi olmak için farklı nedenleri vardır. Bazı dövmeler, tedavi edici ya da koruyucu bir rolü olduğu için tercih edilir. Son zamanlarda yaygın olması ve düşünülmeden yapılması sadece görsel açıdan tatmin eden dövmelere sebep olsa da insanlar tenlerinde taşıdıkları desenin anlamlı olmasını isterler. Siz de anlamlı dövme modelleri arayışında iseniz birbirinden farklı tasarımlardan oluşan listemizden ilham alabilirsiniz.


Timshel Dövmesi

John Steinbeck'in Cennetin Doğusu kitabında yer alan "Timshel", oldukça meşhur bir sözdür. İyilik ve kötülük arasında seçim yapmanın mümkün olduğunu ifade eden sözcük, en anlamlı dövme modelleri arasında yer alır.


Nota Dövmeleri

Küçük müzik notalarını dövme olarak tercih ederek müziğin her daim hayatın içinde olduğunu kendinize hatırlatabilirsiniz.


3 nokta dövmesi

Nokta dövmeleri doğal bir görünüm yaratmasının yanı sıra sayılarına göre farklı anlamları da karşılayabilir. Üç nokta dövmesi de İspanyolcada "Mi Vida Loca" anlamına gelen "Benim çılgın hayatım" cümlesini ifade etmektedir.


Kağıt uçak dövmesi

Gezgin ruhları temsil eden uçak dövmeleri, eğlenmeyi seven bir kişilik anlamına da gelir.


C'est la vie dövmesi

Fransızca'da "Hayat budur." anlamına gelen cümle, herkes için farklı anlamlar ifade edebilir. Genel olarak "C'est la vie" dövmesi, insana en düşünceli anlarında yol göstermek için kullanılır.


Güneş dövmesi

Mutluluktan yaratıcılığa kadar bir çok kavramı karşılayan güneş dövmeleri canlılığı, tutkuyu, cesareti, sonsuz yenilenen gençliği, ışığı ve bilgiyi temsil etmek için kullanılır.


Tüy dövmeleri

Tüyün cinsine göre anlamları farklılık gösteren tüy dövmeleri, özgürlüğün simgesi olarak görülür. Ayrıca meleklere gönderme yapan tüy dövmeleri, özellikle sırt, omuz gibi bölgelere uygulanır.


Dövme Modelleri için öneriler

Listemizde aradığınız dövme modelini bulamadıysanız, üzülmeyin. Sitemizde yer alan farklı dövme modellerinin incelendiği yazılara göz atıp size en uygun tasarımı seçebilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 20 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?