Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Dövme yaptırmayı düşünenler için dövmenin tasarımı kadar dövmenin uygulanacağı da önem taşımaktadır. İlk kez dövme yaptıracaklar direk göze çarpan yerler yerine kol gibi istenildiği zaman uzun kollu bir giysi ile saklanabilir bölgeleri dövme için seçebilirler. Bu nedenle kol dövme modelleri, işleri veya yaşadıkları ortamlar dövme için uygun olmayanların da ilk tercihleri arasında yer almaktadır.


Kol Dövme Modelleri İçin Öneriler

Dövme yaptıracağınız bölge için karar veremediyseniz hemen hemen her dövme modelinin yakıştığı kol dövme modelleri önerebiliriz. Özellikle erkekler kol kaslarını ön plana çıkarmak için üst kol ve omuz bölgelerine dövme yaptırmayı tercih ederler. Omuz kısmından başlayıp bileğe kadar inen tribal dövmeler, erkekler arasında popüler olsa da küçük dövme modellerini de kollarının iç kısmına ya da bileklerine uygulayabilirler. Kadınlar ise daha küçük ve zarif dövme modelleri için bilek ve alt kol içi gibi bölgeleri seçebilirler. Kalp, yıldız ve sonsuzluk dövmeleri bu bölgelerde en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kadınlar arasında en yaygın kol dövme tasarımlarından biri de bileğin iç kısmına sevgili, eş, ebeveyn veya çocuklarının adını yazdırmaktır. Hem kadın hem de erkekte daha çekici bir görünüme neden olan kol dövme modelleri için galerimizde yer alan dövme tasarımlara göz atabilirsiniz.


Tribal Kol Dövme Modelleri

Geçmişi çok eskilere dayanan tribal kol dövme modelleri, kabile veya aşiret üyeleri tarafından kazandıkları başarıyı simgelemek için amacıyla kullanırdı. Çizgilerden oluşan ve fazla detaya inmeden yapılan tasarımlardan oluşan tribal dövmeler, her zaman bir anlam taşımaz bazen de görsel amaçlı kullanılır. Erkeklerin daha fazla tercih ettiği tribal dövme modeller, kimi zaman bir havyanı da temsil edebilir.


Kol Yazı Dövmeleri

Sevdiklerinizin adını ya da en sevdiğiniz sözleri teninizde taşımak isterseniz yazı kol dövme modelleri tam size göre. Bilek, kol ve omuza yakın bölgeler yazı dövmeleri için idealdir. Bilek bölgesine uygulanan isim dövmeleri zarif bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir. Öte yandan omuzdan başlayıp bileğe devam eden bölge geniş bir alan sunduğundan, özlü cümleler ve büyük puntolu kelimeler için çok uygundur.


Yazı Dövmeleri İçin Farklı Öneriler

İster kol isterseniz farklı bir bölgeye yazı ve isim dövmelerini uygulamak istiyorsanız, bu dövme modelleri hakkında daha fazla bilgi almak için sitemize göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 29 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?