Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Yazı dövmeleri, en sık tercih edilen dövmelerden biri olup özellikle sırt, kol, göğüs ve ayak bölgesine uygulanır. Dövme yazıları ise dövmenin uygulanacağı yer kadar önemli bir konudur. Kimi zaman sevdiklerinizin adları kimi zaman ise özlü sözler dövme yazı modelleri olarak seçilebilmektedir.


Dövme Yazı Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

Dövme yazı modeline karar vermeden tek kelimelik mi yoksa cümle veye cümlelerden oluşan mı bir dövme yazısı istediğinize karar vermelisiniz. Kararınızı isimden yana kullanacaksanız işiniz daha kolay olacaktır. Ama dövme yazısı olarak sizin için en özel cümleyi seçmeniz gerekiyorsa dikkatlice düşünmeniz gerekir. Öncelikle yazının hangi dilde olacağı, vücudun hangi kısmına uygulanacağını belirlemelisiniz. Dövme yazısında herhangi bir harf hatası ya da anlam bozukluğu olması büyük sorunlara neden olacaktır. Özellikle Latince, İngilizce gibi bir dilde hazırlanan dövme tasarımlarını tercih edecekseniz o dili iyi bilen birine uygulamaya geçmeden önce dövme tasarımınızı kontrol ettirmelisiniz. Daha sonra hayal kırıklığı ve pişmanlık yaşamamanız için bu adımlar oldukça önemlidir. Çeviri programlarını kullanarak farklı dillerde bir dövme yazısı seçmek ise faciaya neden olabileceğini sakın aklınızdan çıkarmayın. Eğer vücudunuza farklı dillerde bir dövme yazısı yazdırmak istiyorsanız sizin için hazırladığımız dövme yazı modelleri ve anlamlarını incelemeden dövmenize karar vermeyin.


Latince Dövme Yazı Modelleri

Carpe diem, quam minimum credula postero – Gününü yaşa, yarına olabildiğince az güven.

Cetera quis nescit – Gerisini kim bilmez

Cogito, ergo sum – Düşünüyorum, öyleyse varım.

Contraria contraiis curantur – Zıtlar zıtlara iyi gelir.

Amantes sunt amentes – Aşıklar çılgındır.

Amor omnia vincit – Aşk her güçlüğü yener.

Errare humanum est – Hata yapmak insana mahsustur.

Humanius est deridere vitam quam deplorare – Hayata gülmek hayat için ağlamaktan daha uygar bir davranıştır.

Labor omnia vincit – Emek her şeyi yener.

Dabit deus his quoque finem – Bu da geçer.

Dum spiro spero – Nefes aldığım sürece umuyorum.

Dum vivimus vivamus – Hayattayken yaşayalım.


İngilizce Dövme Yazı Modelleri

To perceive is to suffer. - Algılamak çile çekmektir.

Free Yourself - Kendini Özgür Bırak

Stay Strong - Güçlü Kal

We will not tire, we will not falter, and we will not fail - Yorumlamayacağız, sendelemeyeceğiz ve başarısız olmayacağız.

All Eyes On Me – Tüm Gözler Benim Üzerimde

Life Goes On – Hayat devam ediyor
En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 24 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?