Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Bir kez dövme yaptıranlar mutlaka daha fazlasını ister ve farklı dövme modellerini denerler. Dövme modelleri ve anlamları hakkında iyice bilgi edinilmeden yapılan dövmelerden kurtulması pek kolay olmadığı için olabildiğince farklı modeli incelemek gerekir.


En Popüler Dövme Modelleri ve Anlamları

İlk kez dövme yaptıracak iseniz ileride pişmanlık yaşamayacağınız bir modele karar vermelisiniz. Bu nedenle bir anlık hevesle dövme yaptırmak yerine anlamı ve şekli ile sizi en iyi anlatan dövmeyi bulmalısınız. Dövme modelleri ve anlamları hakkında daha fazla bilgi almak için yazımızdan fikir edinebilirsiniz.


Kelebek dövme modelleri ve anlamları

Tek günlük ömrüne sığdırdığı muazzam değişim ile dikkat çeken kelebekler, en sık tercih edilen ve modası asla geçmeyecek dövme tasarımları arasındadır. Tırtıldan kelebeğe dönüşmesi süreci ile insan hayatının da sürekli değişim halinde olduğuna atıfta bulunan kelebek dövmeleri, kırılgan ruhları temsil etmek için de kullanılır.


Enso Çemberi Dövme Modelleri ve Anlamları

Enso çemberi sade bir model olarak görünse de derin bir anlamı vardır. Her şeyin başlangıcı ve sonu olduğunu ifade eden bu model, isteklerinizin ve hayallerinizin peşinden gitmeniz gerektiğini hatırlatır.


Ra’nın gözü dövmesi ve anlamıHer şeyi gören göz anlamına gelen Ra'nın gözü, Mısır'a ait bir semboldür. Ra'nın gözü dövmesinin iyi şans ve refahı beraberinde getirdiğine inanılır. Ayrıca bu dövmenin taşıyan insanı bilgelikle kutsayıp koruduğu da söylenir.

3 Nokta Dövme Modelleri ve Anlamları

Sade bir tasarım olan üç nokta dövmesi İspanyolcada “Benim çılgın hayatım” anlamına gelmektedir.


Koi balığı dövme modelleri ve anlamları

Parlak ve renkli koi balığı, Uzakdoğu mitlerinin ana öğelerinden birisidir ve cesareti temsil eder. Koi balığı dövmelerinin zorlu koşulların ve kötü dönemlerin üstesinden gelebilmek için gerekli gücü verdiğine inanılır.


C’est la vie dövmesi

Yazı dövmeleri farklı anlamlar ifade edebilir. En meşhur yazı dövme modellerinden biri olan "C’est la vie", "Hayat budur." anlamına gelir.


Kartal dövme modelleri ve anlamları

En popüler dövme modellerinden biri olan kartal dövmeleri, güç ve cesaretin temsilcisidir. Eski Yunan medeniyetlerinde ise ışığı ve gücü simgelediğine inanılan kartallar, günümüzde korkusuzluğun ve gücün sembolü olarak dövmelerde tercih edilmektedir. Özellikle erkeklerde en sık rastlanan dövme tasarımlarından biri olan kartal dövmelerini uygulamak için sırt bölgesi oldukça idealdir.


Baykuş dövmesi

En çok tercih edilen dövme modellerinden biri de baykuş dövmesidir. Baykuş, geceleri görmesi sebebiyle görüşün simgesidir. Ayrıca bilgeliği ve anlayışı da simgeler.


Akrep dövmesi

Farklı boyutlarda, farklı şekillerde yapılabilen akrep dövmeleri de çokça tercih ediliyor. Akrep dövmesi, zehirli iğneleri sayesinde tehlikeyi ve zor dönüşümleri simgelemektedir.


Ejderha dövmesi

En sevilen dövme modellerinden biri de ejderha dövmesidir. Ejderhalar, uzun ömür, bilgelik, sonsuzluk ve dünyalar arasında dolaşabilmeyi simgeler.


Kuş Dövme Modelleri İçin Öneriler

Kuş dövmeleri hem kadınlar hem de erkekler arasında yaygın olan dövme türlerindendir. Her kuş cinsinin farklı anlam ifade etmesinden dolayı değişik kavramları temsil eden kuş dövmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz kuş dövmeleri ve anlamları hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler için en iyi profesyonel listesi
5.0 20 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?