Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Seçeceğiniz dövme tasarımı diğer insanlara sizin hakkınızda ipuçları sağlar. Bu nedenle dövme modeline karar verirken karmaşık dövmelerden ziyade daha basit modelleri tercih edebilirsiniz. Basit dövme modelleri için örnek tasarımlara göz atmak isterseniz bu yazı tam size göre.


En Güzel Basit Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptırmayı düşünüyorsanız daha kolay, daha az acı verici modelleri seçebilirsiniz. Ayrıca dövmelerinin yanına yenilerini eklemek isteyenler de tercihlerini daha basit modellerden yana kullanır.


Üçgen Basit Dövme Modelleri

 

İlk kez dövme yaptıracaklar tarafından sade olması ve kolay tasarımı nedeniyle tercih edilen üçgen dövmeleri, az çoktur felsefesini benimsemiştir. Basit bir dövme gibi görünse de farklı anlamlar taşıyabilir. Sade, güzel ve bütçenizi yormayacak bir model arıyorsanız üçgen dövme modellerini mutlaka incelemelisiniz.


Ok Dövmesi

Sade duruşu ile dikkat çeken ok dövmeleri, basit dövme modelleri olduğu ve büyük modellere göre daha az acı verecek tasarımlara sahip olduğu için ilk kez dövme yaptıracakların gözde tasarımlarındandır. Ok dövmeleri, her zaman daha iyi ve olumlu yöne doğru hareket eden bir düşünceyi de ifade eder. Ayrıca ok tasarımları, hayatın zorluklarına karşı gelen ve engellere rağmen amaçlarına ulaşmayı hedefleyen insanları da temsil eder. Küçük tasarımlar genellikle el ya da ayak bileğine uygulanırken, büyük ok dövmeleri için sırt, kol ve bacak bölgeleri seçilebilir


Çapa dövmesi

Eskiden beri denizcilerin ile özdeşleşen çapa simgeleri, denizciler tarafından kaybettikleri arkadaşlarının anısı için yapılırdı. Kararlı insanların simgesi çapa dövmeleri, her zaman ilgi çeken modeller arasındadır. Denizi seven insanlar tarafından da tercih edilen çapa dövmeleri için genellikle omuz bölgesi seçilir.


Kar tanesi dövmesi

Kar tanesi, özellikle kadınlar tarafından her türlü aksesuar ve kıyafette kullanılan bir desendir. Toprağa inerken birbirleriyle hiç birleşmeyen ve her biri farklı bir basit dövme modelleri sahip olan kar taneleri, kendisinin benzersiz olduğunu göstermek isteyen insanlar tarafından dövme olarak tercih edilir.


Üç Nokta Dövmesi

Bir dövme daha ne kadar basit olabilir ki? Sadece üç noktadan ibaret gibi görünen bu dövmede yer alan her noktalar İspanyolcada ‘Mi Vida Loca' anlamına gelen ‘Benim çılgın hayatım’ cümlesini temsil eder.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 23 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?