Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Anne ve babalarımızın saatler ve hatta günlerce düşünerek karar verdiği ismimiz, kimliğimizi ve kim olduğumuzu belirtir. İsim, bir araya gelen birkaç harften fazlasıdır. Bu nedenle, insanlar sevdiklerinin isimlerini dövme olarak yaptırmayı tercih ederler. İsim dövme modelleri sayesinde sizin için dünyaları ifade eden birini ya da birilerini teninizde taşıyabilirsiniz.


İsim Dövme Modelleri İçin Muhteşem Öneriler

İsim dövmeleri her zaman trend olan dövme türlerindendir. Sınırsız font seçenekleri ile benzersiz dövmelere sahip olmanızı sağlayan isim dövme modelleri, vücudunuzun istenilen bölgesine uygulanabilir.


Kol bölgesi için isim dövmeleri

Bilek ve kol içi, isim dövme şekilleri için en sık tercih edilen yerlerdendir. Bilek içine eş, sevgili veya çocukların ismini dövme olarak yaptırmak son günlerin trendleri arasında yer almaktadır. Kol bölgesine ise eşinizin veya çocuğunuzun adının yanı sıra evlilik tarihi, doğum günü gibi özel günleri de ekletebilirsiniz. Daha büyük bir isim dövmesi istiyorsanız tüm kol boyunca dövme yaptırmayı tercih edebilirsiniz.


Sırt bölgesi için isim dövmeleri

İsim dövmesi modellerini sırtınızın köşesine küçük bir isim dövmesi yaptırabileceğiniz gibi sırtın üst kısmını ortalayacak şekilde de uygulama yaptırabilirsiniz. Ayrıca sırt bölgesinin sağ veya sol kısmından bele kadar uzanan kısımlar da isim dövmeleri için tercih edilmektedir.


Göğüs bölgesi için isim dövmeleri

İsim dövme modelleri ile sevdiklerinizi gerçekten kalbinizde taşımak istiyorsanız, sol göğüs üzerine sevdiğinizin adını yazdırabilirsiniz. Aşkınızın ölümsüzlüğünü sergilemek istiyorsanız, sevgilinizin ve kendinizin adını kullanarak hazırlanan sonsuzluk dövmelerini de bu bölgede tercih edebilirsiniz.

İsim dövmeleri hiçbir zaman modası geçmeyen tasarımlardandır. Ayrıca diğer dövme modelleri ile birlikte uygulanması her zaman popüler olmasını sağlamaktadır. İlk kez dövme yaptıracaklar arasında da yaygın olan isim dövme modelleri için galerimizde yer alan birbirinden farklı isim dövme modellerini inceleyebilirsiniz.


Yazı Dövmeleri İçin Harika Öneriler

İsim dövmeleri, yazı dövmelerinin en çok tercih edilen halidir. Size özel anlam ifade eden söz ve söz gruplarını teninizde taşıma olanağı sağlayan yazı dövmelerini istediğiniz gibi kişiselleştirebilirsiniz. Bu sayede dövmeniz eşsiz olacaktır. Yazı dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız en güzel dövme modellerinin yer aldığı yazı dövme fikirleri için sitemizi incelemenizde fayda var.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 16 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?