Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

Ormanların kralı, kedigiller ailesinin en güçlü temsilcisi olan aslan, her daim gücü temsil etmek için kıyafet, aksesuar ve dövme gibi tasarımlarda kullanılmıştır. Siz de dövme yaptırmak için aslan figürünü seçtiyseniz aslan dövme modelleri için fikirler sunduğumuz bu yazı tam size göre.


En Güzel Aslan Dövme Modelleri

Aslan dövmelerinde daha çok gerçekçi tasarımlar öne çıksa da minimal ve tribal çalışmalara da rastlamak mümkün. Sıklıkla sırt, omuz ve kol gibi vücudun üst kısmına uygulanan aslan dövmeleri için en göze çarpan tasarımları yazımızda bulabilirsiniz.


Omuz için aslan dövme modelleri

Aslan dövmeleri omuz bölgesine uygulandığı zaman oldukça dikkat çekici bir görüntü oluşturmaktadır.


Sırt için aslan dövme modelleri

Sırt bölgesi, hem kadınların hem de erkeklerin aslan dövmesi uygulamak için tercih ettiği bölgeler arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Kimi zaman aslan dövmeleri sırt bölgesini ortalayacak şekilde yerleştirilse de çoğu zaman sırtın sağ veya sol bölgesine uygulanmaktadır.


Bacak için aslan dövmesi modelleri

Bacak bölgesine boydan boya aslan dövmesi yapılabileceği gibi baldır kısmına da uygulanıp harika bir görüntü elde edilebilir. Detaylara fazla inmeden yapılan ve çizgisel olarak aslan figürünü temsil edecek şekilde tasarlanan tribal aslan dövme modelleri de bacak kısmına uygulandığında oldukça dikkat çekici olmaktadır.


Tribal Aslan Dövmesi

Çizgilerden oluşarak meydana gelen tribal tasarımlar, aslan dövmeleri için de tercih edilmektedir. İşciliği ile göz dolduran aslan dövmeleri için siz de bu desenleri seçebilirsiniz.


Renkli Aslan Dövmeler

Altın sarısı yelesiyle heybetli bir görünüme sahip olan aslanları dövme olarak tercih edecekseniz, renkli tasarımlar ile hem üç boyutlu gibi bir illüzyona neden olan hem de daha gerçekçi duran dövmeler elde edebilirsiniz.


Sanat Eseri Tadında Aslan Dövmeleri

Bazı dövme modelleri gerek kullanılan renkler gerekse çizimleri ile tabloları kıskandıracak nitelikte olabilir.

Siz de aslan dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız sonradan pişman olmamak için vücudunuzun hangi bölgesine nasıl bir dövme yaptıracağınıza iyice düşünüp karar vermelisiniz. Dövme modelinize karar vermek için galerimizde yer alan birbirinden farklı dövme modellerini inceleyerek fikir edinebilirsiniz.


Yazı Dövmeleri İçin Öneriler

Aslan dövmelerinin yanı sıra farklı dövme modellerine de ilgi duyuyorsanız vücudun her yerine uygulanabilecek tasarımları ile sınırsız seçeneğe sahip yazı dövmelerini tercih edebilirsiniz. Yazı dövme modelleri hakkında detaylı bilgi almak ve birbirinden farklı yazı dövmelerini incelemek isterseniz sitemizde yer alan yazı dövmeleri için öneriler sunduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri için en iyi profesyonel listesi
5.0 21 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?