Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

Dövmeye meraklı kişilerin en çok tercih ettiği yerlerden birisi de ayak bölgesidir. Ayak dövme modelleri genellikle ayak bileğine yakın kısımlara uygulansa da ayak boyunca da uygulanan dövme tasarımları mevcuttur. Her dövme gibi ayak dövmesi yaptırmayı düşünenlerin de sonradan pişmanlık duymaması için dövme modelinden ve dövmenin uygulanacağı bölgeden emin olması gerekir.


Ayak Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler

Ayak dövmeleri söz konusu olunca en çok küçük dövmeler ön plana çıksa da farklı tasarımlar da mevcuttur. Siz de ayağınıza dövme yaptırmayı düşünüyor ve hala aradığınız modeli bulamadıysanız ihtiyacınız olan her şeyi bu yazıda bulabilirsiniz.


Fil Dövmesi

Ayak kısmına hayvanlar ile ilgili dövmeler uygulanması oldukça yaygındır. Kimi zaman fil gibi hayvanlar resmedilirken kimi zaman ise pati, kanat gibi hayvanları hatırlatan öğeler de dövme olarak tercih edilebilir.


Yazı Dövmesi

Yazı dövmeleri ayak üzerine, ayak bileğine ya da ayak parmaklarının üzerine uygulanabilir. Ayak bölgesi çok büyük ve geniş bir alan olmadığı için küçük yazı dövmeleri tercih edilmelidir.


Yıldız Dövmesi

En gözde dövme modellerinden biri olan yıldız dövmeleri vücudun ayak ve el bilekleri gibi zarif kısımlarına uygulanabilir. Ayak bileğine irili ufaklı birkaç tane yıldızın bir arada olduğu dövmeler uygulanması özellikle kadınların ilk tercihleri arasındadır. Bunun yanı sıra ayak parmaklarının üzerine de yıldız dövmesi yapılabilir.


Tüy Dövmesi

Tüy dövmeleri özellikle kadınlar arasında popüler olan dövme tasarımlarından biridir. Kimi zaman renkli kimi zaman ise sadece siyah tercih edilen tüy dövmeleri şekli itibariyle ayak boyunca uygulamak için idealdir.


İki ayağınıza birden dövme yaptırmaya ne dersiniz?

İki ayağınıza birbiriyle uyumlu ya da zıt dövme desenleri tercih ederek farklı tasarımlara imza atabilirsiniz.


Hem yaratıcı hem farklı ayak dövmeleri

Ayak dövmesi denilince akla topuk bölgesi pek gelmez değil mi? Ama topuk kısmına da dövme yaptırarak farkınızı ortaya koyabilir, istediğiniz zaman dövmenizi kolaylıkla kamufle edebilirsiniz.

Siz de ayak bölgesine dövme yaptırmayı düşünüyorsanız, birbirinden farklı ayak dövme modelleri için galerimize göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz.


Ayak Bölgesine Uygulanabilecek Küçük Dövme Seçenekleri

Ayak bölgesinin yüzeyi geniş olmadığı için küçük dövme modelleri tercih edilmektedir. Siz de ayak dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız size fikir vermesi için farklı ve etkileyici küçük dövme modelleri için öneriler sunduğumuz yazımıza göz atabilirsiniz. Vücudunuzun farklı bölgelerine özel, yaratıcı dövme modelleri için sitemizde yer alan dövme modelleri ile ilgili inceleme yazılarından yararlanabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 22 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?