Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
Davet Et, Kazan! 🎁
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebek doğduğu zaman ailesi büyük bir sevinç yaşarlar. Bunu hem sevdiklerine duyurmak için hem de mevlüt okutmak için bebek mevlütleri yapılır. Bu önemli güne gelen misafirlere de hediye olarak bebek mevlüt magnetleri dağıtılır.


Bebek Mevlüt Magnetleri

Bebek mevlüt magnetleri keçe, metal, plastik gibi malzemelerden yapılabilir. Biraz el beceriniz varsa siz de bebek mevlüt magnetleri yapabilirsiniz.


Zürafa Magnetler

Bu şirin zürafaları misafirlerinize dağıtabilirsiniz. Biraz el beceriniz varsa kendiniz de yapabilirsiniz. Renkli keçeler, dolgu malzemesi, iğne, iplik, küçük mıknatıs ve yapıştırıcı ile siz de böyle güzel bir magnet yapabilirsiniz. Bebeğiniz kızsa pembe, erkekse mavi renkleri kullanabilirsiniz.


Bebekli Magnetler

Bebek magneti için biraz klasik bir fikir de olsa bebekli magnetler dağıtabilirsiniz. Yine bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi renkler kullanabilirsiniz. Kızsa saçına kurdele, erkekse de boyun kısmına papyon yaparak biraz daha süslü bir hale getirebilirsiniz.


Renk Renk Yıldızlar

Bebek ya da zürafa kullanmak istemiyorsanız birbirinden şirin yıldızlar yapabilirsiniz. Bunların yapımı da oldukça kolaydır. Yıldız şeklinde 2 keçe kesip, dolgu malzemesiyle doldurup etrafını dikebilirsiniz. Yıldızın üstüne de göz, ağız gibi ekler yaptıktan sonra mıknatısı yapıştırmanız yeterli olacaktır.


Balonlu Magnetler

Biraz daha sade magnetler yapmak istiyorsanız böyle renkli balonlar yapabilirsiniz. Balonların rengini kendi zevkinize göre seçebilirsiniz. Fondaki keçenin rengini de bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi yapabilirsiniz. Arkasına yine küçük bir mıknatıs yapıştırmanız yeterli olacaktır.


Leylek Magnetleri

Bebeğinizin mevlütünde dağıtmak için leylekli magnetler dağıtabilirsiniz. Öyle bir görevleri olmasa da çocuklara hep onları leyleklerin getirdiği anlatılırdı. Misafirlerinize hem bunu hatırlatarak güzel bir ayrıntı yakalamak için hem de sevimli bir hediye dağıtmak için leylekli bir magnet dağıtabilirsiniz.


En İyi Bebek Fotoğrafçısı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Bebek Fotoğrafçısı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 48 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?