Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeklerin baby shower, doğum günü veya diş buğdayı partisi gibi etkinliklerinde misafirlere teşekkür etmek ve hatıra kalması amacıyla bebek şekerleri dağıtılabilir. Bebek şekerlerini kavanoz, kutu gibi çeşitli nesnelerin içinde sunabilirsiniz. Bu şekerlerini kendiniz süsleyebileceğiniz gibi hazır olarak da almanız mümkün. Eğer misafirlerinize kendi ellerinizle bebek şekerleri hazırlamak istiyorsanız ya da herkeste olmayan farklı bir tasarım düşlüyorsanız oldukça kolay bir bebek şekeri kutusu yapımına yer verdiğimiz bu yazı size yardımcı olacaktır.


Bebek Şekeri Kutusu Nasıl Yapılır?

Her özel günün kendine has süslemeleri ve aksesuarları vardır. Özellikle bebeklere ait günlerde birbirinden farklı seçenekler hem aklınızı karıştırabilir hem de bütçenizi zorlayabilir. El emeğinizle uygun fiyatlı bebek şekeri kutuları ile misafirlerinize hoş bir hatıra bırakmak istiyorsanız yapımı oldukça kolay olmasına rağmen farklı tasarımı ile dikkat çeken bebek şekeri kutusu yapımını anlattığımız bu yazı tam size göre.


Bebek şekeri kutusu için gerekli malzemeler

Her zaman elinizde bulunan malzemeler ile bebek şekeri kutuları hazırlayabilirsiniz.

  • istediğiniz renkte kalın kağıtlar
  • Kalem
  • Cetvel
  • İki taraflı bant
  • Maket bıçağı
  • Makas
  • Süslemek için dekoratif kağıtlar
  • Kurdele
  • Şeker veya küçük hediyeler

Bebek şekeri kutusunun yapılışı

Akide şekeri şeklindeki bu kutuları yapmak için kalın kağıtları 21.5 cm x 22 cm boyutlarında olacak şekilde kesiyoruz. İki farklı renk kullanarak istediğimiz ölçüde kestiğimiz kağıtların üzerine sol üstte görüldüğü gibi yatay ve dikey eksende eşit aralıklar işaretliyoruz ve kenarlarda birbirlerini tamamlayacak şekilde dörtgenler kesiyoruz. Kağıtların iki uzun kenarına da sağ üstte görüldüğü gibi iki taraflı bant yapıştırıyoruz.

Daha sonra kağıtları yukarıdaki kutu şeklini elde edecek şekilde katlıyoruz. Elde edilen şeklin ortasında kalan kısma desenli kağıtlar ile kalın bir şerit oluşturuyoruz. Bu şeridi yapıştırmak için de çift taraflı banttan yararlanıyoruz.

Son olarak kutuların içini şeker veya çikolatalar ile dolduruyoruz. Sağ üstte görüldüğü gibi kutuların ilk boğumlarından kurdeleler ile bağlıyoruz ve şeker kutularımız artık hazır.

Daha fazla bebek şekeri kutu modelleri için galerimizi inceleyebilir ve birbirinden farklı modellerden ilham alabilirsiniz.


Bebek Şekeri Yapımı

Bebeğinizin özel günleri için bebek şekeri yapmayı düşünüyorsanız, bebek şekeri ve yapımı için sitemizi inceleyebilirsiniz.


En İyi Baby Shower Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Baby Shower Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 157 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?