Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebeklerin baby shower, doğum günü veya diş buğdayı partisi gibi etkinliklerinde misafirlere teşekkür etmek ve hatıra kalması amacıyla bebek şekerleri dağıtılabilir. Bebek şekerlerini kavanoz, kutu gibi çeşitli nesnelerin içinde sunabilirsiniz. Bu şekerlerini kendiniz süsleyebileceğiniz gibi hazır olarak da almanız mümkün. Eğer misafirlerinize kendi ellerinizle bebek şekerleri hazırlamak istiyorsanız ya da herkeste olmayan farklı bir tasarım düşlüyorsanız oldukça kolay bir bebek şekeri kutusu yapımına yer verdiğimiz bu yazı size yardımcı olacaktır.


Bebek Şekeri Kutusu Nasıl Yapılır?

Her özel günün kendine has süslemeleri ve aksesuarları vardır. Özellikle bebeklere ait günlerde birbirinden farklı seçenekler hem aklınızı karıştırabilir hem de bütçenizi zorlayabilir. El emeğinizle uygun fiyatlı bebek şekeri kutuları ile misafirlerinize hoş bir hatıra bırakmak istiyorsanız yapımı oldukça kolay olmasına rağmen farklı tasarımı ile dikkat çeken bebek şekeri kutusu yapımını anlattığımız bu yazı tam size göre.


Bebek şekeri kutusu için gerekli malzemeler

Her zaman elinizde bulunan malzemeler ile bebek şekeri kutuları hazırlayabilirsiniz.

  • istediğiniz renkte kalın kağıtlar
  • Kalem
  • Cetvel
  • İki taraflı bant
  • Maket bıçağı
  • Makas
  • Süslemek için dekoratif kağıtlar
  • Kurdele
  • Şeker veya küçük hediyeler

Bebek şekeri kutusunun yapılışı

Akide şekeri şeklindeki bu kutuları yapmak için kalın kağıtları 21.5 cm x 22 cm boyutlarında olacak şekilde kesiyoruz. İki farklı renk kullanarak istediğimiz ölçüde kestiğimiz kağıtların üzerine sol üstte görüldüğü gibi yatay ve dikey eksende eşit aralıklar işaretliyoruz ve kenarlarda birbirlerini tamamlayacak şekilde dörtgenler kesiyoruz. Kağıtların iki uzun kenarına da sağ üstte görüldüğü gibi iki taraflı bant yapıştırıyoruz.

Daha sonra kağıtları yukarıdaki kutu şeklini elde edecek şekilde katlıyoruz. Elde edilen şeklin ortasında kalan kısma desenli kağıtlar ile kalın bir şerit oluşturuyoruz. Bu şeridi yapıştırmak için de çift taraflı banttan yararlanıyoruz.

Son olarak kutuların içini şeker veya çikolatalar ile dolduruyoruz. Sağ üstte görüldüğü gibi kutuların ilk boğumlarından kurdeleler ile bağlıyoruz ve şeker kutularımız artık hazır.

Daha fazla bebek şekeri kutu modelleri için galerimizi inceleyebilir ve birbirinden farklı modellerden ilham alabilirsiniz.


Bebek Şekeri Yapımı

Bebeğinizin özel günleri için bebek şekeri yapmayı düşünüyorsanız, bebek şekeri ve yapımı için sitemizi inceleyebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 32 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?