Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 02/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebek şekerleri bebekler doğduğu zaman gelen misafirlere ya da ilerleyen günlerde yapılan bebek mevlütünde gelen misafirlere dağıtılır. Hazırlanan şekerlerin üzerine kısa notlar ve sözler yazılabilir. Genellikle sadece bebeğin ismi ve tarih yazılsa da bebek şekeri yazıları ile şekerlerinizi daha sevimli bir hale getirebilirsiniz.


En Güzel Bebek Şekeri Yazıları

Bebek şekeri yazıları kısa olmalı. Şekere asılacak bir etikete yazı yazılacağı için çok uzun yazılar hoş durmayacaktır. Bebeğinizin doğumunu kutlayan kısa yazılar şeker için fazlasıyla yeterlidir.


Komik Bebek Şekeri Yazıları

Bebek şekerinizin üzerine okuyanları gülümsetecek sevimli yazılar yazdırabilirsiniz. Örneğin "Melis kadar tatlı değil ama.." yazdırabilirsiniz. Şeker dağıtacağınız için, şekerle ilgili espriler yazdırmanız insanları gülümsetecektir ve unutulmaz olacaktır. Kısa ama mesajı net yazılar her zaman akılda kalıcı olur.


Erkek Bebek Şekeri Yazıları

Bir oğlunuz olacaksa bebek şekerinin üzerine bunu vurgulayan şeyler yazdırabilirsiniz. "Hayatımdaki ikinci erkek" yazdırmak iyi bir fikir olabilir. Tabii eğer başka bir oğlunuz varsa sayının da değişmesi gerekecek.


Hoşgeldin Bebek Şekeri Yazıları

Bebeğinize şekerlerin üzerine yazdıracağınız bir yazıyla da "Hoşgeldin" diye bilirsiniz. "Aramıza hoşgeldin", "Artık 3 kişiyiz", "Çekirdek aile olduk" gibi yazılar tercih edebilirsiniz. Buna benzer yazılar bebeğinizi selamlamanın sevimli bir yolu olacaktır.


Güzel Bebek Şekeri Yazıları

İnsanların aklında kalıcı olması ve seneler sonra bile bebek şekerine baktıkları zaman o günü hatırlamaları için yaratıcı yazılar yazabilirsiniz. Bebek şekerlerinin üzerine yazılan yazılar çok uzun olmamalı. Kısa, akılda kalıcı ve net sözcükler olmalı. Bebek şekerinin üzerine yazılan yazı 1 cümleden fazla olursa hem şekerin üzeri kalabalık görünecektir hem de abartılı olacaktır.


Bebek Şekeri Notları

Bebek süsleri yazıları hazırlarken üzerine minik notlar yazabilirsiniz. Bebeğinizin doğumuyla ilgili düşüncelerinizi, duygularınızı belirtebilirsiniz. O sizin bebeğiniz ve şekerin üzerine duygularınızı yazmanız en büyük hakkınız. Bebek şekerinin üzerine nasıl bir yazı yazdırmak istiyorsanız onu yazdırın. Bebeğiniz büyüdüğünde ona da bu şekerlerden vermek için birkaç tane saklamayı da unutmayın.


En İyi Bebek Fotoğrafçısı Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Bebek Fotoğrafçısı profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 81 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?