Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

İlk kez dövme yaptırmayı düşünenlerdenseniz içinizde pişman olup olmayacağınıza dair bir şüphe daima vardır. Bu nedenle başlangıcı daha küçük dövmelerle yapmanızda fayda var. Eğer dövme uygulayacağınız yer konusunda kararsız iseniz bilek bölgesini deneyebilirsiniz. Bileğinizin iç kısmına da yaptırabileceğiniz bilek dövme modelleri ile çekici bir görünüm kazanmak pek zor olmayacaktır. Ayrıca parmaklar, ayak bilekleri, avuç içleri, kol altları da küçük dövmeler için en popüler yerlerden bazılarıdır.


Bilek Dövme Modelleri İçin Küçük Öneriler

Her dövme gördüğünüzde iç geçiriyor fakat bir tülü cesaretinizi toplayamıyorsanız, bileğinize yaptırabileceğiniz küçük ve sevimli dövme modelleri sizi mutlu edebilir. Minik boyutlarına rağmen anlatmak istediklerinizi doğru bir şekilde ifade edebilen küçük dövmeler, istediğiniz her şekil, simge veya harften oluşabilir. Bilek kısmı için en yaygın dövme modelleri ise kalp, yıldız, kedi, ok, kuru kafa, anahtar, yaprak ve tüy gibi şekillerden oluşabilir. Ayrıca isim ve rakamlardan oluşan yazı dövmeleri de en revaçta olan bilek dövme modelleri arasındadır.


İç huzur için : Enso Çemberi

Her şeyin başı ve sonu olduğunu hatırlatan Enso çemberi, bilek dövmesi olarak sade ve etkileyici bir model arayanların tercihi olabilir. Dengeyi, uyumu, zıtlığı, kendine güveni ve devamlılığı simgelen çember, isteklerinizin ve hayallerinizin peşinden gitmeniz gerektiğini hatırlatacaktır.


Çocukluk hatırası: Pokemon Dövmeleri

1990’lı yılların sonlarında çocuk olanların en büyük eğlencesi olan pokemonlar, son günlerde yeniden gündeme gelmeye başladı. Pikachu, Charmender, Balbazar, Squirtle gibi popüler pokemonlardan birini dövme olarak tercih edip çocukluğunuzdan bir parçayı teninizde taşıyabilirsiniz.


İçinizdeki cevheri açığa çıkarmak için : Elmas dövmesi

Bazılarına göre en klişe dövme modellerinden biri olarak görülse de elmas dövmeleri, sadakati ve dürüstlüğü simgeler. İçinizdeki güzel insandan izler taşımak isterseniz tercihinizi elmas dövmelerinden yana kullanabilirsiniz.


Yazı ve İsim Dövmeleri

Bilek için en çok tercih edilen dövme modeli şüphesiz yazı ve isim dövmeleridir. Sizin hayatınıza tutunmanızı sağlayacak bir söz ya da her baktığınızda içinizin huzurla dolmasına neden olacak sevdiğiniz bir kişinin adını bileğinize dövme olarak yaptırmak sizi mutlu edecektir. Yazı ve isim dövmeleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizi inceleyebilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar için en iyi profesyonel listesi
5.0 15 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?