Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Boyun bölgesi dövme yaptıracaklar için ilk akla gelen yerlerden biri olmayabilir. İlk kez dövme yaptıracak olanlar hem çok görünür olması hem de daha fazla acıya neden olacağı gerekçesiyle bu bölgeyi tercih etmeyebilirler.


Boyun Dövme Modelleri İçin Öneriler

Boyun dövmeleri için boynun ön kısmı yerine yan tarafları ya da ense bölgesi de uygundur. Özellikle ense, dövme severler tarafından tercih edilmektedir. Bu alana küçük dövmeler ve yazı dövmeleri çok yakışmaktadır.


Erkek boyun dövme modelleri

Erkekler boyun dövmeleri için boyundan başlayıp göğüse veya kola kadar uzanan tribal modelleri tercih edebilecekleri gibi enseden başlayıp sırta kadar devam eden dövme tasarımlarını da seçebilirler. Sadece boyun bölgesi tercih edilecekse küçük dövme modelleri daha uygun olmaktadır.


Kadın boyun dövme modelleri

Kadınlar boyun bölgesinde enseyi dövme yeri olarak daha fazla tercih etseler de kulak altında kalan boynun yan kısımlarını da seçebilirler. Ensenin sıklıkla tercih edilmesinin nedeni istenildiği zaman saçlarla dövmenin gizlenebilmesidir. Bu bölgeler için yıldız, kalp, fiyonk, isim gibi dövme modelleri oldukça uygundur. Ayrıca enseden başlayıp sırta doğru devam eden dikey dövme tasarımları da bu alan için idealdir.


İlk kez dövme yaptıracaklara uygun boyun dövmesi modelleri

İlk kez dövme yaptıracakların şüpheyle yaklaştıkları boyun bölgesi, daha fazla acıya neden olduğu düşünüldüğü için pek tercih edilmez ama aslında acı bakımından diğer bölgelerden bir farkı bulunmamaktadır. Boyun bölgesi ön planda olan bir alan olduğu için dövme yaptırmayı düşünenlerin dövme modelinden emin olması çok önemlidir.


Kedi severler için boyun dövmeleri

Kediler, dövme modelleri arasından en sık tercih edilen figürler arasındadır. Özellikle kedi sahibi kişiler dövme yaptıracaksa akıllarına gelen ilk desen sevimli dostlarını barındıran tasarımlardır.


Cesaret isteyen tasarımlar

Tüm boynunuza dövme yaptıracak cesarete sahipseniz, harika sonuçlar elde edebilirsiniz. Fakat oldukça dikkat çekici olacağınızı ve tüm bakışlarını üzerinizde toplayacağınızı unutmayın.

Boynun ön tarafı çok dikkat çektiği için çekinceleriniz var ise ense ve yan kısımları tercih edebilirsiniz. Boyun dövme modelleri hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, galerimizdeki modelleri inceleyebilir ve fikir edinebilirsiniz.


Farklı Dövme Modelleri

İlk kez dövme yaptıracaksanız ve boyun dövmelerinden çekiniyorsanız daha küçük dövme modellerini tercih edebilirsiniz. Kol, bilek ve ayak gibi yerler ilk defa dövme yaptıracaklar için daha uygun olabilir. Eğer tercihinizi büyük dövmelerden yana kullanacaksanız sırt ve omuz bölgelerini de seçebilirsiniz. Farklı dövme modelleri hakkında daha fazla bilgiyi sitemizde bulabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 16 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?