Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Birbirinden güzel doğum fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

1919

Hamilelik, bir kadının hayatının en özel, en unutulmaz ve en kutsal günleridir. Bebeğinize kavuşmak için günleri saydığınız bu özel dönemi fotoğraf karelerine dönüştürmek için doğum öncesi fotoğraf çekimi fikirlerimize göz atabilirsiniz.

En Güzel Doğum Öncesi Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Hamile fotoğraf çekimi, baby shower fotoğraf çekimi, doğum öncesi hastane çekimi, doğuma giderken… Bebeğinize kavuşmaya giderken her anınız için profesyonel fotoğraf hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Yeni Doğan İhtiyaç Listesi

1Doğum Öncesi Hamile Fotoğrafları

Doğumdan birkaç ay önce de birkaç gün önce de hamile fotoğraf çekimi hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz stüdyo ortamında dilerseniz da açık havada doğayla iç içe doğum öncesi dış çekim yaparak harika fotoğraflara sahip olabilirsiniz. Bu konuda yazdığımız Yaratıcı Hamile Fotoğraf Çekimi Fikirleri yazımızı inceleyebilirsiniz.

3Karı-koca fotoğraf çekimi

Doğum öncesi fotoğraf çekimi çoğunlukla sadece anne adayının olduğu karelerden oluşsa da bazı konseptlerde baba adayları da karelerde yer alıyor. Ayrıca ortaya oldukça eğlenceli fotoğraflar çıkıyor!

4Minik kardeşi beklerken…

Minik bebeğinizin minik bir ablası ya da abisi varsa doğum öncesi fotoğraf çekimi için onunla pozlar verebilirsiniz. Sevgi dolu fotoğraflar sizi yıllar sonra baktığınızda bile duygulandıracak…

5Doğum heyecanı

Doğum öncesi fotoğraf çekimi doğuma saatler kala hastane ortamında da yapılabilir. Anne ve baba adayının heyecanı, telaşı ve sabırsızlığının en üst seviyeye çıktığı bu anlar ölümsüzleştirmeye değer…

Mutlaka incele:  Kapsamlı Ay Ay ve Hafta Hafta Tüm Hamilelik Belirtileri Listesi

6Acısıyla tatlısıyla

Hastane bekleyişi sırasında her an rahat pozlar veremeyebilirsiniz. Doğum öncesi hamilelik fotoğrafları için bebek sahibi olmanın zorlu yönünü yansıtan bu tarz fotoğraf kareleri de aile albümünüzde yer alabilir.

7Ve kavuşma anına yaklaştıkça heyecanla atan kalpler…

Doğum öncesi fotoğraf çekiminin olmazsa olmazlarındandır, doğumhaneye giriş anı… O zorlu, heyecanlı, telaşlı ve sabırsız bakışlar uzun yıllar hatırlamak isteyeceğiniz anılar olacak.

Doğum Fotoğrafçılığı

Doğum öncesi fotoğraf çekimi kadar doğum sonrası yeni doğan bebeğin fotoğraf çekimi de oldukça özeldir. Bu konuda da size fikir verebilecek bir yazımız var. Bebek Stüdyo Fotoğrafları Örnekleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!