Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

Nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar vermek oldukça zor olabilir. Onlarca dövme modeli arasından size en uygun tasarımı bulmak epey zaman harcamanızı gerektirir. Dövme şekilleri hakkında işinizi kolaylaştırmak için en popüler dövme modellerini sizin için inceledik.


En Etkileyici Dövme Şekilleri

Yıldız, ay, kalp, yonca gibi dövme şekilleri yıllardır popülerliğini korumaktadır. Özellikle ilk kez dövme yaptıracaksanız risk almayarak seçimizi her zaman geçerliliğini koruyan bu tasarımlardan yana kullanabilirsiniz. Hemen hemen vücudun her bölgesine uyumlu olan bu modeller, işinizi biraz da olsa kolaylaştıracaktır.


Kedi Dövme Şekilleri

Kedi dövmeleri sadece kedileri çok seven insanlar tarafından tercih edilir diye bir kural yok. Dokuz canlı olmasıyla bilinen kediler, hayatta zorluklar yaşadıktan sonra tekrar ayağa kalkanları temsilen dövme modeli olarak da kullanılabilir. Ayrıca doğurganlığı simgelediği için de kadınlar arasında oldukça popülerdir.


Yonca

İyi şans sembolü olarak kabul edilen yonca dövmesinde yer alan yaprakların her biri farklı öğeleri simgeler. Dört yapraklı bir yoncanın ilk yaprağı umudu, ikinci yaprağı inancı, üçüncü yaprağı aşkı ve dördüncü yaprağı da iyi şansı temsil eder.


Kalp Dövme Şekilleri

Sevginin ve aşkın gücünü simgeleyen kalp dövmeleri aşk ve tutkunun yanı sıra kuvvetli aile bağlarını da temsil eder.


Zar Dövmesi

Şansına sonuna kadar güvenenlerin tercihi zar dövmeleri, alın yazısının yanı sıra hayatın belirsizliğini de simgelemek için kullanılır.


Yunus Dövmesi

İnsanlar ve su altı dünyası arasındaki iletişime yardımcı olduğuna inanılan yunuslar, dövme olarak birçok kavramı karşılamaktadır. Güven, hayatın ritmini bulmak, değişim, bilgelik, denge ve özgürlük bunlardan bazılarıdır.


Kelebek Dövmesi

Ömrünün bir gün sürdüğü bilenen kelebekler büyük bir değişim geçirirler. Bu nedenle hayatlarında değişime ve kişisel gelişime açık olanlar tarafından dövme figürü olarak tercih edilirler. Aynı zamanda kelebek dövmeleri, enerji, dönüşüm ve zarafetin simgesi olarak da kabul edilmektedir.


Küçük Dövmeler için Harika Fikirler

İlk kez dövme yaptırmayı düşünüyor fakat cesaret edemiyorsanız sitemizde yer alan yaratıcı küçük dövme tasarımlarına göz atarak fikir edinebilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 17 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?