Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

İlk kez dövme yaptıracaksanız daha az acıması veya pişman olduğunuz zaman sildirmesi daha kolay olacağından küçük dövme modelleri sizin için daha uygun olabilir. El ve parmakları ise küçük dövmeler için en uygun yerlerden biridir. Bu bölgelere özel birbirinden farklı el dövme modelleri arayışında iseniz, bu yazı tam size göre.


Farklı ve Yaratıcı El Dövme Modelleri

El için en yaygın dövme modelleri ise kalp, yıldız, kedi, ok, kuru kafa, anahtar, yaprak ve tüy gibi şekillerden oluşur. Ayrıca isim ve rakamlardan oluşan yazı dövmeleri de en yaygın el dövme modelleri arasındadır.


Pati dövmeleri

Hayvan severlerin çoğu vücudunda en sevdikleri hayvanı hatırlatacak bir tasarımı taşımaktan mutlu olurlar. Bunlar kedi, köpek, kuş gibi hayvan çizimleri olabileceği gibi onlara atıfta bulunan ya da simgeleyen tasarımlar da olabilir. Bu nedenle pati, kanat gibi dövme desenleri el dövme modelleri arasında oldukça yaygındır.


Kalp Dövmeleri

Kalp, yıldız ve güneş gibi desenler dövme tasarımları arasında vazgeçilmezdir. Sevginizi temsil edecek veya en mutsuz olduğunuz anlarda size aşkı ve sevgiyi hatırlatacak bir dövme modeli arıyorsanız, tercihiniz küçük bir kalp dövmesi olabilir. İsterseniz kalp dövmesini yazı ve isim dövmeleri ile birlikte de kullanabilirsiniz.


Yüzük dövmeleri

 

Alyans takmayı sevmiyor ya da takılara karşı alerjiniz var ise parmağınızı yüzük gibi saracak dövme modellerini de tercih edebilirsiniz. İsterseniz biraz daha farklı tercihlerde bulunabilir ve eşinizle bir araya geldiğinizde birbirini tamamlayan dövmeleri seçebilirsiniz.


Minimal Dövmeler

Üç nokta şeklindeki minimal dövme tasarımları parmak ve elde oldukça şık duran modellerdir.


Yazı Dövmeleri

Sevdiklerinizin adını elinizin üzerinde veya parmağınızda taşımak ister misiniz? Oldukça şık duran dövme modeli ile tüm dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.


Kelebek Dövmeleri

Kimsede olmayan yaratıcı bir dövme deseni arıyorsanız, iki avucunuzu kaplayacak şekilde bir kelebek dövmesi yaptırmaya ne dersiniz?


Ok Dövmeleri

Hayattaki hedeflerinizi simgeleyen ok dövmeleri, hem sade hem de dikkat çekici bir görüntü yaratmaktadır.


El İçin Küçük Yazı ve İsim Dövme Modelleri

El için tercih edilecek yazı dövmeleri genelde tek kelimeden oluşur. Sizin için dünyadaki en değerli varlıkların yani annenizin, babanızın, eşinizin ya da çocuklarınızın adını yazı dövmeleri ile elinizde taşıyabileceğiniz gibi aile, aşk, mutluluk, özgürlük gibi kavramları da elinize işleyerek sizi ayakta tutan şeylerin ne olduğunu kendinize hatırlatabilirsiniz. Yazı ve isim dövmeleri hakkında daha fazla bilgi almak, isterseniz sitemize göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 15 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?