Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 18/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekeri olarak başlayan, etkinlik sonrası davetlilere hediye ya da ikram dağıtma işlemi, bebek şekeri şekline büründü. Eğer siz de baby shower, bebek kınası ya da bebek kutlaması yapmayı planlıyorsanız sizin için derlediğimiz en güzel bebek şekeri modelleri listemize göz atmalısınız.


Bebek Şekeri Modelleri

Baby shower partilerinde dağıtılan bebek şekerleri, oldukça fazla çeşide kavuşarak davetliler için harika bir anıya dönüşüyor. Kimi zaman gerçekten şeker barındıran kimi zaman da tamamen dekoratif bir anı görevi gören bebek şekerleri, birbirinden sevimli halleriyle oldukça cazip görünüyor.


Magnet Bebek Şekeri Modelleri

Bebek şekerleri, magnet ya da ufak biblolar şeklinde tasarlanabiliyor. Bu harika melek bebekler, baby shower partisi için oldukça ideal. Arkasına takılacak bir mıknatısla magnet şekline dönüştürülebilecek ve hatta anahtarlık olarak da kullanılabilecek bu harika bebek şekerlerini tercih edebilirsiniz.


Bebek Figürlü Modeller

Bebek figürleri, normal olarak bebek şekeri tasarımlarında oldukça sık kullanılıyor. Nikah şekeri tasarımına sahip olan bu harika bebek şekeri de hem biblo hem de kenarında şeker ikramı olan harika bir model.


Bebek Arabası Figürleri

Bebek arabası da yine en popüler olan figürler arasında yer alıyor. Bu tür düz şekildeki bebek şekerleri magnet yapmak için oldukça ideal. Üzerinde bebeğinizin isminin yer aldığı bir kart asılı olan bu harika bebek şekerleri pembe veya mavi renklerde oluşturulabiliyor.

Dekoratif bir eşya şeklinde tasarlanan bu bebek şekeri modeli de davetlilerinizin, partinizden sonra evlerinde anı olarak saklayabilecekleri harika bir model. Evlerinin bir köşesinde yer alabilecek, dekorasyonu güzelleştirebilecek ve her baktıklarında da sizi ve bebeğinizi hatırlatacak bu tarz bir bebek şekeri ideal seçim olabilir.


Minik Kafesler

Bu minik kafesler de yine en sık tercih edilen bebek şekeri modelleri arasında yer alıyor. Bu kafeslerin içerisine dilerseniz bade şekeri dilerseniz de mis kokulu küçük mumlar koyabilirsiniz.


Diğer Bebek Şekeri Modelleri

Yine bebek arabası tasarımı olan bu bebek şekeri de evinizde kolaylıkla yapabileceğiniz bir model. Pişirilen hamur yardımıyla bu şekli oluşturabilir ve kurdele ve düğme yardımıyla süsleyebilirsiniz. Yapımı oldukça kolay ve pratik olmasına rağmen çok şık görünen bu bebek şekeri magnet olarak kullanılabilir.


Bebek patiği de yine en çok kullanılan tasarımlar arasında yer alıyor. Bu tarz porselen bebek şekerlerini anahtarlık şeklinde tasarlatırsanız çok daha şık bir bebek şekeri örneğine imza atmış olursunuz.


Leylek figürü içeren bir magnet bebek şekeri ya da çerçeve şeklindeki bir magnet ideal seçim olabilir. Bu tarz minik çerçeveli magnetler her türlü etkinlikte dağıtılan hediyeler arasında en popüler olanı. Davetlileriniz içerisine istediği fotoğrafı koymakta özgür ve üstelik her baktıklarında sizi ve partinizi hatırlayacak.


Bu birbirinden güzel bebek şekeri modelleri arasından dilediğiniz seçimi yapabilir ve davetlilerinizi mutlu edebilirsiniz.


En İyi Nikah Şekeri Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Şekeri profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler için en iyi profesyonel listesi
5.0 40 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Biberon Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Keçeden Bebek Şekeri Modelleri - Bebek Fikirleri Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Mıknatıslı Bebek Şekeri Modelleri - En Güzel Bebek Fikirleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları Puset Bebek Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Bebek Şekeri Kutusu Yapımı ve Modelleri Kavanoz Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri İçin Harika Öneriler Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri En Güzel Leylekli Bebek Şekeri Modelleri ve Örnekleri En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nişan Şekeri Modelleri Ve Süslemeleri Nişan Magnetleri Birbirinden Sevimli 1 Yaş Bebek Şekeri Modelleri, Örnekleri, Fikirleri Kız Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Örnekleri ve Modelleri Erkek Bebek 1 Yaş Doğum Günü Magnetleri Modelleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Mevlüt Magnetleri Yapımı ve Modelleri En Güzel Bebek Şekeri Yazıları, Örnekleri ve Sözleri Nikah Şekeri Malzemeleri Nelerdir? Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Yastık Nikah Şekeri Modelleri, Yapılışları ve Malzemeleri El Yapımı Bebek Şekeri Malzemeleri, Fikirleri ve Örnekleri Bebek Şekeri Malzemeleri Listesi ve En İyi Bebek Şekeri Yapım Önerileri Birbirinden Güzel Sünnet Kartları Modelleri ve Fikirleri En Güzel Sünnet Dolap Süsleri Fikirleri ve Örnekleri Sünnet Şekeri Malzemeleri Nelerdir? En Güzel Sünnet Düğünü Fikirleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?