Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 08/05/2021 tarihinde yazıldı.

Nikah şekeri uzun senelerdir nikaha gelen misafirlere dağıtılan hem teşekkür amaçlı verilen hem de süs olarak dağıtılan hediyelerdir. Nikah şekerinizi satın alabileceğiniz gibi evde nikah şekeri yaparak da misafirlerinize dağıtabilirsiniz.


Evde Nikah Şekeri Fikirleri

Evde nikah şekeri yapmak için bazı malzemelere ihtiyaç duyacaksınız. Bu malzemelerin hepsini, düğün, kına ve nikahla ilgili süslemeler satan yerlerden temin edebilirsiniz. Nikahınıza ortalama kaç kişi gelecekse, bu sayıdan biraz fazla nikah şekeri yapmanız yeterli olacaktır.


Çuval Nikah Şekeri

Evinizde kullanmadığınız, yazısız çuvallar varsa bunları kullanarak nikah şekerinizi içine koyabilirsiniz. Çuval yoksa da bu keselerden satın alıp tülle süsleyerek ve kalp şeklinde kestiğiniz bir kartonun üzerine sizin ve eşinizin ismini, nikahınızın tarihini yazarak çuvala küçük bir çengelli iğneyle takabilirsiniz.


Küçük Şişelerle Nikah Şekeri Yapımı

Bu küçük şişeleri züccaciye dükkanlarından ya da cam ürünler satan yerlerden bulabilirsiniz. İçine renkli şekerler koyarak üstüne şık bir etiket yapıştırabilir ve nikah tarihinizi, eşinizin ve sizin adınızı yazarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz.


Kutu Nikah Şekeri

Kutu satan yerlerden bu küçük kutulardan satın alabilir ve içini nikah şekeriyle doldurabilirsiniz. Ardından sevimli bir kurdeleyi kutuya bağlayabilirsiniz. Ekstra bir süsleme istiyorsanız küçük yapay çiçekler kullanabilirsiniz. Bu çiçekleri kutuya yapıştırmak için güçlü bir yapıştırıcı kullanmalısınız.


Örgü Nikah Şekeri

Eğer bir şeyler örmeyi biliyorsanız evde nikah şekeri için bir kese örebilirsiniz. Nikah şekerinizi bu kesenin içine koyarken bir tüle sarmayı unutmayın. Aksi halde örgünün tüyleri nikah şekerinize yapışabilir ve bu hiç hoş bir durum olmaz. Kesenizi ister tüllerle, isterseniz kurdeleyle süsleyebilirsiniz.


Aynalı Nikah Şekeri

Evde nikah şekeri için kına ve düğün malzemeleri satan bir yerden küçük aynalar satın alarak, tüle sardığınız nikah şekerinizi kurdeleyle bağlayabilir ve bu aynaya yapıştırabilirsiniz. Etrafını çiçeklerle süsleyerek de hoş bir tasarım elde edebilirsiniz.


Birbirinden Güzel Nikah Şekeri Modelleri

Evde nikah şekeri yapmadan önce nikah şekeri seçiminde zorlanıyorsanız ve bir türlü karar veremediyseniz sizin için şık örnekler hazırladık. Bu örneklerden biri istediğiniz nikah şekeri olabilir ya da nikah şekeriniz için size ilham verebilir. Ayrıca Çerçeve Nikah Şekeri Yapımı ve Modelleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.


En İyi Nikah Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Nikah Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Evde Nikah Şekeri Nasıl Yapılır? El Yapımı Nikah Şekeri Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 16 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Nikah İşlemleri Nasıl Başlatılır? Gerekli Evraklar Nelerdir? Bisiklet Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri En Güzel Nazar Boncuklu Nikah Şekeri Modelleri, Örnekleri Kristal Nikah Şekeri Modelleri ve Önerileri Nar Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Magnet Nikah Şekeri Modelleri Kutu Nikah Şekeri Yapımı, Malzemeleri ve Modelleri Anahtarlık Nikah Şekeri Yapımı ve Malzemeleri Deniz Kabuğu Nikah Şekeri Modelleri, Yapımı ve Malzemeleri Kavanoz Nikah Şekeri Modelleri ve Birbirinden Güzel Örnekler Nikah Şekeri Kutusu Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri Sabun Nikah Şekeri Modelleri İçin Harika Fikirler Nikah Şapkası Yapımı, Modelleri ve En Güzel Örnekleri Nikah Şapkası Modelleri İçin Güzel Öneriler Keçeden Nikah Şekeri Modelleri Birbirinden Güzel Lavanta Nikah Şekeri Modelleri ve Yapılışları En İlginç Nikah Şekerleri Örnekleri, Modeller ve Fikirleri En Güzel Kelebek Nikah Şekeri Malzemeleri, Modelleri ve Fiyatları Nikah Çikolatası Modelleri ve Birbirinden Güzel Fikirler En Güzel Nikah Şekeri Etiketleri - Fiyatları, Fikirleri ve Modelleri Mum Nikah Şekeri Modelleri Nikah Şekeri Fikirleri İçin Farklı Öneriler Değişik Nikah Şekerleri Yapımı, Modelleri ve Örnekleri Nikâh Şekeri Sepeti Süsleme Örnekler ve Modelleri Magnet Çerçeve Nasıl Yapılır? Çerçeveli Nikah Şekeri Modelleri Nikah Fidanı Nedir? Hediyelik Nikah Fidanı Örnekleri Nikah Sonrası Yemeği Nasıl Olmalı? Nikah Yemeği Önerileri Deniz Yıldızı Nikah Şekeri Modelleri, Malzemeleri ve Yapılışları Nikah Kurabiyesi Nasıl Yapılır? Nikah Kurabiyesi Malzemeleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?