Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Kalıcı dövme yapmak hem ileride sıkılma riski taşır hem de acılı bir süreçtir. Ayrıca bazı insanlar da dini nedenlerle kalıcı dövme yaptırmak istemeyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar fazla. Eğer siz de bir dövme sahibi olmak istiyorsanız geçici dövme malzemeleri satın alarak kendi dövmenizi kendiniz yapabilirsiniz.


Geçici Dövme Malzemeleri

Geçici dövme yapabilmek için pek çok yöntem var. Geçici dövme malzemeleri arasından dilediğinizi seçerek istediğiniz gibi bir dövme yapabilirsiniz. Geçici dövme yapan dövmeciler de istediğiniz dövmeyi yapabilir. Dövme şablonlarıyla ya da hayal gücünüzle kendinize güzel bir dövme yapabilirsiniz.


Geçici Dövme Malzemeleri Nelerdir?

Geçici dövme için kolayca bulabileceğiniz pek çok malzeme var. En popüler olanlar Hint kınası ve flash tattoo dövmeler. Bunun dışında sharpie kalem, eyeliner - bebek pudrası ve saç spreyi karışımı,pilot kalem, simli makyaj malzemeleri ile de geçici dövme yapılıyor.


Geçici Dövme Malzemeleri Fiyatları

Geçici dövme malzemelerinin fiyatları oldukça uygun. Hatta pek çok malzemeyi evinizde de bulabilirsiniz. Geçici dövme malzemelerinin fiyatları 5-20 TL arasında değişiyor. Tabii ki kalitelerine göre fiyatlar biraz daha artış gösterebilir.


Evde Kalemle Geçici Dövme Nasıl Yapılır?

Evde kalemle geçici dövme yapmak çok kolay. Pilot kalem ya da sharpie kalem bunun için yeterli olacaktır. Eğer isterseniz kendi şablonunuzu bir kağıda çizerek bu kağıtla dövme yapabilirsiniz. Çizim konusunda kendinize güveniyorsanız istediğiniz deseni, vücudunuzun istediğiniz yerine çizebilirsiniz. Pilot kalemle dövme yaparsanız biraz çabuk silindiğini unutmamalısınız.. Elinizi sık yıkadığınız için bu bölgeye yaptığınız bir dövme kolay silinecektir.


Geçici Dövme Malzemeleri ve Yapılışı

Geçici dövme nasıl yapılır resimli anlatım ile daha net anlaşılabilir. Hint kınasından dövme yapacaksanız 1 fincan Hint kınası, çeyrek fincan kına taşı ve alabildiği kadar oksijen suyunu koyu bir kıvama gelene kadar karıştırın. Dövmeyi uygulayacağınız bölgeyi ıslak bir mendille silin. Bölgenin biraz nemli olması gerekiyor. Yağlı kağıda çizdiğiniz deseni dövme yapacağınız bölgeye bastırarak desenin çıkmasını sağlamalısınız. Kuruması için en az 15 dakika beklemenizi tavsiye ediyoruz.


Hint Kınası ile Dövme Yapımı ve Şekilleri

Hint kınası ile çok kolay dövmeler yapılmaktadır. Eğer farklı dövme modelleri yapmak istiyorsanız Hint Kınası ile Dövme Yapımı ve Şekilleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri için en iyi profesyonel listesi
5.0 18 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?