Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler

author
Nedim Emre Akın
tarafından 04/06/2021 tarihinde yazıldı.

Gerçek dövme yaptırmak istiyor fakat nasıl duracağı, acıyıp acımayacağı hakkında endişeleriniz var ise geçici dövmeler fikir edinmeniz için yardımcı olabilir. Geçici dövmeler, kalıcı dövmeler gibi çok uzun yıllar derinizde kalmaz; çünkü gerçek dövmeler deri altına iğne ile enjekte edilirken, geçici dövmeler ise deri üzerine uygulanır. Bu nedenle geçici dövme yaptıracaksanız dayanıklılık süresinin kısa olduğunu da göz önüne almalısınız. Geçici dövmelerin tende kalma süresi kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Çok terleyen biriyseniz dövmeniz 1 haftadan az bir süre dayanabilir. Fakat kuru cilde sahip kişilerde kalıcılığın 3 haftaya kadar çıktığı da gözlenmiştir.


Geçici Dövme Çeşitleri

Geçici dövmeleri uzman kişilere yaptırabileceğiniz gibi piyasada satılan geçici dövme ürünleri sayesinde kendiniz de uygulayabilirsiniz. Birbirinden farklı uygulamalar ile geçici dövmelere sahip olabilirsiniz ama en yaygın olan teknikler Hint kınası ile yapılan dövmeler ve yapışkan geçici dövmelerdir.


Hint Kınası İle Geçici Dövme

Geçici dövmeler söz konusu olunca akla ilk Hint kınası dövmeleri gelir. Hint kınası ile dövme yapmak için deri yüzeyi kına karışımı ile istenilen şekilde süslenir ve bu işlem tamamlandıktan 1-2 saat sonra uygulama yapılan bölge bol su ile yıkanır. Böylece geçici dövmenize hazır hale gelir. Geçici dövmenizin rengi gün geçtikçe, her yıkamada yavaş yavaş açılacaktır. İsterseniz Hint kınası kalemleri ile üzeriden geçerek daha uzun süre dövmenizi kullanabilirsiniz.


Yapışkan Geçici Dövmeler

Son günlerin trendlerinden olan yapışkan geçici dövmeler, günlük ve haftalık kullanımlar için uygun görülen dövme çeşididir. Yapışkan geçici dövmeleri kendi başınıza 1 dakikada uygulayabilirsiniz. Yapışkan dövmelerde siyah rengin yanı sıra altın, gümüş gibi metalik renkler ve gök kuşağının tüm renkleri kullanılabilir. Kalıcılık süresi ürünün kalitesine ve kişinin cilt yapısına göre değişkenlik gösterebilir ama yapışkan dövmeler 2- 10 gün arasında ciltte kalabilirler. Geçici dövmenizi daha erken çıkarmak isterseniz bir pamuk parçasına bir miktar vücut yağı veya kreminizi uygulayın. Daha sonra pamuk ile dövmenin bulunduğu alanı ovalayın. Bu şekilde cildinize zarar vermeden dövmenizi çıkarabilirsiniz.


Geçici Dövme İçin Hint Kınası Dövme Modelleri

Geçici dövmeler için Hint kınasını tercih ediyorsanız ve nasıl bir dövme yaptıracağınıza karar veremediyseniz, en etkileyici ve yaratıcı Hint kınası dövme modellerini incelediğimiz yazımıza göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler için en iyi profesyonel listesi
5.0 17 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?