En Güzel Hamilelik Albümü Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden faydalı hamilelik bilgileri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1086

Hamilelik boyunca mümkün olduğunca çok fotoğraf çektirmenizi öneriyoruz. Bu fotoğrafları ömür boyunca saklayacaksınız ayrıca bebeğiniz büyüdüğünde ona verebileceğiniz çok güzel bir hediye daha o doğmamışken hazır olacak. Hamilelik albümü hazırlamak istiyorsanız hamilelik albümü modelleri arasından seçim yaparak hazırlıklara başlayabilirsiniz.

Hamilelik Albümü için Harika Fikirler

Hamilelik albümü internetten satın alınabilir eğer isterseniz bir albüm alarak bu albümü kendinize göre tasarlayabilirsiniz. Hamileliğinizin son haftalarında evde canınız sıkılıyorsa kendinize güzel bir albüm hazırlayabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Adana Doğum Fotoğrafçısı Kiralama Fiyatları

1Kelebekli Albüm

Hamileliğiniz boyunca çektiğiniz fotoğrafları kelebekli, güzel bir albüme koyabilirsiniz. Bu albüme sadece hamileyken çektiğiniz değil doğumda çektiğiniz fotoğrafları da koyabilirsiniz. Düz bir albüm alarak üstüne kelebekleri kendiniz yapıştırabilir ve istediğiniz süslemeleri ekleyebilirsiniz. Bebeğinizin cinsiyetine göre pembe ya da mavi kapaklı bir albüm alabilirsiniz.

2Deri Sarı Albüm

Hamilelik albümünüzün kapağına bebeğinizin fotoğrafını koymak zorunda değilsiniz. Hamileyken çektirdiğiniz ve beğendiğiniz bir fotoğrafı kapağa koyabilirsiniz. İsterseniz bu fotoğrafın üzerinde bir çalışma yaparak yazı da ekleyebilirsiniz. Bebeğinizin fotoğrafını koymak zorunda değilsiniz ama fotoğraftaki gibi bebeğinizle alakalı bir eşyayı tuttuğunuz ya da karnınızı okşadığınız bir fotoğrafı koymak daha doğru olacaktır.

Mutlaka incele:  Hamile Elbisesi Modelleri

3Hello Kity’li Albüm

Hamilelik albümünüzün kapağında Hello Kity’ler olsun isterseniz bu tarz bir süsleme yapabilirsiniz. Bebeğinizin adını da renkli harfler yapıştırarak ya da farklı yöntemler kullanarak albümünüzün kapağına yazabilirsiniz. Hello Kity’ler dışında istediğiniz gibi süsleme malzemeleri kullanabilirsiniz. Albümünüzün kapağına ise bebeğinizle ilk çektirdiğiniz çekirdek aile fotoğrafını koyabilirsiniz.

4Bebek Figürlü Albüm

Albümünüzün kapağında sizin ya da bebeğinizin fotoğrafı olmak zorunda değil. Herhangi bir bebek figürünü de kapağa yapıştırabilirsiniz. Albüm fiyatları sayfa sayısına, kalitesine ve süslemesine göre değişiyor. 50 TL’ye de 250 TL’ye de albüm bulmak mümkün. Eğer albüme çok fazla bütçe ayıramıyorsanız sade bir fotoğraf albümü alarak kendiniz süsleme yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Hamile Kot Elbise Modelleri

Yaratıcı Hamile Fotoğraf Çekimi Fikirleri

Hamilelik fotoğraf albümünüzün içine profesyonel fotoğrafçıların çektiği fotoğrafları koyabilirsiniz. Eğer albümü daha farklı ve unutulmaz hale getirmek istiyorsanız yaratıcı fotoğraflar çektirebilirsiniz. En yaratıcı fotoğraf çekimleri ve önerileri için Yaratıcı Hamile Fotoğraf Çekimi Fikirleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!