Hint Kınası Dövme Modelleri

En iyi kına gecesi malzemeleri için yazının sonundaki görsellere ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

2114

Dövme yaptırmaya cesaret edemeyenlerin ve kınaseverlerin tercihi olan Hint kınası dövmeleri geçici olması nedeniyle kadınların gözdesi. Son zamanlarda kına gecesi eğlencelerinde de oldukça tercih edilen Hint kınası dövme modelleri genellikle el ve ayak bileklerine uygulanıyor.

En Güzel Hint Kınası Dövme Modelleri

Makyaj malzemesi satan bir çok yerde bulabileceğiniz Hint kınası dövmelerini el becerinize güveniyorsanız evde kendiniz de uygulayabilirsiniz ama işin ehli bir kişiden yardım alarak daha kusursuz ve detaylı dövmelere de sahip olabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kol Dövmeleri Önerileri

1Ele Yapılan Hint Kınası Dövme Modelleri

İnce işçilik isteyen Hint kınası dövmeleriyle birbirinden farklı modeller yaratmak mümkün. Özellikle kına gecelerinde el ve bilekler dövmeleri için en çok tercih edilen bölgeler. Çoğunlukla geleneksel Hint motiflerinin uygulandığı el dövmeleriyle zarif bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca tercihinizi çiçek desenleri ya da Osmanlı motiflerinden yana kullanabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Keçeden Kına Süsleri

2Ayağa Yapılan Hint Kınası Dövme Modelleri

Ayaklar ve ayak bileklerine uygulanan Hint kınası dövmeleri zarif bir görünüm ortaya koymaktadır. Ayak ve bileğe yapılacak dövmelerde klasik Hint desenleri, çiçek işlemeleri tercih edilebilir. Ayrıca bilek kısmına yapılan halhal şeklindeki dövme modelleri özellikle yaz günleri için oldukça uygundur.

3Omuza Yapılan Hint Kına Dövme Modelleri

El, ayak ve bileklerin yanı sıra vücudun diğer bölgelerine de uygulanabilecek birbirinden farklı ve görkemli Hint kınası dövme modelleri bulunmaktadır. İsterseniz omuz bölgesine de hint dövmesi yaptırmayı tercih edebilirsiniz.

5Sırta Yapılan Hint Dövmeleri

Büyük bir Hint dövmesi yaptırmayı düşünüyorsanız, sırt bölgesini tercih edebilirsiniz.İsterseniz boynun altından başlayarak tüm sırta sanat eseri gibi bir dövme yaptırabilirsiniz.

Kolay Dövme Modelleri

Hint kınası dövmeleri için sadece geleneksel Hint desenleri kullanmak zorunda değilsiniz. Hint kınası ile istediğiniz deseni geçici olarak vücudunuzun arzu ettiğiniz bölgesine dövme yaptırabilirsiniz. Nasıl bir model istediğinize karar veremediyseniz kolay dövme modellerinin yer aldığı yazımıza göz atabilir ve fikir edinebilirsiniz. Daha fazla dövme ile ilgili fikir almak için Dövme Modelleri kategorimizden ilgilendiğiniz konu başlıklarını inceleyebilirsiniz. Bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!