Kına Gecesi İçin Hürrem Kına Kıyafetleri

En güzel Hürrem kına kıyafetleri için yazının sonundaki galeriye göz atabilirsiniz!

2933

Geçtiğimiz yıl oldukça popüler olan “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle Hürrem Sultan da bir trend haline geldi. Özellikle hürrem kına kıyafetleri ve takı konusunda ayrı bir moda oluşmasına sebep olan Hürrem Sultan şimdi de kına kıyafetlerinde!

Kına Gecesi İçin Hürrem Kına Kıyafetleri

Eğer kına gecenizde tıpkı Hürrem Sultan gibi alımlı görünmek istiyorsanız geleneksel Hürrem kına kıyafetleri için önerdiğimiz modeller arasından seçim yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Kalıbı Şablonları, Şekilleri ve Motifleri

1Beyaz bindallı

Kına geceniz için Hürrem kına kıyafetleri arasından seçim yapacaksanız beyaz bindallı modeli hoşunuza gidebilir.

2Kol ve yaka detayları ilgi çekici bir model

Hürrem kına kıyafetleri oldukça gösterişli oluyor. Kol ve yaka detayları ilgi çekici olan bu model örnek olarak verilebilir. Ayrıca bu kına kıyafetini gösterişli bir taçla da birleştirebilirsiniz.

3Kırmızı kına kıyafeti

Kına gecesinin sembol rengi kırmızıdır. Bu modeldeki gibi kolları uzun ve şık bir kına kıyafeti tercih edebilirsiniz. Ayrıca kaftandaki detaylı işlemeler de kına kıyafetinizi diğerlerinden bir adım öne taşıyacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Hatırası Fikirleri

4Geniş etekli kına kıyafeti

Kına kıyafetinizin etek kısmı daha geniş olabilir. Daha geniş etekler kına kıyafetinizde daha gösterişli bir hava yaratacaktır. Hürrem Sultan’ın kıyafetlerini anımsatan bu tarz kına kıyafetleri sizin de ilginizi çekebilir.

5Yeşil renk kına kıyafeti de tercih edebilirsiniz

Kına gecesinin sembolü her ne kadar kırmızı olsa da geleneksel Hürrem Sultan kıyafetlerinde yeşil renk sık sık görülür. Siz de kına geceniz için sarı renkte detaylı işlemelere sahip bu yeşil kına kıyafetini tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Mumu Süsleme Malzemeleri ve Örnekleri

6Farklı saç aksesuarları kullanabilirsiniz

Kına gecenizde kıyafetinize uygun tacın yanı sıra farklı saç aksesuarları da kullanabilirsiniz. Bu modeldeki gibi taşlı aksesuarlar oldukça gösterişli bir hava yaratabilir. Bu saç aksesuarına uygun bir saç modeli tercih etmeyi unutmayın.

Kına Gecesi İçin Saç Modelinize Karar Verdiniz Mi?

Düğüne bir adım kala, sevdiklerinizle biraz eğlendiğiniz biraz da hüzünlendiğiniz bu özel gece için saç modelinize karar verdiniz mi? Eğer henüz bu konuya karar vermediyseniz Kına Saç Modelleri Fikirleri yazımız size yaratıcı öneriler sunabilir. Okumanızda fayda var! Hürrem kına kıyafetleri için en uygun saç modelini de bu yazıda bulabilirsiniz. Ayrıca daha fazla Hürrem kına kıyafetleri modelleri için yazımıza devam edebilirsiniz.

1 YORUM

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!