İstanbul Masa Sandalye Kiralama

En iyi İstanbul organizasyon fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

805

İstanbul içinde herhangi bir etkinlik yapacaksanız ve mekanda normalde konuk ağırlama imkanı yoksa ya da ekipman az ise sizin masa sandalye kiralamanız gerekebilir. İstanbul masa sandalye kiralama için tercih edebileceğiniz pek çok yer var.

İstanbul Masa Sandalye Kiralama Listesi

İstanbul masa sandalye kiralama için pek çok seçeneğiniz var. Bu firmalardan dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Önceden görüşerek sipariş vermeyi unutmayın. Mekanınız belliyse mutlaka masa sandalye kiralama işini erkenden tamamlayın.

Mutlaka incele:  Hidiv Kasrı Düğün Fiyatları, Düğün Fotoğraf Çekim Ücretleri

1Masa Sandalye Kiralama Pendik

Masa sandalye kiralamaya ihtiyacınız varsa İstanbul Anadolu yakasında da şubesi bulunan plastiksandalyekiralama.com isimli siteden istediğiniz türde masa ve sandalye kiralayabilirsiniz. Türkiye geneline kiralama hizmeti veren firmadan düğün, sünnet düğünü, nişan, toplantılar, konferanslar, toplu yemek organizasyonları gibi pek çok organizasyon için hizmet alabilirsiniz.

Telefon: 444 02 09

2Masa Sandalye Kiralama Beylikdüzü

Bambaşka Organizasyon, İstanbul’da Bayrampaşa’da bulunuyor. Firma, İstanbul’un her yerine hizmet veriyor. Masa ve sandalye kiralamak istiyorsanız siteleri üzerinden modelleri inceleyebilir ve sepete ekleyerek siparişinizi verebilirsiniz. İsterseniz telefonla da bilgi alarak birebir canlı olarak siparişinizi verebilirsiniz. Etkinlik gününden önce rezervasyon yaptırmayı ihmal etmeyin.

Mutlaka incele:  Sarıyer Orduevi Düğün Fiyatları

Adres: Ortamahalle Mahallesi, Demirkapı Caddesi, 37/34, Bayrampaşa/İstanbul, Türkiye

Telefon: (0212) 909 35 52

3Masa Sandalye Kiralama Ümraniye

Fap Davet ve Organizasyon protokol sandalye, ahşap sandalye, metal ayaklı sandalye, konferans sandalyeleri, düğün, sünnet, toplu yemek, iftar davetleri gibi organizasyonlarınız için masa ve sandalye kiralama hizmeti veriyor. Eğer Ümraniye’de masa ve sandalye kiralamaya ihtiyacınız varsa Fap Davet ve Organizasyon ile görüşebilirsiniz.

Adres: Bağımsızlık cad. Çizmecioğlu b blok dükkan no: 1 Atakent – Ümraniye -İstanbul

Mutlaka incele:  Küçüksu Kasrı Düğün Organizasyon Fiyatları ve Fikirleri

Telefon: 0216 316 99 64

4Masa Sandalye Kiralama Bakırköy

Nilüfer Organizasyon İstanbul Bakırköy’de organizasyon ve masa-sandalye kiralama hizmeti veriyor. Yuvarlak masa ve masa örtüsü, dikdörtgen masa, Tiffany sandalye, plastik sandalye, lake sandalye, kokteyl masası, servis masası ve nikah masası kiralamak istiyorsanız Nilüfer Organizasyon ile görüşebilirsiniz. Kiralık sandalye İstanbul Avrupa yakası hizmeti almak için de Nilüfer Organizasyon’dan destek alabilirsiniz.

Adres: Kartaltepe Mah. Gençler Cad. No:10/6 Bakırköy/İSTANBUL (Bakırköy Meydan – Otobüs durakları altı – Hatboyu)

Telefon: 0 212 526 22 99

İstanbul Organizasyon Şirketleri

İstanbul’da yapacağınız etkinlikler için organizasyon desteğine ihtiyacınız varsa sizin için hazırladığımız İstanbul Organizasyon Şirketleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!