İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

716

Mehter takımı dünyadaki en eski askeri bando takımıdır. Dünya üzerinde bile pek çok devlet tarafından örnek alınmıştır. Siz de etkinlikleriniz için İstanbul mehter takımı kiralama fiyatları hakkında bilgi alarak bir organizasyon ayarlayabilirsiniz.

İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları 

İstanbul mehter takımı kiralama fiyatları, mehter takımında talep ettiğiniz kişi sayısına göre değişiyor. 30 dakikalık 6 kişilik bir mehter takımının fiyatı 1800 TL. Ancak anlaşabilirseniz bu fiyatı daha uygun bir fiyata da indirebilirsiniz. Ayrıca takımdan takıma da fiyatlar değişebiliyor.

Mutlaka incele:  Anadolu Yakası Pastacılık Kursu Listesi

1Mehter 724

Mehter 724’ün çok güçlü referansları var. Çok ünlü markalara mehter organizasyonları yapmışlar. Tüm Türkiye’ye hizmet veriyorlar. İstanbul’da da mehter takımı organizasyonları yapıyorlar. Eğer deneyimli bir ekiple çalışmak istiyorsanız Mehter 724 ile görüşebilirsiniz.

Telefon: 0532 432 03 82

2İstanbul Mehteran

İstanbul Mehteran’ın Anadolu yakasında ve Avrupa yakasında ofisleri var. Bizzat gidip görüşebiliyorsunuz. Bu ekip de mehter takımı olarak oldukça deneyimli. Hatta televizyonlara da çıkmış bir ekip. Mehter organizasyonlarınız için bu ekibi tercih edebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mecidiyeköy Güzellik Merkezleri Listesi

Avrupa Yakası Adres: Yıldırım Mah Pazar Cad No:38 Bayrampaşa (Kocatepe Metro Yakını)

Anadolu Yakası Adres: Doğu Mah. Hatboyu Cad. No:88/c Pendik/İstanbul -Doğu Mah. Muhtarlık Yanı

Telefon: 0553 241 40 67

3Saray Organizasyon

Saray Organizasyon’da sadece mehter takımı organizasyonu yapılmıyor. Süsleme hizmetleri, tasavvuf grubu, semazen grubu, müzik grupları, palyaço kiralama gibi hizmetler de veriyorlar. Mehter konusunda da deneyimliler. Farklı bir organizasyon için Saray Organizasyon ile görüşebilirsiniz.

Adres: Yeni Mahalle Dökümcüler Caddesi No:9 (Yeni Mahalle Metro İstasyonu – Bağcılar Halk Sarayı Karşısı) Bağcılar/İstanbul

Telefon: 0212 489 3 389

Mutlaka incele:  Eminönü Gezilecek Yerler Listesi - Eminönü'de Nereye Gidilir?

4Osmanlı İstanbul Mehter Takımı Kiralama Fiyatları

Osmanlı Mehter Takımı sadece İstanbul’a değil, çevre illere de hizmet veriyor. 16 yıllık deneyimleri ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen bir ekip. Sünnet tahtı kiralama hizmeti de veriyorlar. Eğer çocuğunuzun sünneti için mehter kiralamak istiyorsanız sünnet tahtı da kiralayabilirsiniz.

Adres: Fevzipaşa Caddesi No. 233/5 Karagümrük Fatih – İstanbul

Telefon: 0212 531 99 44

Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi

Mehter takımı, sünnet düğünlerine de sık sık davet edilir. Eğer siz de çocuğunuzun sünnet düğününü yapacaksanız mehterden başka müziklere de ihtiyacınız var. En güzel sünnet düğünü müzikleri için Sünnet Düğünü Müzikleri Şarkı Listesi isimli yazımıza mutlaka göz atın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!