İstanbul Mezuniyet Balosu Mekanları

Birbirinden güzel mezuniyet balosu fikirleri için yazının sonundaki galeriye mutlaka göz atın! Sayfanın sonundaki ilgili içeriklerimizden daha fazla ilham almanızı tavsiye ederiz.

2540

Mezuniyet balosu, mezuniyetin en güzel yanlarından biridir. Mezuniyet balosunda hem yılların yorgunluğu atılır hem de arkadaşlarla doyasıya eğlenilir. Ayrıca yeni arkadaşlarla tanışmak için de çok uygundur. İstanbul’da eğitim gördüyseniz ve bir mezuniyet balosu düzenlenecekse İstanbul mezuniyet balosu mekanları hakkında bilgi sahibi olmalısınız.

En İyi İstanbul Mezuniyet Balosu Mekanları

İstanbul mezuniyet balosu mekanları, sadece mezuniyet balolarına özel yerler değil. Bu mekanlarda birçok etkinlik de yapılıyor. Eğer okulunuza balo mekanı tavsiyesinde bulunmak istiyorsanız ya da zaten seçim yapıldıysa ve siz de bilgi almak istiyorsanız yazımızın geri kalanına göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Mezuniyet Partisi İçin Öneriler
Önceki

1. Qubbe İstanbul

Qubbe İstanbul, 7 yıl önce açılmış. Qubbe, sadece İstanbul’da yok. Dünya üzerinde başka şehirlerde de var. Yani etkinlik konusunda farklı kültürlere de aşinalar. Qubbe İstanbul, İstanbul’un en yüksek ve görkemli davet mekanı olarak biliniyor. Burada ayrıca kır düğünleri, nişanlar ve farklı davetler de veriliyor. Anadolu yakası mezuniyet mekanları arasında yer alan bu mekan birçok mezuniyet balosuna ev sahipliği yapmıştır.

Adres: Maslak Mahallesi, Büyükdere Cad. Üçyol Mevkii, Maslak Sheraton Hotel 26.kat Sarıyer/İstanbul

Telefon: 0212 285 12 12

Önceki

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!