İzmir Sünnet Organizasyon Fiyatları

1360

Sünnet düğünü bir erkek çocuğunun hayatındaki önemli günlerden biridir. Bu günde çocuğunuz biraz telaşlı olacaktır. Güzel bir organizasyon hem onu hem de misafirlerinizi mutlu etmeniz için önemlidir. İzmir sünnet organizasyon fiyatları hakkında bilgi alarak güzel bir organizasyon yapabilirsiniz.

İzmir Sünnet Organizasyon Fiyatları

İzmir sünnet organizasyon fiyatları birçok nedenle değişebilir. Organizasyonun büyüklüğü, misafir sayısı, istediğiniz özellikler ve ayrıcalıklar fiyatı arttırabilir. Organizasyon sırasında seçtiğiniz etkinliklere göre farklı fiyatlar ödeyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Evlilik Yıldönümü Mekanları İzmir Önerileri

1Sünnet Tahtı

Sünnet düğünü etkinliklerinde sünnet tahtı sık kullanılan bir şeydir. Çocuklar bu özel günde kendilerini daha da özel hissetmek isterler. Eğer siz de çocuğunuzun sünnet düğünü için böyle bir şey düşünüyorsanız biraz fazla ücret ödeyerek gösterişli bir taht yaptırabilirsiniz.

2Yeniçeriler

Osmanlı’da da bu sünnet tahtları kullanılıyordu. Tabii ki o zaman biraz farklı tasarımda tahtlar vardı ancak bu tahtları yine yeniçeriler taşıyordu. Siz de sünnet düğünü için çocuğunuzun tahtını taşıyacak yeniçeriler kiralayabilirsiniz. Genellikle kiralanan yeniçeri sayısına göre bu fiyat değişebilir.

Mutlaka incele:  En İyi İzmir Restaurant Önerileri ve Tavsiyeleri

3Mehter Takımı

Birçok sünnet düğünü organizasyonu için mehter takımı kiralanıyor. Çocuğunuzun sünnet düğününde mehter takımının da yer almasını istiyorsanız iyi bir mehter ekibiyle görüşmelisiniz. Mehter takımında yer alacak kişi sayısına göre bu ekibe ödeyeceğiniz İzmir sünnet organizasyon fiyatları da değişiklik gösterecektir. Dilerseniz, İzmir Mehter Takımı Kiralama Fiyatları başlıklı araştırmamıza da göz atabilirsiniz.

4Yemekli Sünnet Düğünü

Sünnet düğününü yemekli yapmaya pek gerek yok aslında ama siz sünnet düğününü yemekli yapmak isteyebilirsiniz. Yemekli bir sünnet düğünü tabii ki biraz İzmir sünnet organizasyon fiyatları için masraflı olacaktır ama bu günün tekrarı yok eğer isterseniz yemekli bir sünnet düğünü de yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  İzmir Canlı Müzik Mekanları

5Palyaço Organizasyonu

Çocuklar palyaçoları çok seviyor. Özellikle çocuğunuz palyaçolarla oyun oynayarak gerginliğini atabilir. Bu palyaçolar sayesinde daha stressiz ve mutlu bir gün geçirebilir. Çocuğunuzun sünnet düğünü için istediğiniz sayıda palyaço kiralayabilirsiniz ancak kiraladığınız her bir palyaçonun ayrı maliyeti olacaktır. Bu konuda, İzmir Palyaço Kiralama Fiyatları başlıklı yazımız siz daha ayrıntılı fikir verecektir.

Sünnet Koltuğu Nasıl Süslenir? Sünnet Koltuğu Süsleme Modelleri

Çocuğunuzun sünnet düğünü için bir sünnet tahtı kiralamak zorunda değilsiniz. Sünnet koltuğunu da şık bir şekilde süsleyerek taht görünümü verebilirsiniz. En güzel koltuk süslemeleri için Sünnet Koltuğu Nasıl Süslenir? Sünnet Koltuğu Süsleme Modelleri isimli yazımıza göz atmayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!