Kabarık Bindallı Modelleri

En güzel kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1709

Bindallılar, kına gecesinin olmazsa olmazlarıdır. Bu kadar vazgeçilmez olmaları, pek çok modele sahip olmalarını da beraberinde getiriyor. Kabarık bindallı modelleri son yılların yeni trendi. Özellikle kına gecelerinde ekstradan başka bir elbise giymek istemeyen kabarık bindallıları tercih ediyorlar.

Kabarık Bindallı Modelleri için Harika Fikirler

Kabarık bindallı modelleri gerçekten de şık bir görünüme sahipler. Eğer kına geceniz için başka bir elbise daha almak istemiyorsanız kabarık bir bindallı giyebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Saç Modelleri Fikirleri

1Kırmızı- Altın Sarısı Bindallı

Kırmızı, kına gecesinin sembol renklerinden biri. Her kına gecesinde mutlaka kırmızı renge hakim eşyalar kullanılıyor. Eğer siz de bindallı tercihinizi kına gecesinin ruhuna uygun bir renkten yana kullanmayı düşünüyorsanız bu tarz bir bindallı alabilirsiniz. Altın sarısı ve kırmızının uyumu herkesi etkileyecek.

2Mor Bindallı Modeli

Mor renk de bindallılar için uygun bir renktir. Mor renk ile birlikte altın sarısı kullanımı pek hoş olmayabilir ancak beyaz ya da gümüş renk işlemeli bir bindallı üzerinizde mükemmel duracaktır. Görseldeki gibi bir bindallı alırsanız kına gecesi için başka bir elbise almaya da ihtiyacınız kalmayacaktır.

Mutlaka incele:  Kına Gecenize Renk Katacak Bindallı Aksesuarları

3Yeşil Bindallı Modelleri

Yeşil renk, bindallılarda en çok tercih edilen renklerden biridir. Neredeyse kırmızı renk kadar yoğun bir şekilde kullanılır. Bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni de yeşil rengin İslamiyet’in rengi olmasıdır. Yeşil üzerine altın sarısı işlemeleri olan bu şık bindallı ile herkesin gözleri gece boyunca sizin üzerinizde olacak.

4Pembe Bindallı Modeli

Son yıllarda bindallılarda pembe renk de sık sık kullanılıyor. Hürrem Sultan tarzındaki bu pembe bindallı, lacivert ve altın sarısı ile daha şık bir görünüme bürünmüş. Şık bir bindallı arıyorsanız bu tarz bir bindallı sizin aradığınız model olabilir.

Mutlaka incele:  Kına Gecesi Fikirleri İçin Muhteşem Öneriler

5Buz Mavisi Bindallı Modeli

Kına gecenizde masallardan çıkıp gelmiş bir peri kızı gibi görünmek ister misiniz? Eğer cevabınız “Evet” ise o zaman başka bir bindallıya bakmanıza hiç gerek yok. Buz mavisi renkte, altın sarısı işlemeleri olan bu şık bindallı sizi 1001 Gece Masalları’ndan çıkıp kına gecesine gelmiş gibi gösterecek.

Hint Kına Kıyafetleri Modelleri

Hint kına kıyafetleri, farklı bir kına kıyafeti arayanlar için çok uygun kıyafetlerdir. Hint kına kıyafetleri ile ilgili ayrıntılı bilgi için Hint Kına Kıyafetleri Modelleri isimli yazımıza göz atabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!