Birbirinden Güzel Keçeden Kına Süsleri

Birbirinden güzel kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1854

Evet, düğün hazırlıkları oldukça uzun ve eğlenceli bir süreç. Çok fazla detayla ilgilenmeniz gerekebiliyor. Hayatımızın sayılı özel günlerinden biri olduğu için mümkün olduğunca kusursuz olmasını istiyoruz. Bundan dolayı da bütün detayları ince eleyip, sık dokuyoruz. Giyeceğiniz kıyafetler, mekan seçimi, şarkılar, aksesuarlar derken liste büyüyor. Düğünden önceki en önemli gün ise kına gecesidir. Baba evinden ayrılmanın verdiği hüzün, evleniyor olmanın verdiği mutlulukla duygu dolu bir gece. Bu özel gecede birbirinden farklı alternatiflerle karşımıza çıkan kına gecesi süsleri, keçeden kına süsleri ile öne çıkıyor. Keçeden kına süslerini evde kendiniz hazırlayabileceğiniz gibi isterseniz de çeşitli profesyonellerden destek alabilirsiniz. Bu süreçte size fikir vermesi için yapılan süs örneklerini derledik, siz de fikirlerinizi yorum olarak iletebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Süsleri Yapımı, Modelleri ve Fikirleri

Keçeden Kına Süsleri Yapımı

Kına gecesi için evde hazırlanabilecek hediyeler listesinde, keçeden yapılan süsler öne çıkıyor. Keçeden kına süsleri yapımı ile misafirlerinize farklı ve ilginç detaylarla süslenmiş kına gecesi aksesuarları sunabilirsiniz.

Keçeden Kına Magnetleri

Gelen misafirlerinize hediye edebileceğiniz, gecenin konseptine uygun bir hediye seçeneği. Kına gecesi konsepti gereği kırmızı yapılması oldukça uygun olacaktır. Basit bir kaftan şekli verdikten sonra dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Küçük bir parça tül ve boncuklarla son haline getirmeniz mümkün.

Keçeden Kına Çubukları

Kına gecesi için çok farklı şekillerde kullanılabilecek kına çubukları hazırlatabilirsiniz. Gerek hazırlanan kınanın üzerine koyabilirsiniz gerekse nedimeler kına yakma anında ellerinde tutabilir. Aynı şekilde kırmızı keçeden hazırlayabileceğiniz bu çubuklar için kalp, kaftan, kurdele gibi şekiller verebilirsiniz. Bu detaylar özellikle kına gecesi fotoğraf çekiminde de öne çıkacaktır.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Duvağı Modelleri

El bantları

Kınanın ardından gelin adayının ellerine takılan eldiven yerine bu tarz bantlar yapabilirsiniz. Kalp veya çiçek şeklinde kesebileceğiniz bu bantların üzerine dilediğiniz figürü yapmanız mümkün. Alt tarafını ise küçük bir lastikle destekleyebilirsiniz.

Kına Tacı

Kına taçlarının son dönemde oldukça popüler hale geldiğini söylemek gerek. İnstagram aracılığı ile veya diğer profesyonellere oldukça güzel taçlar yaptırabilirsiniz. Bu taçları nedimelerinize dağıtıp, ister saç aksesuarı isterseniz de broş şeklinde kullanabilirsiniz. Keçeden kına süsleri için öne çıkan kına taçları için daha fazla fikir almak isterseniz, detaylı örnekler sunduğumuz Kına Gecesi Taçları Yapımı ve Modelleri başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına şekeri Malzemeleri, Yapımı ve Birbirinden Güzel Modelleri

Keçeden Fotoğraf Çekim Çerçevesi Yapımı

Bu özel günleri ölümsüzleştirmek, arkadaşlarımızla paylaşmak son derece önemlidir bizler için. Profesyonel fotoğrafçılarla çalışarak, birbirinden güzel kareler çıkarabilirsiniz. gigbi.com’da yüzlerce fotoğrafçıdan her bütçeye uygun fiyat teklifleri almak için düğün fotoğrafçısı kategorimize göz atabilirsiniz. Ayrıca böyle bir geceyi sembolize etmesi için bu tarz bir çerçeve yapabilirsiniz. Üzerini yine keçeden yapılan çok farklı süslerle süsleyebilirsiniz. Dilerseniz gelin ve damadın adlarını yazabilir dilerseniz de kalp, gelin ve damat gibi figürlerle daha renkli hale getirebilirsiniz.

Kına gecesi için değişik hediyeler için farklı fikirleriniz varsa, hemen alt kısımda bulunan yorum bölümünden, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!