En Güzel Kına Etiketleri Tasarımları

En iyi kına gecesi malzemeleri için yazının sonundaki görsellere ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1523

Kına gecesi için en küçük bir detay bile gözünüzden kaçmasın istiyorsanız; size en küçük detaylardan biri olan kına etiketleri için hazırladığımız birkaç örneğe göz atmadan karar vermeyin deriz.

Eğlenceli Bir Gece İçin Keyifli Tasarımlar

Kına geceniz için birçok hazırlık yaptınız; ama hediyeler için konsepte uygun bir tasarım bulamadınız. Sevimli, şık veya yalnızca sizi anlatan bir etiket tasarımı seçip, her detayın üzerinde kullanabilir, kına temanızı uyumlu hale getirebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Pankartları Örnekleri ve Yapımı

1Hediyeler için küçük şirin kına etiketleri

Kına geceniz ardından misafirlere birer hatıra vermek isterseniz, bir oje, bir kuruyemiş kesesi veya bir küçük aynanın bulunduğu bir paket hazırlayabilirsiniz. Her birinin bir köşesinde isminiz ve tarih yazan minik bir etiket bulunursa, misafirler de sizi her vesile ile hatırlamaya devam edecektir.

2Teşekkür için tasarlanmış kına etiketleri

Gece sonunda vereceğiniz hediyelikler veya kına gecesi sırasında sunacağınız tüm detaylar için bu şık etiketi kullanabilirsiniz. Hem zarif bir etikete; hem de misafirleri de hatırladığınızı göstermek için bir fırsata sahip olursunuz.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Duvağı Modelleri

3Kendi karikatürünüzle süslü kına etiketleri yaptırın

Sizi resmedecek bir arkadaşınız varsa veya bu işi profesyonel yapan kişilerden yardım alırsanız, davetlileri gülümsetecek bu kına etiketini kullanabilirsiniz. Özgün çizgileriyle ilgi çekecek olan bu tasarım, dilediğiniz metin ve renkle de daha göz alıcı hale gelecektir.

4Özel mesajlar hazırlayabilirsiniz

Kına geceniz için özel olarak hazırladığınız tüm ürün ve hediyeler için kullanacağınız etiketlere, o ürüne özel bir mesaj veya bir küçük espri ekleyebilirsiniz. Bu, eğlenceli bir yapınız olduğunun da sinyallerini verecektir.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Kaftanı Modelleri

5Yiyecekler için farklı bir kına etiketleri tasarımı

Kına geceniz için özel hazırlanacak menü, ya ailenin elinden çıkacak ya da bir catering şirketinin profesyonel desteği ile sağlanacaktır. Seçiminiz hangisi olursa olsun yiyecek ve içeceklere özel birer etiket yaptırmanız, detaylardan hoşlandığınız izlenimini vermeye yetecektir. Üstelik böylesi önemli bir günde bu detayı dahî düşünmeniz, her iki ailenin de gözünden kaçmayacaktır.

Kına Geceniz Özel Olsun

Kına geceniz gelin olarak siz ve yakınlarınız için en özel gece. Bu özel gecede hem eğlenmeli, hem de her şeyi dilediğiniz gibi organize etmelisiniz. Bunun için tasarımları inceleyip, kendinize en kısa zamanda bir konsept belirleyin deriz. Dilerseniz, Kına Gecesi Süsleri Nasıl Yapılır? başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz.

kina-etiketleri-tasarimlari-1 kina-etiketleri-tasarimlari-5 kina-etiketleri-tasarimlari-6 kina-etiketleri-tasarimlari-8 kina-etiketleri-tasarimlari-10

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!