En Güzel Kına Gecesi Ojeleri

En iyi kına gecesi malzemeleri için yazının sonundaki görsellere ve sayfanın sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

1310

Kına gecesinde sıkça dağıtılan hediyelerden biri de ojelerdir. Hem maliyet olarak uygun olduğu için hem de kadınlara hediye edilebilecek en güzel hediyelerden biri olduğu için kına gecesi ojeleri satın alabilirsiniz.

En Güzel Kına Gecesi Ojeleri

Kına gecesi ojeleri genellikle kırmızı renkte oluyor. Ancak kırmızı rengi herkes sevmediği için daha farklı ve doğal renkler kullanabilirsiniz. Kırmızı oje kullanmakta ısrarcıysanız, kırmızı renk sevmeyen misafirleriniz için daha farklı renk ojeler de dağıtabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Kurabiyesi Yapımı ve Modelleri

1Çiçekli Kına Gecesi Ojeleri

Kına gecenizde kullanacağınız ojeleri süslemek zorunda değilsiniz şık etiketlerle de gayet güzel bir süsleme yapabilirsiniz. Ancak bu süsleme içinize sinmiyorsa güllerle de süsleyebilirsiniz. Güllerin rengi ojenizle aynı olursa daha uyumlu görünür yine de eğer isterseniz farklı renklerde güller de kullanabilirsiniz.

2Fiyonklu Kına Gecesi Ojeleri

Fiyonk kadınların elbiselerinin, tokalarının, çantalarının vazgeçilmez süslerindendir. Bu modern süsü ojelerinizde de kullanabilirsiniz. Genellikle kırmızı üzerine beyaz benekli fiyonklar tercih ediliyor. Siz isterseniz farklı renkler kullanabilirsiniz. Kırmızı oje kullanmayacaksanız ojenizin rengine göre de kurdelenizin rengini seçebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Gecesi Hediyeleri İçin İlginç Fikirler

3Beyaz Çiçekli Kına Gecesi Ojeleri

Kırmızıyla beyazın uyumunu bilmeyen yoktur. Herkes tarafından çok beğenilen bu renk kombinini ojenizde de kullanabilirsiniz. Beyaz çiçekler oldukça zarif görünüyor. Duvak görünümdeki tüllerle de ojenize değişik bir hava katabilirsiniz.

4Pembe Fiyonklu Ojeler

Ojelerinize sevimli bir görüntü vermek isterseniz fiyonklarla süsleyerek ortasına bir çiçek yapıştırabilirsiniz. Beyaz bir oje kullanacaksanız pembe ya da kırmızı, kırmızı oje kullanacaksanız da beyaz fiyonklar çok uyumlu olacaktır. Çiçekler konusunda da özgür davranabilirsiniz. Abartılı ve büyük olmadığı sürece renk konusunda kısıtlamanız yok.

Mutlaka incele:  Kına Gecesi Aksesuarları Yapımı ve Modelleri

5Pembe Çiçekli Ojeler

Pembe çiçekler her renk ojeyle çok güzel duruyor. İster koyu renk ister açık renk ojeler kullanın şeker pembesi rengindeki çiçeklerle güzel bir oje süslemesi yapabilirsiniz. Ojelerinizin üstüne de isterseniz görseldeki gibi etiketler yapıştırarak misafirlerinize hediye edebilirsiniz.

Düğün Ojesi İçin Gelin Adaylarına Fikirler

Kına gecenizde misafirlerinize dağıtacağınız ojeler konusunda çok sıkıntı çekmeyeceğinizden eminiz. Peki, düğününüzde süreceğiniz ojeye karar verebildiniz mi? Düğününüz için tercih edebileceğiniz ojeler ve en güzel oje fikirleri için Düğün Ojesi İçin Gelin Adaylarına Fikirler isimli yazımızı okumayı unutmayın.kina-gecesi-ojeleri-2

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!