En Güzel Kına Hatırası Fikirleri

En güzel kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

4352

Kına gecelerinin sonunda, kına gecesine gelen konuklara kına hatırası olarak farklı hediyelikler dağıtılır. Eğer siz de kına gecenize gelen insanlara bir şey dağıtmak istiyorsanız ve ne dağıtacağınıza karar veremediyseniz yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

En Güzel Kına Hatırası Fikirleri

Kına hatırası olarak dağıtabileceğiniz bir çok şey var. Kına gecenizin konseptine uygun bir hediyelik de hazırlayabilirsiniz. Kına gecenizde dağıtmak üzere pek çok hediyelik bulabilirsiniz. Konseptli bir kına gecesi düzenleyecekseniz konseptli kına gecesi hediyeliklerine göz atabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Davetiyesi Modelleri için Harika Öneriler

1Kına İçin Hediyelikler

Kına hatırası olarak dağıtabileceğiniz pek çok ürün var. Ayna, oje, magnet, el kremi, kına bebekleri gibi hediyelikler kına gecesinin sonunda hatıra olarak dağıtılabilir. Kına gecenizin özel bir konsepti varsa bu konsepte uygun bir hediyelik de tercih edebilirsiniz.

2Kına Hatırası Magnet Modelleri

Kına gecenizde uygun fiyatlı bir hediye dağıtmak istiyorsanız magnet modellerine de göz atabilirsiniz. Magnetler çok tercih edildiği için çeşit de oldukça fazla. Bu görselde olduğu gibi keçeden yapılmış bir kalp, kına gecesi için uygun olacaktır. Kına magnetleri yapımı ile ilgileniyorsanız bu tarz magnetleri siz de kolayca yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Mumu Süsleme Malzemeleri ve Örnekleri

3Kaftan Şeklinde Kına Magnet Modelleri

Kına hatırası olarak kına kaftanı şeklinde bir magnet de dağıtabilirsiniz. Kına kaftanının rengi kırmızı olursa daha uygun olur ancak farklı renkteki bir magneti de hediye olarak dağıtabilirsiniz. Eğer kına kaftanının renginin farklı olmasını istiyorsanız tülün ve diğer süslemelerin de seçeceğiniz renkte olmasına özen göstermelisiniz.

Mutlaka incele:  En Güzel Kına Gecesi Nedime Kıyafetleri Tavsiyeleri

4Kına Gecesi Magnet Modelleri

Kına gecesi hediyeleri dağıtmak istiyorsanız görseldeki gibi magnetler de tercih edebilirsiniz. Bu tarz magnetlerin fiyatları da diğer magnetlerden daha uygundur. Eğer kına hatırası olarak dağıtacağınız hediyeler için çok fazla bütçeniz yoksa görseldeki gibi magnetler de yaptırabilirsiniz.

5Kına Gecesi Magnet Yapımı

Kına gecesi hatırası olarak dağıtacağınız magnetleri kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Keçeden magnet yapımı oldukça kolaydır. Keçeler kolay bulunur ve şekil vermek de oldukça kolaydır. Keçe, tül ve mıknatıs kullanarak güzel magnetler yapabilirsiniz.

Kına Gecesi Süsleri Nasıl Yapılır?

Kına gecenizde dağıtacağınız süslerin nasıl yapıldığını merak ediyorsanız ve bilgi almak istiyorsanız Kına Gecesi Süsleri Nasıl Yapılır? isimli yazımızı mutlaka okumalısınız.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!