Kına Yelpazesi Modelleri

Birbirinden güzel kına gecesi fikirleri için yazının sonundaki ilgili içeriklere mutlaka göz atın!

3307

Kına gecesini hareketlendirmek için bazı aksesuarlar kullanılabilir. Bu aksesuarlar sayesinde kına geceniz adeta bir görsel şölene dönüşecektir. Kına kemeri, kına yelpazesi gibi aksesuarlar kına gecenizi hareketlendirebilir. Kına yelpazesi için çok fazla model var. İçlerinden en uygununu satın alabilirsiniz.

En Güzel Kına Yelpazesi Modelleri ve Örnekleri

Kına yelpazesi eskiden pek tercih edilmiyordu ancak son yıllarda kına gecelerinde sık sık karşımıza çıkıyor. Kına yelpazesi ile özellikle koreografik danslar yapılabilir. Kendiniz ve nedimeleriniz için alacağınız yelpazelerle hoş bir dans gösterisi yapabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Kesesi Yapımı, Modelleri ve Fiyatları

Pembe Tüylü Beyaz Kına Yelpazesi

kına yelpazesi

Kına geceniz için yelpaze almak istiyorsanız bu yelpazenin geceye uygun olması gerekiyor. Sade bir yelpaze kimse tarafından fark edilmeyecektir. Biraz gösterişli bir model seçmenizi tavsiye ediyoruz. Bu görselde olduğu gibi bol tüylü bir yelpaze dikkat çekici olacaktır.

Mor Süslemeli Kına Yelpazesi

kına yelpazesi

Kına gecenizde hem kendiniz kullanmak için hem de gelen misafirlerinize dağıtmak için sade yelpazeler hazırlayabilirsiniz. Mor renk bir bindallı giyecekseniz bindallınızla uyumlu olması için mor renklerle süslenmiş yelpazeler yaptırabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Tefi Süsleme Örnekleri ve Yapılışları

Çiçek Desenli Vintage Kına Yelpazesi

Vintage aksesuarlardan hoşlanıyorsanız ve kına gecenizde vintage görünümlü bir yelpaze kullanmak isterseniz bu görseldeki modellere benzer yelpazeler bulabilirsiniz. Üzeri çiçekli, ucu dantelli ve altını andıran sarı bağlantı yerleriyle kına gecenizin unutulmazları arasına girecek bu yelpazeyi severek kullanacaksınız.

Motifli Kına Yelpazesi

kına yelpazesi

Üzeri motifli bu şık yelpazeler de kına gecenizin yıldızları olabilir. Bu tarzda yelpazeleri hemen hemen her kına malzemesi satan dükkanda bulabilirsiniz. İnternette de bu tarz yelpazeler sıkça satılıyor. Kına elbisenizin ya da bindallınızın rengine göre yelpazenizin rengini seçebilirsiniz. Eğer kına konsepti belirlediyseniz ve bu konsepte uygun bir renk arıyorsanız da binlerce model arasından istediğiniz gibi bir yelpaze bulabilirsiniz.

Mutlaka incele:  Kına Gecesinde Ne Giyilir?

Kırmızı Kına Yelpazesi

kına yelpazesi

Kırmızı, kına gecesinin rengidir. Kına gecenizin ana konseptinde hatta giydiğiniz kıyafetlerde bile kırmızı kullanmasanız da kırmızı bir yelpaze kullanmanızda sakınca yok. Hatta görseldeki gibi gösterişli bir yelpaze de tercih edebilirsiniz.

Kına Saç Aksesuarları Modelleri ve Tavsiyeleri

Kına gecenizde yapacağınız saç modelleri de çok önemli. Saçlarınızı birbirinden güzel aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. En güzel saç aksesuarları için Kına Saç Aksesuarları Modelleri ve Tavsiyeleri isimli yazımızı okumayı unutmayın.

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!