Kostüm Partisi İçin Fikirler, Öneriler ve Tavsiyeler

1656

Eğlenceli günlerin, unutulmaz gecelerin ilk akla gelen fikirlerindendir. Kostüm partisi ile hem arkadaşlarınız, hem de partinize gelecek tanımadığınız davetliler için oldukça keyifli bir organizasyon yapacaksınız.

Yaratıcılıkta Sınır Tanımayın!

Kostüm partilerinin olmazsa olmazlarından biri şüphesiz şaşırtıcı kostümlerdir. Yaratıcılığınızı konuşturacağınız kostümleri dilediğiniz gibi tasarlayabilir, özgürce süsleyebilirsiniz. Bu da sizi farklı kılan detay olacaktır.

Mutlaka incele:  Deniz Kızı Kostümü Modelleri Nasıl Yapılır? En Güzel Örnekleri

1Rengârenk cadılardan biri olun

İstediğiniz renkte bir peruk, dilediğiniz renkte bir etek veya şapka ile cadılardan biri olabilirsiniz. Üstelik yakın arkadaşlarınızla benzer konseptte bir kostüm seçerseniz, hem kostüm partisi eğlencesini artırır; hem de uyumunuzla herkesi kendinize hayran bırakırsınız.

2Çizgi film kahramanlarına dönün

Fred Çakmaktaş veya Barni Moloztaş. Hangi çizgi film kahramanını seçerseniz seçin renkli ve şaşırtıcı kostümler seçmeye özen gösterin. Hiç akla gelmeyecek bir karakter ile arkadaşlarınızı eğlendirebilir, kendinizi bir günlüğüne de olsa farklı bir rolde hissedebilirsiniz.

Mutlaka incele:  Vampir Kostümü Nasıl Yapılır? Birbirinden Güzel Örnekleri

3Ormanların kızı olun

Bu model ile yeşilin her tonuna sahip olmanız mümkün. Hem sıcak ve güven veren bir renk kullanır, hem de doğanın içinden gelmiş gibi bir izlenim verirsiniz. Seçtiğiniz renk ile kostüm partisi organizasyonunda dikkatleri çekecek olmanız da seçiminizin doğru olduğunun habercisi.

4Süper kahramanlarla gücünüzü katlayın

İster Superman, ister Batman. Bütün süper kahramanlar size kendinizi çok daha güçlü hissetmenizi sağlayacak. Vücut tipinize uygun bir kahraman seçerseniz hem kostümünüz size yakışacak, hem de kahramanın yerine geçmenin hakkını vereceksiniz.

5Star Wars efsanesini yaşatın

Dart Vader, Yoda veya Boba Fett. Ya da hepsi birden. Bir ekip olarak giyebileceğiniz kostümleri özel dikim yaptırabilir veya kostüm dükkanlarında bulabilirsiniz. Kostüm partisi etkiniz çok daha büyük olacağı için geniş bir ekipseniz aynı temaya sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Mutlaka incele:  Birbirinden Güzel Pamuk Prenses Kostümü Örnekleri

Son yılların gözdesi: Vampir kostüm partisi

kostum-partisi-fikirleri-6

Özellikle son birkaç yıldır giderek artan sayıda vampir film, dizi ve karakterleri ile karşılaşıyoruz. Evinizde veya bir mekanda yapacağınız kostüm partisi için vampir kostümlerinden oluşan bir tema ile korku ile eğlenceyi bir arada yaşayabilirsiniz.

Kostüm partileri için en önemli detay, eğlenmeyi odak noktanıza koymanız. Hangi kostümü seçerseniz seçin, zamanınızı keyifle ve eğlenerek geçirmeye özen gösterin. İyi eğlenceler!

kostum-partisi-fikirleri-5 kostum-partisi-fikirleri-8 kostum-partisi-fikirleri-9

Değerli fikirlerinizi bekliyoruz!