Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Bildirimler
Kategoriler

📲 Mobil Uygulama İndir
🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri
💁 Destek

Çıkış
İzle ve Öğren 🎓
Genel Bakış 👀
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
Bildirimler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

📲 Mobil Uygulama İndir
🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren
💁 Destek

Çıkış

Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 06/06/2021 tarihinde yazıldı.

Özellikle kadınlar tarafından bilek kısmına işlenen kuş dövme modelleri, zarif bir görüntüyü de beraberinde getirmektedir. Erkekler ise tercihlerini, omuz ya da sırt bölgesini kaplayan heybetli ve yırtıcı kuş dövmelerinden yana kullanmaktadırlar.


Birbirinden Güzel Kuş Dövme Modelleri

Kuş dövmeleri için genellikle omuz ve sırt bölgeleri tercih edilir. Seçeceğiniz kuş türü, diğer insanlara kişiliğinizi yansıtmaya yardımcı olacaktır. Bu nedenle her kuş türü aynı anlama gelir diye düşünmeden, sizi doğru bir şekilde anlatacak kuş figürünü seçmeniz gerekmektedir.


Baykuş Dövmesi ve Anlamı

Son zamanların popüler kuş dövme modelleri arasında biri olan baykuş dövmeleri, ileri görüşün, bilgeliğin ve anlayışın sembolü olarak kullanılmaktadır. Farklı renkler kullanılarak uygulanan baykuş dövmeleri, görsel açıdan zengin sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.


Kartal Dövmesi ve Anlamı

Genellikle erkekler tarafından tercih edilen kartal dövmesi, özellikle Amerikalılar arasında vatan sevgisini vurgulamaktadır. Eski Yunan medeniyetlerinde ise ışığı ve gücü simgelediğine inanılan kartallar, güç ve cesaretin temsilcisiydi. Günümüzde korkusuzluğun ve gücün sembolü olan kartallar, özellikle erkekler tarafından sırt dövmesi olarak kullanılmaktadır.


Şahin Dövmesi ve Anlamı

Kuşlar aleminin görkemli olduğu kadar acımazsız da olan üyesi şahin, erkekler tarafından tercih edilen dövme figürlerinden biridir. Şahin dövmesi, dürüstlük ve zekayı simgelemektedir. Özgürlüğü temsil ettiğine inanılan kuş dövmeleri, en popüler dövme tasarımları arasında yer almaktadır.


Papağan Dövmesi ve Anlamı

Renkli dövmeleri sevenlerin tercihi olan papağan dövmeleri mavi, sarı, turuncu, yeşil gibi birbirinden güzel renklerden oluşabilir. Eğlencenin, güçlü iletişimin ve güzelliğin sembolü olan papağan dövmeleri, renkli görüntülerinden dolayı özellikle kadınlar arasında popülerdir.


Kuş Dövme Modelleri ve Farklı Anlamlar

Kuş dövmeleri genel olarak özgürlük anlamına gelse de farklı tasarımlar anlam bakımından değişiklik gösterebilir. Örneğin zeytin dalına konmuş bir güvercin, barışı simgeler. Ayrıca tercih edilen kuş cinsine göre de dövmelerin anlamları farklılık göstermektedir. Baykuş, kartal, şahin gibi kuşlar farklı anlamlar ifade etmektedir.

Kuş dövme modelleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak, birbirinden farklı ve yaratıcı kuş dövmelerini incelemek isterseniz galerimize göz atabilirsiniz. Dilerseniz, Kartal Dövmesi Modelleri başlıklı yazımıza da göz atabilirsiniz.


En İyi Kalıcı Makyaj Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Kalıcı Makyaj profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kuş Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler - Dövme Modelleri için en iyi profesyonel listesi
5.0 22 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

İlgili Sorular
Anlamlı Dövme Modelleri ve Fikirleri Sonsuzluk Dövme Modelleri ve Anlamı Kol Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Dövme Rehberi: Güzel ve Kolay Dövme Modelleri, Fikirleri ve Önerileri Kol Yazı Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler En Güzel İsim Dövme Modelleri, Örnekleri ve Şekilleri Dövme Modelleri ve Anlamları Nelerdir? En Anlamlı Dövmeler Dövme Yazı Modelleri İçin Harika Fikirler Birbirinden Güzel ve Basit Dövme Modelleri Fikirleri Küçük Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Boyun Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Bayan Dövmeleri İçin Büyüleyici Dövme Tasarımları İzmir Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yıldız Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Küçük Dövmeler ve Anlamları - En Güzel Küçük Dövmeler Omuz Dövme Modelleri İçin Etkileyici Öneriler Geçici Dövme Malzemeleri Listesi ve Önerileri Bursa Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Antalya Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Ankara Dövmecileri - En İyi Dövme Yapan Yerler Yazı Dövmeleri İçin Yaratıcı Örnekler Dövme Yazıları için Harika Dövme Modelleri Önerileri Kartal Dövmesi Modelleri için En Etkileyici Fikirler Birbirinden Güzel Melek Dövme Modelleri 2017 Tasarımları Tribal Dövme Modelleri İçin Güzel Fikirler En Güzel Melek Dövmeleri ve Anlamları - Dövme Fikirleri Rehberi Yazı Dövme Modelleri İçin En Güzel Öneriler Kol Dövmeleri İçin En Güzel Öneriler Bilek Dövme Modelleri İçin Sevimli Tasarımlar En Güzel Sırt Dövme Modelleri ve Kadın, Erkek Sırt Dövmeleri Bayan Dövme Modelleri İçin Harika Öneriler Dövme Kapatma İşlemi Nasıl Yapılır? Omuz Dövmeleri Modelleri için Harika Fikirler El Dövme Modelleri İçin Muhteşem Fikirler Aslan Dövme Modelleri Fikirleri ve Önerileri Geçici Dövme Modelleri İçin Harika Fikirler Ayak Dövme Modelleri için Birbirinden Güzel Öneriler Dövme Şekilleri İçin Harika Öneriler En İyi Nişantaşı Estetik Merkezleri Listesi ve Tavsiyeleri Epilasyon Yöntemleri Nelerdir? Sağlıklı Epilasyon Uygulama Teknikleri Porselen Makyaj Malzemeleri Nelerdir? Porselen Makyaj Seti Örnekleri
Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?