Anasayfa
Giriş Yap
Kayıt Ol
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Destek
İletişim
Kariyer
Blog
Anasayfa
Talepler
Kategoriler

🎈 Biz Kimiz?
🧐 Nasıl Çalışır?
🌟 Müşteri Değerlendirmeleri

Çıkış
Talepler
Teklifler
Anlaşmalar
Değerlendirmeler
İstatistikler
Profilim
Ayarlar

🌟 Üyelik
🌟 Hesabını Yükselt
🎁 Davet Et
📣 Profilini Paylaş
🎓 İzle ve Öğren

Çıkış

Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri

author
Nedim Emre Akın
tarafından 17/05/2021 tarihinde yazıldı.

Bebek şekeri, doğum ikramları arasındadır. Doğum yapan anneyi ve yeni doğan bebeği ziyaret eden eş, dost, aile ve akrabalara ikram edilir. Farklı bir tasarım arayışındaysanız kutulu bebek şekeri modellerini tercih edebilirsiniz.


Kutulu Bebek Şekeri Modelleri

Bebek şekeri farklı şekillerde süslenebilir, farklı paketlerde ikram edilebilir. Hazır satın alabileceğiniz gibi malzemelerini alarak kendiniz de tasarlayabilirsiniz. Siz de doğum zamanı ziyaretçilerinize ikram etmek için bebek şekeri yapmak istiyorsanız, kutulu bebek şekeri modellerini ve nasıl yapıldığını yazımızdan öğrenebilirsiniz.


Kutulu bebek şekeri için malzemeler

Kutulu bebek şekeri yapmak için bazı malzemelere ihtiyacınız olacak. Bunlardan bazıları karton veya hazır kutu, kurdele, makas, yapıştırıcı ve isteğe bağlı olarak kullanabileceğiniz farklı figürler...


Kutuyu kendi yapmak isteyenlere...

 

Eğer hazır kutu almak yerine kartondan kutu yapmak istiyorsanız, kare kestiğiniz kağıt ya da karton parçasını resimdeki şekilde kutu haline getirebilirsiniz.


Süslemek için neler yapılabilir?

Kutunuzu yaptıktan sonra içine şeker koyduktan sonra kurdele ile bağlayabilirsiniz. Hatta üzerine bebek şekeri olduğunu belli eden bebeğinizin isminin yazılı olduğu küçük bir kart da asabilirsiniz.


Yaratıcılığınızı kullanarak farklı modeller de deneyebilirsiniz

Kare kutu yerine resimdeki şekilde bir bebek şekeri kutusu da yapabilirsiniz.


Ya da bebek şekeri arabası... 

Yapımı biraz zor olduğu için hazır satılan yerlerde de yaptırabilirsiniz. Bebek arabası şeklindeki bebek şekerleri hem çok yaratıcı hem de çok sevimli.


Torba şeklinde bir bebek şekeri kutusu

İlginizi çekebilecek modellerden bir tanesini daha sunuyoruz. Minik torbalar şeklinde hazırladığınız bebek şekerleri ziyaretçilerinizin çok hoşuna gidecektir.


Farklı temalar da kullanabilirsiniz

Bebeğiniz için özel temalarla oluşturulmuş bebek şekeri kutularını da tercih edebilirsiniz. Örneğin deniz ve gemi temalı bu kutu, oldukça hoş görünüyor.


Farklı Bebek Şekeri Modelleri

Kutu şeklindeki bebek şekerlerinin yanı sıra farklı ve sıra dışı bebek şekeri tasarımları da bulunuyor. Bunlar arasında yer alan çerçeve şeklindeki bebek şekerleri için Çerçeve Bebek Şekeri Modelleri yazımıza, keçeden yapılan bebek şekeri tasarımları için Keçeden Bebek Şekeri Modelleri yazımıza, şeker yerine kurabiye tercih edecekseniz de Bebek Kurabiyesi Yapımı ve Modelleri yazımıza göz atabilir, yaratıcı fikirler edinebilirsiniz.


En İyi Baby Shower Organizasyon Fiyatları ve Seçenekleri gigbi'de!
Şehrindeki en iyi Baby Shower Organizasyon profesyonelleri sana hizmet vermek için hazır. Geçmiş müşteri değerlendirmeleri ile. Hemen talep oluştur, birkaç dakika içinde teklifler gelsin. Karşılaştır ve en iyisini seç.
Kutulu Bebek Şekeri Yapımı ve Modelleri için en iyi profesyonel listesi
4.9 28 oy

Bu içerikleri nasıl hazırlıyoruz?
Her gün yüzlerce müşteri gigbi.com'da hizmet ihtiyaçları için güvenilir ve iyi profesyonelleri buluyor. Sorularını profesyonellerimiz ile görüşerek ve mevcut müşteri taleplerini analiz ederek cevaplandırıyoruz.

Ücretsiz Teklif Al
Birkaç dakika içinde teklifler gelsin, karşılaştır, en iyisini seç.
TEKLİF AL
gigbi.com nedir?